Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE

W ramach zajęć z zakresu profilaktyki dnia 1 lutego 2017 roku w auli szkolnej, odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z przedstawicielką policji panią Alicją Lityńską. W trakcie spotkania omówiona została tematyka profilaktyki niewłaściwych zachowań, odpowiedzialność prawna, zapobieganie przemocy i agresji. Jednocześnie uczniowie, dzięki narkogoglom i alkogoglom, zobaczyli zaburzony obraz wywołany przez spożywanie m.in środków psychoaktywnych.

Prowadząca przedstawiła zasady rekrutacji do pracy w policji.

Wszyscy chętnie brali udział w spotkaniu, uczniowie zadawali wiele pytań, na które otrzymywali obszerne odpowiedzi.

Mamy nadzieje, że tego typu zajęcia zostaną uczniom w pamięci, będą przestrzegać młodych ludzi przed dokonywaniem niewłaściwych wyborów życiowych.