Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

<--Jubileusz 65-lecia szkołyJubileusz 65-lecia szkoły

 

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego
w Sztumie od roku szkolnego 1959/1960

 

Rok szkolny 1959/1960

XI - wychowawcy: Barbara Ślizień i Edmund Gralik

Belczyk Urszula, Brzeziński Wojciech, Derengowski Edward, Gadka Lech, Jung Bronisław, Kulczyk Stefan, Kwiatkowska Jadwiga, Kwiecień Zbigniew, Krajewski Janusz, Lubowiecki Jacenty, Maszkowska Halina, Meyna Brygida, Ostasz Otylia, Owczarska Zdzisława, Rawicz-Wers Maciej, Skotnicka Bożena, Stokłosa Bolesław, Strzemżalski Marek, Szlagowski Ryszard.

 

Rok szkolny 1960/1961

XI a - wychowawcy: Józef Bator i Zbigniew Kłopotowski

Czyżewski Ryszard, Gurczyński Maciej, Jarema Józefa, Jasińska Krystyna, Kaszyca Janusz, Lenga Zyta, Lewandowski Gerard, Michoński Tadeusz, Mucha Brygida, Ohl Gertruda, Pawluczuk Irena, Pawłowski Witold, Podhajska Bożena, Przystuppa Karin, Szulęcka Krystyna, Wehner Józef, Wierzbicki Edward, Wiśniewski Jerzy, Wysocka Elżbieta.

XI b - wychowawcy: Janusz Cukrowski i Nina Żeligowska

Boluk-Sobolewski Leszek, Górecki Julian, Jaśkiewicz Mirosław, Kitowska Krystyna, Koprowska Zofia, Krebs Gizela, Krooss Helga, Kuchl Piotr, Ludwik Wanda, Marszeniuk Stanisław, Rucińska Zdzisława, Smoluchowski Andrzej, Sobański Stefan, Spychalski Henryk, Szczygieł Wiesław, Szymańska Jadwiga.

 

Rok szkolny 1961/1962

XI a - wychowawca: Jadwiga Burna

Bednarska Hannelora, Dopierała Teresa, Guzdek Longina, Kotowicz Elżbieta, Kujawski Janusz, Lewandowski Krystian, Mikutowicz Alina, Ogonowska Rita, Ostrowska Jadwiga, Piotrowski Jerzy, Rocławski Ryszard, Rusowicz Adriana, Skibniewski Aleksander, Stawicki Zbigniew, Tomaszewska Ewa, Wadowska Alicja, Warczak Alfred, Wróblewski Władysław, Wysocki Romuald.

XI b - wychowawca: Weronika Gralik

Antonienko Anna, Bajerowska Janina, Baszanowski Jan, Borkowska Danuta, Dudziuk Tadeusz, Górny Lechosław, Kozłowski Stanisław, Krauze Brunhilda, Müller Barbara, Neugebauer Krystyna, Piazza Wiktor, Pietrzela Jan, Rojek Stanisław, Rydzyński Zygmunt, Sejka Teodor, Stapińska Józefa, Szymczak Marlena, Wysocka Eleonora, Wysocki Walery.

 

Rok szkolny 1962/1963

XI a - wychowawca: Zbigniew Wierzbicki

Arentowicz Krystyna, Badowski Zbigniew, Bielawski Wojciech, Błędzka Anna, Bujalska Bożena, Donajski Stanisław, Hamadyk Maria, Jakubowska Teresa, Jankowska Irena, Jaszkowska Krystyna, Konarski Jerzy, Kozioł Janina, Leoniak Zofia, Młynek Krystyna, Nadolska Czesława, Ostrowska Halina, Pastuszuk Mirosława, Rawicz- Wers Danuta, Siwirska Zofia, Synakiewicz Urlyk, Wach Emilia, Wróblewski Zbigniew, Wujkowski Eugeniusz.

XI b - wychowawca: Emilia Lachowicz

Baczyńska Hanna, Cempel Jarosław, Chorążyczewski Tadeusz, Czuczejko Jolanta, Domczyk Jerzy, Drożdż Kazimierz, Garbowski Franciszek, Juszczak Zdzisław, Kopernik Alicja, Kujawa Jerzy, Łukaszewicz Emil, Mockus Roman, Muszyński Andrzej, Nóżka Irena, Olszewski Jerzy, Różański Maria- Szczęsny, Sadowska Jadwiga, Starost Janina, Szajdek Teresa, Wachek Kazimiera, Wiktorowicz Elżbieta, Wtulich Waldemar,  Zdziennicki Józef.

