Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

english h f

W styczniu 2017 roku otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier organizowanego w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego Łowimy Talenty. Konkurs odbył się 30 listopada 2016 roku i wzięło w nim udział 13 uczniów z naszej szkoły. Z przyjemnością informujemy, że dyplomy za bardzo dobre wyniki uzyskali uczniowie klasy I Ti: Dominik Wiechowski zajął 9 miejsce w województwie pomorskim, a Radosław Stankiewicz 12. Najlepszy wynik wśród uczniów klas drugich i trzecich uzyskały kolejno Sara Gnatek z klasy II T i Weronika Orlich z klasy III TEL. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Następna okazja już wkrótce…

dyplomy english h f