Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stypendium Prezesa Rady Ministrów
na rok szkolny 2015/2016

23 października 2015 roku w sali widowiskowej w Kościerzynie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów przyznanych przez Prezesa Rady Ministrów.

Wśród nagrodzonych byli m.in. uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu sztumskiego, bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego, kościerskiego, kartuskiego. Takie stypendia na całym Pomorzu otrzymało łącznie 220 uczniów. Z każdej szkoły mógł być tylko jeden laureat, który uzyskał najwyższą średnią ocen.
Stypendium z naszej szkoły otrzymały:

Michalina Nenczak uczennica liceum ogólnokształcącego ze średnią ocen 5,31

Karolina Słowik uczennica technikum ze średnią ocen 5,13.

Stypendia wręczał Wojewoda Pomorski pan Ryszard Stachurski

Na zdjęciu nasze koleżanki w towarzystwie Pomorskiej Wicekurator Oświaty pani Gabrieli Albertin.

Gratulujemy !