Rok szkolny 1963/1964

XI a - wychowawca: Norbert Kamrowski

Domański Wojciech, Demidowska Jadwiga, Dziadosz Bogdan, Fedaczyńska Danuta, Guślińska Jadwiga, Gwizdała Jadwiga, Jankowska Elżbieta, Kalata Daniela, Kaźmierczuk Elżbieta, Kopp Cecylia, Kraszewska Teresa, Kulawiuk Halina, Kułakowski Marian, Kühl Krystian, Leczycki Andrzej, Lewko Piotr, Lisiecka Ludwika, Maczyszyn Czesława, Monkielewicz Jerzy, Müller Maria, Neugebauer Janina, Pawłowski Zbigniew, Piotrowska Eryka, Piotrowska Urszula, Przyborowska Hanna, Sienkiewicz Andrzej, Strzemżalski Zygmunt, Tatkowski Jerzy, Zymon Krzysztof.

XI b - wychowawca: Edmund Gralik

Belczyk Danuta, Borys Maria, Chętnik Irena, Graszek Jan, Hecel Anna, Jasińska Maria, Juszkiewicz Krzysztof, Kolendo Piotr, Kumek Zofia, Mryc Piotr, Myszka Wanda, Niechciał Anna, Owczarski Stanisław, Piorunowski Andrzej, Pokusa Wojciech, Politowska Renata,  Rafalski Jerzy, Ryśnik Maria, Sawicki Mirosław, Smolarek Marianna, Sobkowiak Barbara,  Sosnowska Krystyna, Stabelska Halina, Stec Olga, Strzyżewski Jan, Świątek Mieczysław, Świtalska Bogumiła, Wiśniewska Teresa, Wiśniewski Ryszard, Żeligowski Lucjan.

 

Rok szkolny 1964/1965

XI a - wychowawca: Barbara  Ślizień

Boryna Bronisława, Cichowska Teresa, Donajska Barbara, Donajska Elżbieta, Duda Adam, Dworak Czesław, Falkowski Zbigniew, Figurski Adam, Filipiuk Jerzy, Grzmil Adam, Idzikowski Ryszard, Jabłońska Marianna, Jankowska Krystyna, Janiuk Ryszard, Kaszuba Daniela, Kuczkowska Danuta, Łaszewska Grażyna, Maśliński Jerzy, Murawski Wiesław, Muszalska Teresa, Potarzyńska Irena, Półtorak Bonifacy,  Rybiński Mieczysław, Sandak Kazimiera, Sosnowski Janusz, Stawicka Krystyna, Szulęcka Danuta, Wojciechowski Mirosław, Wróblewska Elżbieta, Wróblewski Tadeusz, Ziemnicki Marian.

XI b - wychowawca: Barbara Dudulewicz

Branach Zbigniew, Burzacka Irena, Burzyńska Jolanta, Humecki Roman, Jednorowicz Maria, Kaczan Jadwiga, Kaszewska Wiesława, Kąkol Gabriela, Kempińska Danuta, Klucznik Irena, Koza Lucja, Kulik Anna, Kułaga Marianna, Lasota Wanda, Lewandowska Krystyna, Linek Zofia, Noga Krystyna, Oleksik Teresa, Pilśniak Lucyna, Pobłocka Janina, Ratkiewicz Maria, Rygielska Mirosława, Sidorowicz Bogusław, Szembek IIIeana, Thiel Teresa, Trzcińska Gabriela, Zając Wiesław.

Rok szkolny 1965/1966

XI a - wychowawca: Nina Żeligowska

Bańkowska Helena, Bogacki Lech, Chojnowska Danuta, Domczyk Zofia, Głogowska Danuta, Groszewski Edward, Jacyno Marek, Januszewski Jan, Januszko Wacław, Kamm Andrzej, Klewicz Zbigniew, Kotowski Jerzy, Kulikowski Jan, Markiewicz Jerzy, Mazurkiewicz Władysław, Mejger Maria, Nowicka Gizela, Olszewski Andrzej, Podlewska Bożena, Przystalski Roman, Smoluchowska Danuta, Sobczyńska Lidia, Stefaniak Mikołaj,  Świątecki Zbigniew, Walukiewicz Bronisław, Wierzbicka Irena, Wiśniewska Irena, Żuromska Danuta.

XI b - wychowawca: Józef Kaliszewski

Aleksiejuk Kazimiera, Barwik Halina, Chmara Elżbieta, Chojnacka Franciszka, Domańska Wiesława, Duda-Dudzińska Elżbieta, Fankidejska Elżbieta, Górska Maria, Janiszewska Halina, Konkolewska Halina, Lament Halina, Ludian Zofia, Majchrzycka Stanisława, Majewska Krystyna, Małyska Czesława, Mroczkowska Daniela, Muszyńska Ewa, Müller Anna, Myszka Irena, Nowak Lilianna, Ociepa Gabryela, Pncielejko Wiktoria, Pięta Zofia, Pokusa Barbara, Politowska Teresa, Pozorska Jadwiga, Sawicka Alina, Skonecka Krystyna, Słoncz Krystyna, Walasiewicz Monika, Wilk Barbara.

