Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

<-- Z życia biblioteki

„Upoluj swoją książkę”

W dniach 2-30 listopada odbywa się trzecia edycja projektu „Upoluj swoją książkę”, dzięki której uczniowie szkół średnich na terenie całego kraju będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków. W ramach projektu do szkół trafiły specjalne plakaty z okładkami 12 książkowych bestsellerów z kodem QR. Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona, uczniowie na miesiąc otrzymają darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka. Akcja jest organizowana z inicjatywy Instytutu Książki wraz z krakowskim Biurem Festiwalowym oraz platformą e-bookową Woblink.com. Została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Nasza szkoła również zgłosiła się do w/w programu. Plakaty zostały rozwieszone w widocznych miejscach w szkole. Zachęcamy uczniów do korzystania!!!