Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Etap powiatowy X Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

16 marca 2015 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sztumie odbył się etap powiatowy X Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. O trzy miejsca premiowane awansem do etapu finałowego, który odbędzie się w Gdańsku 15 kwietnia ubiegali się uczniowie ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test wiedzy, za który mogli zdobyć w sumie 40 punktów. Wśród trójki laureatów znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Marta Zarańska, która zajęła II miejsce i Sandra Gancarz, która zajęła III miejsce.

Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów:

  1. Marta ZarańskaIII C35 pkt          (II miejsce, po dogrywce z Sandrą Gancarz)
  2. Sandra GancarzII B35 pkt          (III miejsce)
  3. Bartosz MielniczekI B26 pkt
  4. Michalina NenczakI A26 pkt
  5. Marek ZarańskiI A18 pkt

Mariusz Krause