Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Niepodległości

10 listopada odbyły się szkolne uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przygotowania zaczęliśmy kilka dni wcześniej. Każda klasa wykonywała biało-czerwone kotyliony, a członkowie koła teatralnego pracowali nad częścią artystyczną. W czwartek, o godz.11:11 wszyscy uczniowie odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego w ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki pn. „Szkoła do hymnu”, po czym przedstawiciele klas złożyli kwiaty pod pomnikiem poświęconym Józefowi Piłsudskiemu. Następnie cała społeczność szkolna wzięła udział w autorskim spektaklu pt. „Droga ku wolności”. Na scenie wystąpili: Anna Berg, Otylia Pietrzyk, Kinga Polak, Julia Markowicz, Aleksandra Osińska, Kinga Lis, Franciszek Okrój, Ida Chańko, Małgorzata Nowak, Kinga Czarnecka, Izabela Kordowska, Martyna Zwolińska, Julia Cylka, Julia Maliszewska, Aleksandra Jankowska, Hanna Dynowska, Paulina Palikowska, Adam Przedpełski, Paweł Świderski, Julia Łabiak, Roksana Reksa, Jacek Berg, Krzysztof Tomasik, Hanna Ranachowska, Julia Knafel, Oliwia Kłos i Joanna Kisielewska.