Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dzień Edukacji Narodowej był obchodzony w naszej szkole bardzo uroczyście. Młodzież przygotowała przepiękny spektakl poetycko - muzyczny. Za pośrednictwem słów poetów młodzi ludzie oddali hołd i wdzięczność nauczycielom za ich pracę. Nie zabrakło łez wzruszenia, tym bardziej, że swoje podziękowanie polskim nauczycielom w imieniu młodzieży ukraińskiej wspaniale zaśpiewała uczennica, przybyła z Charkowa, Mariia Yarileva, która od września tego roku uczy się w naszej szkole. Spektakl przygotowali uczniowie: Paweł Świderski, Jacek Berg, Wiktoria Buławska, Julia Kanarek, Seweryn Konefał, Zuzanna Ładosz, Roksana Stadnik, Krzyszto Tomasik, Anna Berg, Anna Capłap, Ada Figger, Zuzanna Mieszała, Hanna Ranachowska, Wiktoria Konefał, Julia Knafel, Julia Kwiatkowska, Karolina Kowszewicz, Zuzanna Repa, Kinga Konieczna, Oliwia Sobiech, Alicja Sipak. Stroną techniczną zajmowali się w sposób profesjonalny uczniowie: Kacper Zielonko, Mateusz Owczarek, Maciej Szymlek, Marcin Bakierski, Dawid Martewicz, Mateusz Wojtaś, Krystian Krzymowski, Oliwier Kun. Reżyserem spektaklu była pani profesor Marzena Chrześcijańska.