XI c - wychowawcy: Zbigniew Kłopotowski i Alicja Dzienisiewicz

Dąbrowski Józef, Hamadyk Stefan, Jaworański Stanisław, Kluczuk Teresa, Kumek Sławomir, Liss Jerzy, Łangowska Irena, Makiła Kazimierz, Malarczyk Anna,  Mirecki Bogusław, Olszańska Maria, Panasiuk Włodzimierz, Piotrowska Krystyna, Piotrowski Zbigniew, Poleszak Henryk, Roszkowska Jadwiga, Ryśnik Ryszard, Sarnowski Andrzej, Skucha Zdzisław, Sokalski Jan, Stalińska Jadwiga, Surmacz Ewa, Surowiec Stanisław, Szramka Cecylia, Śmiechowska Krystyna, Tuszyński Marek.

Rok szkolny 1966/1967

XI a - wychowawca: Zbigniew Wierzbicki

Bąk Teresa, Bogacka Barbara , Bauza Marek, Dunajski Tadeusz, Ejsymont  Grażyna, Fafińska Jadwiga, Gilewski Wiesław , Hyży Jan, Jadkowska Zofia, Jasiński Zbigniew, Kiełczyńska Krystyna, Kitowski Józef, Klejna Cecylia, Knitter Roman, Kowalczyk Alicja, Kozłowska Ewa, Królikowska Ewa, Kuryłowicz Stanisław, Kuszaj Zofia, Markiewicz Zbigniew, Noiński Alfred, Nowak Mirosława, Nowicka Sabina, Olszewski Adam, Orzechowska Jadwiga, Ossowski Adam, Piotrowska Grażyna, Podolak Jan, Poznańska Elżbieta, Sarwas Bogdan, Siemaszkiewicz Witold, Stefaniak Piotr, Stempel Romuald, Śmiech Wiesław, Tomaszewska Krystyna, Wojewódka Krystyna, Żeligowski Olgierd.

XI b - wychowawca: Emilia Lachowicz

Bartnicka Łucja, Demczuk Krystyna, Gabańska Jadwiga, Gabańska Maria ,Imiołek Zofia, Jaskólska Krystyna, Kilińska Irena, Konefał Róża, Kossak Lucyna, Kostuń Jadwiga, Kudełka Maria, Kwidzińska Joanna, Lepiesza Helena, Maciąg Regina, Malewska Wanda, Marusiak Anna, Muszalska Maria, Nodzykowska Krystyna, Plichta Elżbieta, Poleszuk Regina, Potrykowska Danuta, Reszczyńska Teresa, Sienkiewicz Henryka, Sztorc Władysława, Szwarc Krystyna, Thiel Danuta, Weidlich Bożena, Wincielewska Barbara, Wróbel Halina, Wyżyn Zdzisława, Zawadzka Barbara

XI c - wychowawca: Jadwiga Burna

Baczyńska Krystyna, Charycki Mieczysław, Chodorowicz Zbigniew, Dańczak Bogdan, Donajska Bożena, Fereniec Irena, Fryczkie Krystyna, Grabowska Maria, Karczyński Zdzisław, Kawka Szczepan, Kąkol Danuta, Knut Leszek, Kogowski Jerzy, Kopacki Henryk, Kopecki Paweł, Krejmer Jan, Kunikowski Marian, Kwolek Stanisława, Laskiewicz Leokadia, Lewko Władysław, Markowicz Stefania, Nawrot Irena, Nierzwicki Jerzy, Owczarska Barbara, Pernal Stanisław, Roeding Henryk, Ruczkowski Zygmunt, Sawicka Janina, Siwirska Barbara, Słonina Maria, Smoliński Kazimierz, Szefler Kazimierz, Szyszka Marian, Tatkowski Roman, Tomaszewska Barbara, Wróbel Andrzej, Wyszkowski Janusz, Żuk Romualda.

 

Rok szkolny 1967/1968

XI a - wychowawca: Alicja Dzienisiewicz

Butowska Ludomira, Chętnik Elżbieta, Ciosek Krzysztof, Dobrzyński Ryszard, Garbowski Bronisław, Głowicki Jan, Grochowski Paweł, Grzmil Wiesława, Jaszkowska Ewa, Jaworska Mirosława, Kalinowski Andrzej, Klein Władysław, Krausewicz Eugeniusz, Krawczyński Zygmunt, Krużewska Agnieszka, Kułakowska Krystyna, Kurkowska Elżbieta, Malinowska Ewa, Markiewicz Grażyna, Nabojczyk Marian, Opalewski Jan, Osińska Krystyna, Płocharczyk Czesław, Poćwiardowska Ewa, Potarzyński Roman, Ryśnik Stanisław, Sosnowska Danuta, Stawikowski Czesław, Szmelter Leszek, Szramowski Krzysztof, Śmiech Aleksandra, Wiciak Maria, Wiśniewska Ewa, Wójcik Henryk, Zielenkiewicz Honorata. 

