Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

V FESTIWAL TWÓRCZOŚCI

W piątek, 25 maja 2018 roku w składzie: Michalina Behnke, Magdalena Michalska, Jakub Nenczak i Kacper Rudomin wzięliśmy udział w V Festiwalu Twórczości - „Tonę w morzu nieograniczonych możliwości”. Podczas imprezy musieliśmy wykazać się nie tylko umiejętnością logicznego myślenia, ale również kreatywnością. Poszczególne konkurencje były oceniane przez jury. Festiwal rozpoczął się zaprezentowaniem przez każdą drużynę pięciominutowej etiudy pt. „Zmień wadę w zaletę”. Następnie wszyscy uczestnicy obejrzeli memy, które zostały wcześniej przez nich przygotowane. Pierwsza część spotkania zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Po przerwie rozpoczęła się gra kooperacyjna. Mieliśmy do wykonania wiele rozmaitych zadań. Jednym z nich było ułożenie wieży z kubków i talerzy. Ciekawe były też inne, np. wycięcie dziury w kartce tak, aby można było przez nią przejść czy wzbogacenie bajki pt. „Czerwony Kapturek” o dodatkową postać. W tym zadaniu puściliśmy wodze fantazji - stworzyliśmy pradawnego Żywiołaka, który strzegł dziewczynkę przed złem. Mimo iż dotąd nie mieliśmy okazji współpracować ze sobą, stworzyliśmy dobrze zgraną drużynę. Najbardziej zaskoczyliśmy jurorów swoją kreatywnością podczas rozwiązywania logicznych zagadek. Zabawa była przednia, ale niestety dobiegła końca i wszyscy z zapartym tchem czekaliśmy na wyniki. Napięcie rosło wraz z wyczytywaniem kolejnych miejsc. Okazaliśmy się jednak bezkonkurencyjni – zajęliśmy I miejsce i z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do szkoły. Ten dzień był naprawdę udany!!!

Michalina Behnke, kl. IT