Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Polski Szkół w Rummikub

25 września 2015 r. w SCK w Sztumie odbyły się Mistrzostw Polski Szkół w Rummikub zorganizowane przez klub gier planszowych PIONKOLANDIA oraz firmę TM TOYS. Nasza szkołę reprezentowały Iwona Kurkowska z IV tel oraz Adrianna Koza z III a.

Dziewczyny walczyły dzielnie ale tym razem się nie udało. Bliska wejścia do półfinału była Ada, niestety zajęła 17 miejsce a do rozgrywek półfinałowych wchodziło 16 osób. Równolegle odbyły się I Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Rummikub. Reprezentantką Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza była Pani Ewa Cebula. Do rozgrywki finałowej weszła z listy rezerwowej i… wygrała!!! Uzyskała tytuł Mistrza Polski Nauczycieli w Rummikub. Pani Ewa, Szymon Niewdana i Marek Grobelny będą reprezentowali naszą szkołę na Mistrzostwach Polski w Rummikub, które odbędą się 03.10.2015r w Warszawie. Życzymy powodzenie i trzymamy kciuki.