XI b - wychowawca: Rozalia Strzemżalska

Brzozowska Jadwiga, Deptuła Janina, Dobrenko Irena, Domczyk Teresa, Dróżdż Krystyna, Dziekan Maria, Gryz Alina, Grzelak Halina, Hajdamowicz Ewa, Hamadyk Czesława, Hoppe Anna, Kaczmar Krystyna, Kapszewicz Regina, Karczewska Julianna, Kozakiewicz Ryszarda, Kułakowska Janina, Kumek Alicja, Lewandowska Danuta, Makowska Grażyna, Markowicz Danuta, Siewruk Helena, Sosnowska Gabriela, Strzemżalska Alicja, Szefler Halina, Szlagowska Zofia, Treć Irena, Wiśniewska Irena, Zwolińska Danuta.

XI c - wychowawca: Norbert Kamrowski

Barcikowski Kazimierz, Błaszkiewicz Zbigniew, Chylińska Łucja, Follehr Janusz, Grabowska Renata, Kaim Jerzy, Karczewski Jerzy, Karpacz Edward, Kiszko Andrzej, Kłopotowski Mieczysław, Konefał Zdzisław, Krzyspiak Jolanta, Kwiatkowski Jerzy, Miller  Izabela, Ponikowska Anna, Sawicki Ryszard, Spychalska Irena, Suchowiecka Danuta, Surowiec Donat, Szpiner Ludwik, Tuszyńska Maria, Wysocka Teresa, Zatoń Teresa.

Rok szkolny 1968/1969

XI a - wychowawca: Edmund Gralik

Butowski Janusz, Catewicz Krzysztof, Chojnowska Grażyna, Donajski Jarosław, Galińska Teresa, Idzikowski Wiesław, Jakubowski Jerzy, Jastrzębska Elżbieta, Jastrzębski Roman, Kałecka Jadwiga, Kowalski Juliusz, Kunikowska Irena, Kwiatkowski Lech, Ługowski Paweł, Markowicz Stefania, Politowska Barbara, Rocławska Barbara, Rojek Józef, Sac Maria, Staśkowiak Zbigniew, Tryba Danuta, Wojtowicz Krystyna, Wróbel Krystyna.

XI b - wychowawca: Barbara  Ślizień

Borodiuk Antoni, Boryczewski Kazimierz, Bruchwald Edward, Brzezińska Janina, Burzacka Elżbieta, Czerniak Zenon, Galara Wiesław, Heese Wiktor, Hrynkiewicz Maria, Kamiński Andrzej, Kazaniecki Kazimierz, Klimczyk Pelagia, Krysiak Grażyna, Langowska Barbara, Łapka Maria, Majewska Jadwiga, Markowicz Stanisława, Michalska Danuta, Nazarewicz Józef, Orłowska Zbigniewa, Wardecka Jadwiga.

XI c - wychowawcy: Helena Kulczyk i Józef Kaliszewski

Kania Danuta, Oczkiewicz Janina, Olszewski Andrzej, Olszewski Henryk, Ostrowska Elżbieta, Petrykowska Mirosława, Pławski Bogdan, Ryndziewicz Joanna, Salamon Andrzej, Sieciechowicz Tadeusz, Sikora Stanisław, Słupska Irena, Sokołowski Jacek, Straż Wanda, Szymańska Aleksandra, Szynk Wanda, Świątkowski Tadeusz, Świderska Danuta, Trzmielewska Maria, Wasilewski Franciszek, Wawrzyniak Barbara, Wiśniewski Jan, Wróblewska Jolanta, Wyszkowski Jan, Zachorbeński Bogdan, Zadrożna Bożena, Żołądź Zuzanna.

XI d - wychowawca: Jerzy Cywiński

Barcikowska Władysława, Burzacki Zygmunt, Dąbrowska Michalina, Dłużewska Urszula, Donajski Wiesław, Gilewski Zbigniew, Grabowski Wiesław, Jankowska Anna, Kieza Wanda, Korzeniewska Barbara, Łukasik Teresa, Manteufel Grażyna, Nakielska Irena, Pałka Jerzy, Piazza Witold, Pilimon Benedykta, Rakowska Wiesława, Remer Regina, Sass Teresa, Sączewski Franciszek, Wierzchowski Krzysztof, Wierzchowski Wiesław, Wiśniewski Kazimierz, Wojtusik Barbara.

