Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

<-- Z życia biblioteki

„Tradycje Świat Bożego Narodzenia”

Dnia 17 grudnia 2015 r. na trzeciej godzinie lekcyjnej odbył się w bibliotece Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie konkurs pt. „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”. Brało w nim udział 37 uczniów naszej szkoły. W teście zawartych zostało 50 pytań. Były to w większości pytania wyboru oraz zadania otwarte, w których mogli uczniowie wykazać się wiedzą związaną z tradycją i zwyczajami świątecznymi. Największą trudnośc uczniom sprawiły zadania otwarte. Przy zadaniach testu wyboru bywało różnie. Zdaniem uczestników test konkursowy był bardzo szczegółowy i trudny do napisania.

Wyróżniliśmy trzy pierwsze miejsca:

1. Rafał Kowal kl. II A 41/50 pkt.

2. Łukasz Zieliński II T 40/50 pkt.

3. Karolina Słowik III TEI 39/50 pkt.