Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Patrona Szkoły

Jan Kasprowicz jest patronem naszej szkoły od 27 października 2006 r.

W tym roku w programie Dnia Patrona Szkoły znalazły się: informacje o patronie, wirtualny spacer po szkole, prezentacja twórczości Jana Kasprowicza, konkursy o patronie i szkole, spotkanie z ciekawymi ludźmi związanymi z naszą szkołą i Przegląd Młodych Talentów. Finałem obchodów było wręczenie podziękowań dla zwycięzców konkursów i utalentowanych uczniów oraz prezentacja strojów z epoki patrona.

W realizację czterogodzinnego programu włączyło się wielu uczniów i kilkoro nauczycieli, a także Rada Rodziców, którą reprezentował p. Radosław Lubelski.

Wszystkim bardzo dziękuję za zaangażowanie i wysiłek.

Halina Żyra