Rok szkolny 1969/1970

XI - wychowawca: Alicja Dzienisiewicz

Arentowicz Maria, Bach Bernard, Balewska Gabriela, Brzozowska Elżbieta, Cieślik Irena, Domański Bogdan, Frączkowski Michał,  Geller Krystyna, Górska Danuta, Grzegorek Wiesława, Jarzembowski Józef, Kaliszewski Jerzy, Karbowska Joanna, Karpińska Elwira, Koziura Helena, Krzyżak Mirosław, Lewczuk Jerzy, Lubowiecki Maciej, Łoś Urszula, Mikołajczyk Ryszard, Murawski Andrzej, Narloch Barbara, Niemkowicz Rajmund, Piesik Donata, Piorunowska Danuta, Pliszka Irena, Rybicki Apolinary, Stabelska Krystyna, Strzyżewska Barbara, Szymańska Regina, Woźniak Teresa, Wróblewska Krystyna.

 

Rok szkolny 1970/1971

IV a - wychowawca: Wanda Kłopotowska

Brzezińska Grażyna, Burzec Janusz, Butkiewicz Stanisława, Chojnowska Ewa, Czarnowska Danuta, Grabińska Elżbieta, Jakubowski Joachim, Jarzynka Teresa, Jaworski Jerzy, Kaliszewska Kazimiera, Kosmowska Teresa, Kozłowska Teresa, Łaskawska Anna, Markiewicz Danuta, Mazurek Anna, Nierzwicki Leszek, Nowak Małgorzata, Nowicki Janusz, Olechowska Teresa, Olszewska Barbara, Orłowski Zbigniew, Pastuszuk Irena, Ponikowski Krzysztof, Sawicka Irena, Sikorska Teresa, Siemaszkiewicz Alicja, Smoluchowska Grażyna, Szymczak Ludwika, Tabor Marek, Wohlert Ryszard, Wolborska Grażyna, Zacharska Janina.

IV b - wychowawca: Nina Żeligowska

Arciuch Alicja, Czerniawska Danuta, Dąbrowska Teresa, Gostomska Genowefa, Janczarska Katarzyna, Kiełbaska Andrzej, Klama Teresa, Kołakowska Bogusława, Kondziela Joachim, Kowalewska Halina, Kwiatkowska Grażyna, Marek Maria, Ożóg Irena, Pernal Czesława,  Piotrowska Teresa, Pozorska Danuta, Ryndziewicz Wanda, Smolarek Jerzy, Sztorc Irena, Szulga Henryk, Traczewski Leonard, Treć Danuta, Wiktoruk Danuta, Wróbel Zofia.

IV c - wychowawcy: Jan Ziarko i Barbara Ślizień

Czyrkiewicz Irena, Dembiński Edward, Grenda Lucjan, Gryz Teresa, Hinc Barbara, Jarosz Ewa, Kowalewska Jadwiga, Kowalik Jadwiga, Kozłowska Ewa, Kucharska Janina, Lubiński Andrzej, Namenanik Janusz, Ostrowski Grzegorz, Ostrowski Janusz, Prill Krystyna, Ruczkowski Waldemar, Rusowicz Ewa, Sopel Barbara, Strachowicz Halina, Szwedzik Wiesława, Szydłowska Irena, Wiśniewski Adam.

 

Rok szkolny 1971/1972

IV a - wychowawca: Emilia Lachowicz

Borodiuk Jan, Dadio Irena, Domiński Adam, Gołębiewski Jarosław, Jakubska Danuta, Jańczuk Józef, Krauze Zbigniew, Kopczyński Zbigniew, Kwiatkowska Barbara, Nadolna Maria, Niewiadomska Sabina, Nowak Ilona, Ostrowska Lucyna, Retko Teodora, Samonek Roman, Sawczuk Ewa, Seroczyński Zbigniew, Sokalska Irena, Sokołowski Wojciech, Stabelska Grażyna, Szaciło Celina, Śmietanowska-Rybczyńska Zofia, Wierzbicka Maria.

IV b - wychowawcy: Zofia Sakowicz i Zbigniew Kłopotowski

Antkowicz Andrzej, Belzyt Ryszard, Bielawska Halina, Biełoszycka Janina, Drewniak Krystyna, Dumalska Teresa, Falba Piotr, Geller Elżbieta, Gryz Grażyna, Grześkow Jolanta, Januszko Honorata, Kaniecka Bożena, Kos Irena, Kusiowska Maria, Lemkowska Eugenia, Markowicz Irena, Mazur Danuta, Olszewska Ewa, Opolska Ewa, Pilczuk Marian, Piotrowska Maria, Podolak Alina, Pokorska Gabriela, Rudnik Andrzej, Sarnowska Barbara, Suska Elżbieta, Szubert Alicja, Wojtak Halina, Wojtyński Mieczysław, Zagańczyk Krystyna Żurawicz Hanna.

