Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podziel się posiłkiem

Pod takim hasłem w dniach 25-26 września 2015 roku (piątek i sobota) odbyła się zbiórka żywności w ramach pomocy niedożywionym dzieciom. Uczniowie naszej szkoły - wolontariusze, zbierali żywność w kilku sklepach na terenie Sztumu: POLO MARKET, NETTO, BIEDRONKA. Zebrana żywność trafiła do organizacji, które pomagają dzieciom. To kolejna inicjatywa, w której Wasze koleżanki i koledzy nie zawiedli. Swój wolny czas poświęcili dla dobra innych. Dziękując wszystkim pragnę podkreślić ich wysoką kulturę osobistą oraz zaangażowanie.

 

Do grupy wolontariuszy należeli: Marta Król, Agnieszka Pauzder, Sandra Orzada, Mateusz Walichnowski, Stanisław Kowalczyk, Słowik Karolina, Ola Piecek, Iza Czepkowska, Patryk Szymczak, Miłosz Borko, Sandra Jabłońska, Dagmara Mehlberg, Kara Aleksandra, Domińczak Julia, Klaudia Grenda, Kanarek Dawid, Kotlarek Sandra, Kuczyńska Karolina, Zadrejkowska Magda, Natan Wojewódzki, Oskar Mendalka, Czeszejko Szymon.

Zachęcamy do działalności w wolontariacie.