Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podwójna wygrana w Mistrzostwach Powiatu w Tenisa Stołowego

14 grudnia b.r. w sali ZSZ w Barlewiczkach odbyły się powiatowe zawody w tenisa stołowego. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn z trzech szkół; w kategorii dziewcząt i chłopców. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”, do trzech wygranych pojedynków, zgodnie z zasadą: singiel - singiel - debel - singiel – singiel.

W wyniku wewnętrznej rywalizacji naszą szkołę w turnieju reprezentowali:

Bartosz Sosnowski: 4 wygrane - 0 przegranych (3:2, 3:0, 3:0, 3:0)

Wojciech Wesołowski: 2 wygrane - 0 przegranych (3:1, 3:0)

Bartosz Zachaczewski: 2 wygrane - 0 przegranych (3:0, 3:0)

Emilia Jarmoła: 2 wygrane -2 przegrane (1:3, 3:1, 1:3, 3:0)

Julia Kaczmarczyk: 6 wygranych - 0 przegranych (3:0, 3:1, 3:0, 3:2, 3:0, 3:0).

Podsumowując: pierwsze miejsca po wygranej z ZS Dzierzgoń - w kategorii chłopców - 3:0, w kategorii dziewcząt - 3:1 oraz z ZSZ Barlewiczki, również 3:0 i 3:1.

WYGRYWAJĄC MISTRZOSTWA POWIATU NASZA SZKOŁA ZAPEWNIŁA SOBIE UDZIAŁ W PÓŁFINAŁACH WOJ. POMORSKIEGO W TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW.

OPIEKUNEM DRUŻYN BYŁ MARCIN NABOJCZYK