IV c - wychowawca: Gerard Zasadzki

Aniszewska Danuta, Bach Teresa, Cegłowski Janusz, Czekaj Barbara, Donajska Ryszarda, Hajdamowicz Lech, Jankowska Longina, Klatt Jerzy, Koszaliński Jerzy, Lewandowski Lucjan, Łączewna Stefania, Łączewny Edward, Łukaszewicz Grażyna, Marciniec Janusz, Mielniczek Janina, Omieczyński Wiktor, Pawłowski Bogdan, Ryndziewicz Zygmunt, Sietko-Sierkiewicz Władysław, Suchecki Zbigniew, Talarczyk Barbara, Tokarska Teresa, Wachowska Jolanta.

IV d - wychowawcy: Zdzisława Antoniuk i Józef Strzelecki

Adamkiewicz Justyna, Brylewska Teresa, Bukowska Krystyna, Frątczak Zdzisław, Gałeczko Michał, Hoppe Maria, Krawiec Romuald, Krzyżanowska Sabina, Marusiak Maria, Pranczk Zdzisław, Ratkiewicz Tadeusz, Skoczyński Zygmunt, Starowieyski Tomasz, Szerszenowicz Danuta, Szramka Jadwiga, Szyszko Janusz, Wieczerzycki Ryszard, Zakrzewska Danuta, Zdziennicki Waldemar.

 

Rok szkolny 1972/1973

IV a - wychowawcy: Józef Kliszewski i Emilia Lachowicz

Barcikowski Mirosław, Czarnecki Andrzej, Filipiak Walentyna, Głowicka Maria, Groszewska Halina, Knapik Lila, Knitter Maria, Krajnik Marianna, Lewko Maria, Łatcińska Iwona, Marek Danuta, Markiewicz Danuta, Mroczkowska Mirosława, Podlewska Bożena, Sargalska Regina, Senger Jerzy, Sikora Elżbieta, Sikora Zbigniew, Surowiec Irena, Tomiło Teresa, Trzcińska Hanna, Wesołowska Renata, Więckowski Stanisław, Wiśniewski Edward, Wohlert Andrzej, Woźniak Jan, Zajkowska Grażyna, Zakrzewska Danuta, Zielińska Barbara.

IV b - wychowawca: Norbert Kamrowski

Bednarz Barbara, Burzacka Maria, Gapińska Bożena, Kalinowska Maria, Konowalik Jadwiga, Kościńska Ewa, Kościński Sławomir, Lebiedź Janina, Liss Anna, Marcinkowska Krystyna, Nowak Mieczysław, Osińska Ryszarda, Pernal Bożena, Pietrzela Zbigniew, Połuszańczyk Lilianna, Pryczkowski Marian, Radziwiłł Zbigniew, Rutkowska Ewa, Sołdek Zbigniew, Sondej Janina, Sztym Czesław, Wierzchowska Urszula, Wierzejska Maria, Zwoliński Andrzej.

IV c - wychowawca: Jadwiga Burna

Barańska Anna, Broża Teresa, Burczyk Elwira, Chabowska Teresa, Ciosek Waldemar, Cyran Urszula, Czerniawska Linieta, Dobrzyńska Jadwiga, Gibalska Grażyna, Habrat Teresa, Hrynkiewicz Helena, Kapitan Danuta, Kossak Irena, Kwolek Helena, Łukasik Leszek, Nering Małgorzata, Ogórek Elżbieta, Ostasz Bożena, Otka Henryka, Paluszek Grażyna, Pozarzycki Lech, Śliwecka Teresa, Warmbier Leszek, Wit  Jadwiga, Zielińska Klaudia, Zielińska Teresa.

IV d - wychowawca: Zbigniew Wierzbicki

Adach Andrzej, Dudzińska Renata, Jabłońska Ewa, Jeżewski Zbigniew, Kalinowski Jan, Krawczyk Barbara, Lesiczka Anna, Łusiak Bożena, Madej Krzysztof, Nodzykowski Stanisław, Pietraszek Wiesław, Polakowski Jerzy, Pozorski Bogdan, Reiske Danuta, Sikora Renata, Tchórz Zdzisław, Wilczewski Tadeusz, Zajdowski Sylwester, Żółczyńska Małgorzata.

 

Rok szkolny 1973/1974

IV a - wychowawcy: Alicja Dzienisiewicz i Anna Szulc

Buczek Józefa, Chabowska Danuta, Chętnik Krystyna, Cuper Mirosława, Horn Jolanta, Jeremicz Wanda, Karol Leon, Koszytkowski Leszek, Krawiec Stanisław, Leśniakowski Edmund, Leśniewska Jolanta, Lipka Elżbieta, Łaskawska Elżbieta, Łączny Piotr, Mańkowski Józef, Mękarska Róża, Miąc Zenona, Michalak Ryszard, Niedzielko Romuald, Olechowska Grażyna, Ostrowska Krystyna, Ranachowski Czesław, Ryszkowski Janusz, Seigert Barbara, Swatko Zdzisław, Szulc Krystyna, Ścisłowska Ligia, Trawnik Anna, Wierzejski Jarosław, Zajkowska Anna, Zielińska Ewa.

