Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień przedmiotów matematyczno - przyrodniczych

Dnia 07.03.2019 w naszej szkole odbył się dzień przedmiotów matematyczno - przyrodniczych czyli: biologii, chemii, fizyki, geografii, informatyki i matematyki. Celem tego działania było przedstawienie tematu „Cykle, rytmy, czas” w przedmiotach matematyczno - przyrodniczych. Uczniowie klas I, II i III technikum wzięli udział w teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Najlepszą okazała się drużyna klasy II A. Pytania teleturnieju dotyczyły przedmiotów matematyczno - przyrodniczych. Poszczególne klasy przedstawiły w dowolnej formie artystycznej „Cykle, rytmy ,czas” w biologii - klasa I A, chemii - klasa II A, fizyce - klasa III TI, geografii - klasa II T i matematyce - klasa II B.

W przerwie między występami uczeń klasy II T przedstawił prezentację multimedialną pt: „Cykle, rytmy, czas” w przedmiotach matematyczno - przyrodniczych.

Sądzimy, że zamierzony cel działania został osiągnięty, czyli uczniowie poznali treści edukacyjne dotyczące tematu „Cykle, rytmy, czas” w przedmiotach matematyczno - przyrodniczych. Działanie to także umożliwiło kształcenie u uczniów bardzo ważnej umiejętności wystąpień publicznych.