Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Nasze sukcesy
w roku szkolnym 2020/2021

MIESIĄC

WYDARZENIE

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

PAŹDZIERNIK

Stypendia Starosty Sztumskiego

1. Balicki Wojciech
2. Behnke Michalina
3. Berg Anna
4. Cebula Oskar
5. Chodorowski Konrad
6. Cieplińska Julia
7. Ciura Zuzanna
8. Cylka Wojciech
9. Czarnecka Gabriela
10. Ewertowska Julia
11. Giecewicz Kaja
12. Grabowska Karolina
13. Grunwald Wiktoria
14. Jesionkowska Joanna
15. Kazimierska Iwona
16. Kogut Marta
17. Kopacz Konrad
18. Kowal Kacper
19. Kwiatkowska Klaudia
20. Lewandowski Tomasz
21. Lityńska Agata
22. Michalska Natalia
23. Nabojczyk Agata
24. Neumann Aleksandra
25. Okrój Emanuel
26. Opalewska Agata
27. Osińska Paulina
28. Pietrzyk Otylia
29. Pięta Jakub
30. Smoter Sandra
31. Spinner Martyna
32. Stadnik Nikola
33. Szalkowska Aleksandra
34. Walichnowski Rafał
35. Wiechowska Maria
36. Wojewódzki Paskal
37. Żyła Katarzyna

LISTOPAD

Stypendium Premiera RP

1. Lityńska Agata III B
2. Kazimierska Iwona klasa IV T
3. Pietrzyk Otylia klasa II Ap
4. Lis Kinga klasa II TLp

LISTOPAD

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

1. Kinga Lis klasa II TLp
2. Aron Dembiński klasa III T
3. Jakub Pięta klasa IV T

LISTOPAD II Pomorski Konkurs Historyczny „Zbrodnia Piaśnicka - Młodzi Pamiętają” (praca plastyczna), II miejsce i tytuł laureatki konkursu Ida Chańko klasa I B
LISTOPAD Międzypowiatowy konkurs - Plebiscyt na Powiślu w 1920 roku, zorganizowany w ramach projektu pn. Śladami działaczy plebiscytowych na Powiślu. Międzypowiatowy Konkurs Historyczny
I miejsce (ex aequo): Adrianna Białkowska klasa I A oraz Michał Nazarewicz klasa I B
II miejsce (ex aequo): Agata Lityńska klasa III B oraz Paweł Świderski klasa I A
Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny
I miejsce: Agata Opalewska klasa III A
GRUDZIEŃ Multitest - język angielski

Klasy II - Alicja Ścisłowska - XII miejsce w kraju -  dyplom wyróżnienia

Klasy III - Karolina Grabowska i Cyprian Rzatkowski - XV miejsce - dyplom wyróżnienia

GRUDZIEŃ III etap Wielkiego Maratonu Czytelniczego I miejsce (ex aequo): Ida Chańko klasa I B i Sebastian Szramowski klasa III A
II miejsce: Daria Borecka klasa II Ag
III miejsce: Adrianna Białkowska klasa I A
STYCZEŃ Halowe Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego Juniorów rozgrywanych w ramach Ogólnopolskiego Mityngu LA. Igor Tyburski z klasy II Ap został wicemistrzem biegu na 2000 m
LUTY IX Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP - etap okręgowy Szymon Kamiński klasa III A -  V miejsce
LUTY Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza” Karczewska Sylwana - wyróżnienie z zapisem - za wykonanie znakomitej pracy.
Dyplomy wyróżnienia dla - Aleksandry Rynkowskiej, Martyny Zwolińskiej, Leny Ewertowskiej, Aleksandry Markowicz, Klaudii Carowskiej
MARZEC IX Konkurs Logistyczny organizowany przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni Uczniowie  zakwalifikowni do finału:
Martyna Spinner, Przemysław Sosnowski, Kacper Pawlik, Paulina Osińska, Bartosz Kłopotowski, Daniek Szydłak, Weronika Szarszewska, Kacper Cylka
MARZEC Pomorska Liga Zadaniowa z fizyki Agata Lityńska - finalista
KWIECIEŃ Stypendia Starosty Sztumskiego
za I półrocze 2020/2021
1. Balicki Wojciech II Ap
2. Behnke Michalina IV T
3. Białkowska Adrianna I A
4. Carowska Klaudia I B
5. Chańko Ida I B
6. Chodorowski Konrad II TIg
7. Dembiński Aaron III T
8. Ewertowska Julia II Bg
9. Grabowska Karolina III A
10. Grunwald Wiktoria II Bg
11. Jesionkowska Joanna III B
12. Kazimierska Iwona IV T
13. Kogut Marta III A
14. Kopacz Konrad II TIg
15. Kowal Kacper III A
16. Kuczkowska Angelika II TEIp
17. Lewandowski Tomasz IV T
18. Lityńska Agata III B
19. Maliszewska Julia I B
20. Markowicz Aleksandra I A
21. Nabojczyk Agata III B
22. Nazarewicz Michał I B
23. Nowak Małgorzata I B
24. Opaliński Jakub I TEI
25. Pędziwilk Radosław II TEIp
26. Pietrzyk Otylia II Ap
27. Pięta Jakub IV T
28. Przedpełski Adam I B
29. Rędzio Beniamin II TIg
30. Skamarski Adrian II TIg
31. Smoter Sandra III A
32. Szalkowska Aleksandra IV T
33. Walichnowski Rafał III A
34. Wiechowska Maria II Bg
35. Wojewódzki Paskal III A
36. Wołowiec Amelia II TEIp
37. Zaparucha Radosław I B
38. Zawiślak Aleksandra III B
39. Zawiślak Karolina I B
KWIECIEŃ Olimpiada Wiedzy o Prawach Ucznia Uzyskali tytuł finalisty - Kordowska Izabela klasa  I B, Machajewska Aurelia klasa II Bg, Jakub Dobrzyński klasa II Ap
KWIECIEŃ XIV Olimpiada Mediewistyczna Paweł Świderski, klasa I A  - finalista  (XIV miejsce)