IV b - wychowawca: Ewa Ławrynowicz

Bielicka Anna, Bogacki Ryszard, Bury Bożena, Charycki Zbigniew, Chlistowska Weronika, Cukrowska Teresa, Czachor Andrzej, Donajska Grażyna, Dudojć Jadwiga, Giembicka Jadwiga, Kąkol Zygmunt, Kowzan Ewa, Królikowska Stella, Lenzner Teresa , Lietz Andrzej, Łatciński Krzysztof, Michalik Leszek, Michałowski Mirosław, Myszka Elżbieta, Piotrowski Leszek, Pranczk Bożena, Senger Edward, Skórkiewicz Leszek, Światowska Ewa, Wierzchowski Romuald, Wiśniewski Tadeusz, Wojtowicz Kazimierz.

IV c - wychowawca: Jadwiga Suchodolska

Borkowska Elżbieta, Bujak Barbara, Hoppe Elwira, Jamrozik Leszek, Jóźwiak Jolanta, Kawka Anna, Kos Maria, Król Irena, Leszczyńska Longina, Lewandowska Ksawera, Łukaszewski Zenon, Marchel Bożena, Omieczyński Tadeusz, Ostrowski Krzysztof, Oszwa Leokadia, Paprot Anna, Pawłowski Sławomir, Płaczkiewicz Andrzej, Rodzik Elżbieta, Ruczkowski Wiktor, Rymień Bożena, Skrzyńska Barbara, Słowicka Kazimiera, Smolińska Halina, Socha Mieczysław, Sprenger Teresa, Śmiertka Andrzej, Tomczak Tadeusz, Trafalska Krystyna, Wiśniewska Małgorzata, Zielińska Krystyna.

IV d - wychowawca: Jerzy Cywiński

Baradziej Wiesława, Bąk Łucja, Brózda Tadeusz, Bukowska Maria, Catewicz Jolanta, Gorzińska Maria, Gorziński Jergen, Grzegorczyk Zenona, Grzmil Stanisław, Hrynkiewicz Zbigniew, Koza Elżbieta, Kraska Adela, Markowicz Irena, Mierzanowski Zygmunt, Miller Jacek, Miotk Leokadia, Ostrowska Danuta, Pomianowski Zbigniew, Rojek Edward, Rosińska Maria, Runewicz Bożena, Skucha Wiesława, Stec Jan, Świder Elżbieta.

Rok szkolny 1974/1975

IV a - wychowawca: Barbara Ślizień

Bojanowski Ludwik, Boruch Barbara, Brzuskiewicz Grażyna , Chyła Irena, Dłużewska Eleonora, Domagalska Anna, Dumalska Danuta, Dunajska Jolanta, Gabruk Teresa, Grzyb Grażyna, Humin Krystyna, Jastrzębska Dorota, Jędrzejewska Barbara, Karol Grażyna, Kuczkowski Antoni, Kwidzińska Brygida, Mazur Anna, Ociepa Tadeusz, Ogińska Halina, Omieczyńska Renata, Oryl Elżbieta, Ostrowska Elżbieta, Pancielejko Janina, Pąk Krystyna, Raabe Mirosław, Rudnik Waldemar, Woźniak Bogusław, Wszelak Romana, Wujkowski Janusz, Zielińska Krystyna.

IV b - wychowawca: Edmund Gralik

Ciosek Henryka, Czyżewski Mirosław, Detmer Halina, Handke Krzysztof, Kamińska Gabriela, Kichner Barbara, Korczowski Dariusz Koszalińska Romualda, Koza Zdzisław, Majewska Helena, Makiła Krystyna, Meller Barbara, Mirowska Jadwiga, Nadolski Jan, Orłowska Ewa, Pryczkowski Andrzej, Ptak Helena, Schulz Maria, Sokalska Mirosława, Stecki Stanisław, Stępień Danuta, Szramowska Ewa, Wierzbicka Hanna, Woźniak Maria, Wódkowska Bożena, Zaniewska Krystyna, Zimna Danuta, Żmudzińska Maria, Żukowska Longina.

