Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FINAŁ MISTRZOSTW SZKOŁY W KOSZYKÓWCE

Zakończyły się mistrzostwa naszej szkoły w koszykówce chłopców. W ścisłym finale spotkały się drużyny, które wygrały swoje mecze półfinałowe: IIIAB oraz IIITI. Poziom zawodów był bardzo wysoki a mecze widowiskowe. Świadczy o tym fakt, że do wyłonienia mistrza trzeba było rozegrać trzy mecze. Pierwszy, pewnie wygrała klasa IIIAB, drugi IIITI. Ostatni, trzeci to pokaz gry chłopców z IIIAB, którzy pewnie pokonali rywali 46:17. Na szczególne brawa zasługuje Paweł Leszczyński (IIIAB) najwartościowszy gracz turnieju, zdobywca w tym meczu 31 punktów. Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział, najlepszym gratulujemy zwycięstwa.

MISTRZOWIE SZKOŁY W KOSZYKÓWCE W SEZONIE 2015/2016:

 1. DARIUSZ BOGDAŃSKI
 2. MACIEJ DĄBROWSKI
 3. PRZEMYSŁAW GOS
 4. DARIUSZ GRUNWALD
 5. MICHAŁ OSOWSKI
 6. STANISŁAW KOWALCZYK
 7. MATEUSZ WALICHNOWSKI
 8. BARTOSZ ZACHACZEWSKI
 9. ŁUKASZ LINIEWICZ
 10. PATRYK ŚRUTKOWSKI
 11. PAWEŁ LESZCZYŃSKI
 12. KAMIL GRACISZEWSKI

Bezpośredni link do informacji na stronie sportowej szkoły