Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Zespołu Szkół w Sztumie w tenisa stołowego

16.12.2015 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół w tenisa stołowego. Do zawodów zgłosiło się 25 zawodników i zawodniczek. W pierwszej fazie rozgrywek mecze były rozgrywane w grupach (5 grup po 5 zawodników), w dalszych - systemem pucharowym. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, a mecze bardzo emocjonujące. Często o wyjściu z grupy decydowały małe punkty, drobne błędy. Wielu było rozczarowanych. Taki jest sport. Po długich godzinach, przy dopingu kolegów i koleżanek wyłoniono najlepszych.


W kategorii dziewcząt:

1. miejsce: Emilia Jarmoła

2. miejsce: Adrianna Błaszczak


W kategorii chłopców:

1. miejsce: Bartosz Sosnowski

2. miejsce: Bartosz Zachaczewski

3. miejsce: Wojciech Wesołowski

 

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymali nagrody w postaci talonów, ufundowane przez Radę Rodziców oraz oceny celujące z wychowania fizycznego.


Marcin Nabojczyk