Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lan Party

Z dnia 9 na 10 czerwca 2017 roku, od godziny 20:00 do 8:00 w naszym Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie odbyło się „Lan Party”, czyli noc grania w gry komputerowe. Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli informatycznych przedmiotów zawodowych, pana Marka Moderackiego i pana Pawła Nieściera, prężnie przygotowywali tę imprezę. Poświęcili na to wiele dni, aby dopracować wszystko na ostatni guzik.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 20:00. Wielu uczniów nie tylko ze Sztumu przyjechało na te wydarzenie, przynosząc swoje własne komputery, ale dla tych co nie mogli przywieźć swoich, również były przygotowane stanowiska z komputerów szkolnych. Gdy wszystkie komputery zostały podłączone, rozpoczęła się niekończąca zabawa, uczniowie grali bardzo długo i bez znudzenia. Prócz głównej atrakcji, którą było granie na komputerze, było można również polatać dronem pod kierunkiem pana Marka Moderackiego. Impreza trwała do godziny 8:00 rano, niektórzy zasnęli, lecz niektórym udało się wytrwać do samego końca. „Lan Party” to była pierwsza tego typu impreza w Sztumie. Przez to, że uczniowie są niezwykle zainteresowani tego typu spotkaniami, będą one kontynuowane w następnym roku szkolnym!

Kacper Rudomin ITi