Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Eliminacje do Mistrzostw Polski Szkół w Rummikub

17 września 2015r. w naszej szkole odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski Szkół w Rummikub. W turnieju wzięło udział 31 uczniów Zespołu Szkół. We wstępnej fazie uczniowie rozegrali dwie rundy po dwie gry przy różnych stolikach, ośmiu graczy z najwyższymi wynikami przeszło do półfinału.

Gra finałowa rozegrała się między czterema najlepszymi: Iwoną Kurkowską (IVtel), Pauliną Monkielewicz (IIb), Karoliną Stolską (IIItei) i Michałem Sztandarskim (IIa). Mistrzostwo szkoły zdobył Michał Sztandarski, a wicemistrzostwo Karolina Stolska, jednak z przyczyn technicznych w dniu 25 września 2015r. na Mistrzostwach Polski Szkół w Rummikub naszą szkołę reprezentować będą Iwona Kurkowska z IVtel i Adrianna Koza z IIIa.