Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze sukcesy
w roku szkolnym 2018/2019

MIESIĄC

WYDARZENIE

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

PAŹDZIERNIK

Powiatowa Licealiada - sztafetowe biegi przełajowe

I miejsce - dziewczęta
I miejsce - chłopcy

PAŹDZIERNIK Powiatowa Licealiada - badminton I miejsce - chłopcy
PAŹDZIERNIK Powiatowa Licealiada - unihokej I miejsce - chłopcy
PAŹDZIERNIK Stypendium Starosty Sztumskiego 1. Stadnik Nikola I A
2. Mirończuk Martyna II A
3. Cegłowska Żaneta IV T
4. Gnatek Sara III T
5. Wróbel Michał II B
6. Brojek Patryk II B
7. Le Canh Karolina III A
8. Długołęcka Klaudia III A
9. Cieplińska Julia II TEL
10. Kazimierska Iwona I T
11. Żyła Katarzyna I A
12. Okrój Emanuel II TI
13. Niewdana Szymon III A
14. Omieczyńska Klara II A
15. Zieliński Łukasz IV T
16. Matlewska Monika I A
17. Kosmowska Kamila IV T
18. Nenczak Jakub II A
19. Szymczak Patryk III A
20. Luberda Monika III A
21. Pięta Jakub I T
22. Szymański Kamil I T
23. Wiechowski Dominik II TI
24. Mehlberg Dagmara III A
25. Kwiatkowska Klaudia I T
26. Peplińska Julia II A
27. Podolska Zuzanna I B
28. Omieczyńska Edyta II TEL
29. Czarnak Anastazja IV T
30. Kaczmarczyk Julia III A
31. Sosnowski Bartosz III A
32. Lewandowski Tomasz I T
33. Borsuk Maciej IV T
34. Piasecka Patrycja I B
35. Michalska Magdalena II A
36. Stankiewicz Radosław II TI
37. Zielonko Paulina II TEL
38. Sołdek Sandra II TEL
39. Orlich Weronika IV T
40. Behnke Michalina I T
41. Szalkowska Aleksandra I T
42. Markowicz Agata  II TI
43. Stuba Arkadiusz II TI
44. Kleina Dominik II TEL
45. Kazimierska Magdalena III T
PAŹDZIERNIK Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2018/2019 w ramach projektu pn: „Programy motywacyjne dla uczniów
pomorskich szkół zawodowych”
1. Sandra Sołdek - klasa III TEL
2. Emanuel Okrój - klasa III TI
3. Michalina Behnke - klasa II T
4. Arkadiusz Stuba - klasa III TI
5. Dominik Wiechowski - klasa III TI
6. Radosław Stankiewicz - klasa III TI
7. Sara Gnatek - klasa IV T
8. Dominik Kruszewski - klasa III TI
9. Agata Markowicz - klasa III TI
10. Tomasz Lewandowski - klasa II T
11. Julia Cieplińska - klasa III TEL
LISTOPAD XIX Licealiada - unihokej chłopców II miejsce w półfinale
LISTOPAD Powiatowa Licealiada - tenis stołowy

I miejsce chłopcy

II miejsce dziewczęta
LISTOPAD XI Olimpiada Logistyczna Dominik Kleina klasa III TEL - zakwalifikowanie do etapu okregowego
LISTOPAD Maks Matematyczny Kategoria LO 3
VI miejsce w woj. pomorskim; XII w kraju - Dawid Rutkowski - klasa III A,
XII miejsce w woj. pomorskim - Jakub Nenczak - klasa III A,
Kategoria LO 2
VIII miejsce w woj. pomorskim - Katarzyna Żyła - klasa II A,
Kategoria LO 1
XVII miejsce w woj. pomorskim - Joanna Jesionkowska - klasa I B
LISTOPAD Powiatowa Licealiada - futsal chłopców I miejsce w powiecie
LISTOPAD Powiatowa Licealiada - piłka ręczna I miejsce w powiecie - drużyna dziewcząt
I miejsce w powiecie - drużyna chłopców
GRUDZIEŃ Pomorska # komórkomania Tarcza Szkoły z Życiem za największą w woj. pomorskim liczbę zarejestrowanych potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych
GRUDZIEŃ Konkurs organizowany przez Punk Informacji Europejskiej Europe Direct na napisanie reportażu o Unii Europejskiej pt.: „Moja Europa” II miejsce - Agata Lityńska klasa I B
GRUDZIEŃ IX Wojewódzki Konkurs Historyczny - Historia Regionalna - Grudzień 70 Patryk Sudoł klasa III A - tytuł finalisty
STYCZEŃ XXIV Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - Alfik Matematyczny Nenczak Jakub - klasa III A - XIII miejsce w woj. pomorskim
LUTY Konkurs Logistyczny organizowany przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni Kleina Dominik - klasa III TEL,
Ziółkowski Paweł - klasa III TEL,
Myszka Bartosz - klasa III TEL,
Antoniszewski Kacper - klasa III TEL,
Orlich Klaudia - klasa III TEL,
Rymer Kajetan - klasa III TEL - wszyscy zakwalifikowali się do etapu finałowego
LUTY Halowe Mistrzostwa Polski U20 - bieg na 60 m III miejsce (wynik 7,06s) Jakub Pawlak - klasa III TEL
MARZEC Powiatowa Licealiada - koszykówka

