Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NAUCZYCIELE
 WCHODZĄCY W SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ
 ZESPOŁU SZKÓŁ W SZTUMIE
rok szkolny 2020/2021

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko/Przedmioty

1.

mgr Kowalik Wiesława

dyrektor szkoły/geografia

2.

mgr Dąbrowska Bożena

vice dyrektor/chemia, podstawy biochemii

3.

mgr Berg Joanna

język angielski, język hiszpański

4.

mgr Bogdańska Bogusława

pedagog szkolny/wychowanie do życia w rodzinie

5.

mgr Buber-Bubrowiecki Robert

wychowanie fizyczne, edukacja prozdrowotna

6.

mgr Cebula Ewa

matematyka, przedmioty zawodowe logistyczne

7.

mgr Chańko Marcin

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, ratownictwo przedmedyczne

8.

mgr Chrześcijańska Marzena

język polski

9.

mgr Chybalska Małgorzata

matematyka

10.

mgr Dziedowicz Małgorzata

matematyka, informatyka

11.

mgr Ks. Hoffmann Włodzimierz

religia

12.

mgr Iwańska-Warczak Agnieszka

plastyka

13.

mgr Jakubowska-Smaruj Ewelina

biologia, fizyka, podstawy biofizyki

14.

mgr Kapuścińska Michalina

język angielski

15.

mgr Kaszuba Henryka

fizyka

16.

mgr Kaszuba Joanna

język angielski

17.

mgr Krause Mariusz

historia, geografia, wiedza o kulturze, wos, historia i społeczeństwo

18.

mgr Kulecka Beata

j. polski

19.

mgr Łachut-Bandzarewicz Hanna

biologia

20.

mgr Majewska Monika

przedmioty zawodowe logistyczne

21.

mgr Maziarz Maja

język angielski

22.

mgr Moderacki Marek

przedmioty zawodowe informatyczne

23.

mgr Nabojczyk Marcin

wychowanie fizyczne, motoryka z elementami judo

24.

mgr Nieścier Paweł

przedmioty zawodowe informatyczne

25.

mgr Noiński Marcin

historia, wos, historia i społeczeństwo

26.

mgr Ostrowska-Nenczak Beata

język polski

27.

mgr Pasławska Anna

przedmioty zawodowe ekonomiczne

28.

mgr Ranachowska Anna

przedmioty zawodowe

29.

mgr Szczuchniak Przemysław

bibliotekarz/historia, historia i społ.

30.

mgr Wróblewska Aleksandra

język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe ekonomiczne

31.

mgr Żyra Halina

język polski