Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czuwanie maturzystów

Czuwanie maturzystów na Jasnej Górze stało się tradycją. Od lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą w tym wyjątkowym wydarzeniu, aby duchowo przygotować się do przeżycia jednego z najważniejszych egzaminów w ich życiu, czyli do egzaminu maturalnego.

W tym roku czuwanie odbyło się w nocy z 27 na 28 lutego. Wzięło w nim udział 15 uczniów z klas maturalnych. Jak zawsze w tym szczególnym miejscu, jakim jest Jasna Góra, młodzież mogła powierzyć swoje troski Jasnogórskiej Pani i prosić ją o wstawiennictwo u Syna, by czuwał nad przygotowującymi się do egzaminu maturalnego, a podczas samego egzaminu dał wszystkim jasność umysłu.

Ks. Włodzimierz Hoffmann