Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa ZS w koszykówce chłopców

Rozpoczęły się w naszej szkole mistrzostwa w koszykówce chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się osiem drużyn: IIA, IIB, IIT, IAT, IT, IVTL, IIITI, IIIAB. Mecze rozgrywane są systemem grupowym (w grupach każdy z każdym). Do fazy pucharowej przechodzą po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy.


Tabela – GRUPA A (stan na 22.10.2015)

x IIB IAT IIIAB IIT
IIB x 8:14 4:37 7:2
IAT 14:8 x    
IIIAB 37:4   x  
IIT 2:7     x


Tabela – GRUPA B (stan na 22.10.2015)

x IIA IT IVTL IIITI
IIA x     10:14
IT   x    
IVTL     x 12:7
IIITI 14:10   7:12 x

 

Po pierwszych spotkaniach widoczna jest wysoka forma maturzystów z IIIA i IIIB, którzy wysoko ograli słabo spisującą się klasę IIB. Bardzo dobrze swój pierwszy pojedynek w nowej szkole rozegrali pierwszaki z IA i IT pokonując starszych kolegów. Przed nami jeszcze wiele spotkań i emocji. Trzymamy za wszystkich kciuki.