I miejsca drużyna szkolna chłopców,

II miejsce drużyna szkolna dziewcząt

MARZEC Konkurs Wiedzy oSamorządzie Terytorialnym

I miejsce - Agata Lityńska - klasa I B

II miejsce - Szymon Kamiński - klasa I A

III miejsce - Jakub Nenczak - klasa III A

MARZEC Powiatowa Licealiada w piłce nożnej 6 osobowej chłopców I miejsce - drużyna szkolna
MARZEC Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Zakwalifikowanie do etapu diecezjalnego - Sebastian Szramowski - klasa I A, Jakub Kun - klasa III TI
MARZEC Powiatowa Licealiada - siatkówka chłopców I miejsce drużyna szkolna
KWIECIEŃ Powiatowa Licealiada - drużynowe biegi przełajowe

I miejsce - drużyna dziewcząt,

I miejsce - drużyna chłopców

KWIECIEŃ XII Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach Agata Lityńska klasa I B - udział w etapie okręgowym
KWIECIEŃ Historie Niezłomne - konkurs IPN w Gdańsku Agata Opalewska klasa I A - I miejsce,
Agata Lityńska klasa I B - wyróżnienie
KWIECIEŃ Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje powiatowe Michalina Behnke klasa II T - I miejsce
KWIECIEŃ Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego „Rozumiem” Walichnowski Rafał klasa I A - II miejsce,
Mielniczek Tamara klasa I A - III miejsce,
Sebastian Szramowski klasa I A - VIII miejsce
KWIECIEŃ 64 Ogólnopolski Konkurs Recytatorki - eliminacje powiatowe kategoria poezja śpiewana
Marcelina Chudzik klasa III A - I miejsce,
kategoria recytacja
Michalina Barnaś klasa I B - III miejsce, Monika Matlewska klasa II A - wyróżnienie
KWIECIEŃ Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Understand” kategoria klasy I
Cyprian Rzatkowski klasa I B - III miejsce w woj. pomorskim,
kategoria klasy II
Kamil Szymański klasa II T - III miejsce w woj. pomorskim,
kategoria klasy III
Radosław Stankiewicz klasa III TI - III miejsce w woj. pomorskim,
Dominik Wiechowski klasa III TI - IV miejsce w woj. pomorskim
KWIECIEŃ Stypendium Starosty Sztumskiego 1. Lityńska Agata I B
2. Stadnik Nikola II A
3. Omieczynska Klara III A
4. Żyła Katarzyna II A
5. Kazimierska Iwona II T
6. Pięta Jakub II T
7. Podolska Zuzanna II B
8. Cieplińska Julia III TEL
9. Smoter Sandra I A
10. krój Emanuel III TI
11. Kogut Marta I A
12. Wróbel Michał III B
13. Grabowska Karolina I B
14. Piasecka Patrycja II B
15. Kwiatkowska Klaudia II T
16. Peplinska Julia III A
17. Mirończuk Martyna III A
18. Lewandowski Tomasz II T
19. Szymański Kamil II T
20. Gnatek Sara IV T
21. Wiechowski Dominik III TI
22. Statek Dawid II T
23. Szydłak Danie I T
24. Kazimierska Magdalena IV T
25. Stankiewicz Radosław III TI
26. Behnke Michalina II T
KWIECIEŃ XXIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej pod hasłem „Poczuj radość Ewangelii!” etap diecezjalny IV miejsce - Sebastian Szramowski klasa I A