Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty szkoleniowe pt. „Aktywność online”

W ramach współpracy z Wyższą Szkołą Sopocką Samorząd Uczniowski dostał zaproszenie do uczestnictwa w warsztatach szkoleniowych pt. „Aktywność online” organizowanych 4 i 5 września 2015 roku przez Centrum Organizacji Pozarządowych w Pruszczu Gdańskim. Uczestniczkami były Aleksandra Oleksa i Karolina Stolska.

           Celem szkolenia było poszerzenie wiedzy na temat narzędzi internetowych w zakresie aktywności obywatelskiej oraz poznanie możliwości sposobu ich wykorzystania w realizacji inicjatyw lokalnych. Szkolenie przebiegło metodami ciekawych ćwiczeń, dyskusji oraz pracy w grupie. Dowiedziałyśmy się, kim jest aktywny obywatel i w jaki sposób oraz za pomocą jakich narzędzi internetowych może promować swoje projekty.

Ola i Karolina