Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Iuvenis znów w akcji

Zespół Iuvenis nawiązał współpracę z grupą teatralną działającą przySOSW wUśnicach.

16 września wybraliśmy się wraz z panią Beatą Ostrowską–Nenczak na spotkanie doszkoły w Uśnicach, by omówić kwestię współpracy artystycznej. Tam spotkaliśmy się zmłodymi fascynatami teatru oraz ich opiekunami. Spotkanie przebiegło w bardzo obiecującej atmosferze. Wspólnie wymieniliśmy się doświadczeniami, pochwaliliśmy osiągnięciami iciekawymi pomysłami teatralnymi. Udało nam się ustalić, w jaki sposób będzie przebiegała współpraca. Owocem rozmów jest pomysł na przygotowanie jasełek.

Cieszymy się, że możemy razem zrealizować ten teatralny projekt i nauczyć się czegoś nowego od siebie . Poza tym jest to świetna okazja do integracji z młodzieżą ośrodka.

Barbara Wędrychowska