Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

English High Flier

Znane są już wyniki kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier, który odbył się 29 listopada 2017 roku. Udział w nim wzięło 11 uczniów naszej szkoły z klas I, II i III. Najwyższy wynik uzyskał Kamil Szymański z klasy IT, zajmując 6 miejsce w województwie pomorskim. Dyplomy uznania za dobre wyniki otrzymują także: Sara Gnatek (IIIT), Justyna Kruszyńska (IIA), Kacper Rudomin (IITi), Dominik Wiechowski (IITi) oraz Radosław Stankiewicz (IITi). Gratulujemy uzyskania dobrych wyników i dziękujemy  wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Kolejna szansa na sprawdzenie swoich możliwości już 7 marca 2018, kiedy odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace. Zachęcamy do udziału.