Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie

Dnia 16.03.2018, nasza drużyna wzięła udział w Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie, które odbyły się w Turku. Droga zajęła nam 4 godziny, lecz humory dopisywały. Po przybyciu na miejsce od razu rozpoczęliśmy turniejowe zmagania. Trafiliśmy na drużyn, o bardzo wysokich notowaniach, ale nie poddawaliśmy się! Na filmiku widać wygraną rundę przez nasz team.

W skład drużyny wchodzą:
- Kacper Rudomin II TI,
- Dominik Wiechowski II TI,
- Jakub Kun II TI,
- Jakub Kopek II TI,
- Tomasz Lewandowski I TI,
- Miłosz Adamczyk IV TI.

Teraz przed nami turniej w Gdyni.