Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Planszówki na Narodowym

3.10.2015r. grupa dziewięciu uczniów Kasprowicza pod opieką Pani Ewy Cebuli i Pani Anny Ranachowskiej, odwiedziła Warszawę. Celem podróży był Stadion Narodowy i festiwal gier planszowych „Planszówki na Narodowym” oraz Mistrzostwa Polski w Rummikub. Do stolicy dotarliśmy bardzo szybko, ponieważ mieliśmy możliwość wypróbowania super szybkiego pociągu pendolino. Podróż trwała krótko i odbywała się w komfortowych warunkach.

Na Stadionie Narodowym przywitała nas grupa wolontariuszy ze sztumskiego Klubu Gier Planszowych Pionkolandia, otrzymaliśmy idetyfikatory i mogliśmy poruszać się po całym obszarze festiwalu gier. Wystawców było wielu a gry trudno było zliczyć. Bawiliśmy się rewelacyjnie.

Równolegle w Sali Paryż odbywały się Mistrzostwa Polski w Rummikub, które prowadził ambasador marki Robert Moskwa. Naszą szkołę reprezentowali Szymon Niewdana, Marek Grobelny i Pani Ewa Cebula. Po rozegraniu 6 gier, spośród 64 uczestników do półfinału weszła najlepsza 16, a wśród nich Pani Ewa Cebula. Niestety do finału nie udało się Pani Ewie wejść, ale udział w półfinale i tak jest ogromnym sukcesem.

Wróciliśmy zadowoleni, pełni wrażeń i bogatsi o doświadczenia i mini „szafę” gier dla szkoły. Za rok na pewno tam wrócimy.