Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I Turniej w League of Legends i Counter-Strike:Global Offensive

Dnia 12 kwietnia 2018 roku na naszej sali gimnastycznej odbyły się otwarte turnieje w grę League of Legends oraz Counter-Strike:Global Offensive (1 vs. 1). Po kilku godzinnych walkach udało się wyłonić zwycięzców. Tym sposobem w grę League of Legends pierwsze miejsce zdobyła drużyna „GRAMY NA REMIS”, a drugie miejsce wywalczyła sobie drużyna „GRIN FAMILI”. Przechodząc do turnieju w CS:GO najlepszym okazał się nasz uczeń Paweł Ziółkowski, drugie miejsce zajął Jakub Kopek z klasy II TI, a trzecie miejsce przypadło 11-letniemu Jakubowi Pławskiemu - uczniowi Szkoły Podstawowej nr 2 w Sztumie co było dla nas wielkim szokiem!

Dziękujemy wszystkim przybyłym na wydarzenie, a szczególnie sponsorowi nagród którym był Jacek Strąk właściciel firmy JACZ.pl.