Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

14

17 grudnia 2015 r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w zajęciach organizowanych przez Urząd Statystyczny w Gdańsku w ramach przedsięwzięcia - Dni Otwarte w Urzędzie Statystycznym. Uczniom umożliwiono skorzystanie z działań edukacyjnych, które odbyły się na terenie Urzędu Statystycznego w Gdańsku w formie wykładów, ćwiczeń i konkursów. Młodzież zapoznała się z działalnością Głównego Urzędu Statystycznego, poprzez zajęcia warsztatowe rozwijała umiejętności korzystania ze źródeł statystycznych, interpretacji samodzielnego wyszukiwania informacji liczbowych w tych źródłach. Przy okazji zabawy młodzież miała okazję nauczyć się istotnych umiejętności przydatnych w życiu codziennym.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Panu Zbigniewowi Pietrzak i Pani Katarzynie Kłak-Krupiak.