Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
(Global EntrepreneurshipWeek)

W naszej szkole w dniach od 16 do 20 listopada odbył się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Jest to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w 143 krajach świata, w tym w Polsce. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.

W Zespole Szkół im Jana Kasprowicza mieliśmy zaszczyt gościć:

- Panią Ewelinę Trzcińską, Panią Dorotę Janicką, Panią Gabrielę Jasińską -Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Sztumie

- Pana Jacka Dąbrowskiego –doradcę prawnego

- Pana Zbigniewa Pietrzak-Główny Urząd Statystyczny w Gdańsku

-Panią Halina Gierałe - Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta

-Panią Joannę Dzikowską - Urząd Pracy

- Panią EugeniąGożdzielewską- Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne

- Pana Macieja Sac – specjalista informatyk

Za pomoc w organizacji

tego przedsięwzięcia

serdeczne dziękujemy !!!!!

 

„ŚTP to inicjatywa dla tych, którzy mają marzenia, ale nie do końca wiedzą jak je zrealizować. To miejsce, gdzie znajdą wiedzę i inspiracje do tego by sięgać wyżej i wyżej.” Olga Kozierowska