IV c - wychowawca: Feliks Masternak

Burzec Bogdan, Dejewska Teresa, Gliwiński Mirosław, Hernacki Andrzej, Jędrusiak Celina, Kalinowska Wanda, Kaliszewska Urszula, Kapuścińska Krystyna, Kąkol Hanna, Kopystecka Grażyna, Kot Elżbieta, Krawczyńska Grażyna,  Lipińska Aniela, Nowakowska Grażyna, Pietruszewska Krystyna, Prądzyński Andrzej, Pucicki Mieczysław, Pulsakowska Elżbieta, Rompa Bożena, Święty Leokadia, Tomaszewska Leokadia, Trzcińska Barbara, Tuszakowska Helena, Weltrowska Irena, Wieczerzycka Elżbieta, Zając Wanda.

 

Rok szkolny 1975/1976

IV a - wychowawca: Wanda Kłopotowska

Bagińska Aniela, Bylina Bożena, Cempa Zbigniew, Chamienia Marian, Deszewska Maria, Dziąbkowska Regina, Giszka Lidia, Głuchowska Ewa, Grochowska Elżbieta, Handke Wojciech, Iwicka Urszula, Jarmołowska Teresa, Kalinowski Edward, Kamiński Roman, Kiełek Halina, Konarska Regina, Łabuda Anna, Majchrzak Grażyna, Marciniszyn Krystyna, Olszewska Mariola, Prusiecka Ewa, Safader Irena, Słotwińska Danuta, Świderska Krystyna, Wereńczuk-Dudko Bożena, Worożański Wiesław, Zalewska Aleksandra, Żółtowska Róża.

IV b - wychowawcy: Gerard Zasadzki i Jadwiga Suchodolska

Belzyt Krzysztof, Biniaś Małgorzata, Cichowska Krystyna, Dobis Piotr, Dufaj Otylia, Dziadul Jolanta, Garbowska Stanisława, Giembicki Karol, Gierszewska Mirosława ,Jarosz Teresa, Kikut Maria, Krawiec Grażyna, Krzemiński Edmund, Krzyśpiak Jacek, Kukawka Dorota, Liszcz Wiesława, Markowska Janina, Mąkosa Ryszard, Nowak Grażyna, Obroślińska Anna, Orzechowska Maria, Peltz Bożena, Prendota Wiesław, Pryczkowska Bogumiła, Przeperska Elżbieta, Sargalska Maria, Szpejewska Józefa, Szpejewski Stanisław, Wachowska Zofia, Walczak Lilianna, Wiśniewska Brygida, Widźgowski Ewaryst, Woźniak Lucyna, Wrzałka Teresa, Wyrzykowska Krystyna, Zajdowski Waldemar.

IV c - wychowawcy: Bogdan Szulc i Danuta Sarnowska

Brytan Danuta, Chudzicki Czesław, Dembiński Andrzej, Greding Maria, Grela Ireneusz, Kilian Jerzy, Kiszko Elżbieta, Koszytkowska Alicja, Król Edward, Kulik Andrzej Markowska Janina, Mazurowska Bożena, Milewski Janusz, Murawska Grażyna, Orzech Aleksander, Pilczuk Jan, Rekowski Ryszard, Rodziewicz Danuta, Tomkiewicz Alina, Tafiłowska Teresa.

IV d - wychowawca: Mirosława Pastuszuk

Banaszewski Jarosław, Borowska Wanda, Buchińska Irena, Domagalski Jerzy, Falba Joanna, Ferkan Benedykta, Grzybowska Elżbieta, Grzywińska Danuta, Gutjar Waldemar, Jajkowska Jadwiga, Kacprowicz Wiesława, Klucznik Dorota, Kowalczyk Jan, Lukas Halina, Mackiewicz Maria, Ostrowska Barbara, Palczewska Regina, Pietrzela Wiesława, Połomska Maria, Rybiński Mirosław, Rypińska Zofia, Sombrowska Barbara, Szramowska Rita, Ścisłowska Bogumiła, Tadajewska Maria, Trunk Urszula, Tymko Anna, Wierzbicka Bożena, Wiśniewska Anna, Zuchmańska Maria.

 

Rok szkolny 1976/1977

IV a - wychowawca: Nina Żeligowska

Augustyniak Zofia, Bekacz Waldemar, Brzezińska Krystyna, Chyliński Henryk, Cuglowska Grażyna, Gałązka Danuta, Gierszewska Ewa, Gójski Zdzisław, Kapusta Anna, Komorowski Jan, Kray Bożena, Kulik Regina, Łozowicka Elżbieta, Małochwiej Irena, Miąc Lidia, Miller Aleksandra, Musiał  Jolanta, Nowak Elżbieta, Olszewska Maria, Ołtarzewska Danuta, Pokusa Stanisława, Sawko Regina, Solecka Elżbieta, Styczeń Małgorzata, Szmiłyk Janusz, Szpejewski Piotr, Szymańska Anna, Szymczak Władysław, Tabor Leszek, Wilma Bogumiła, Wiśniewska Danuta.

IV b - wychowawca: Emilia Lachowicz

Antoniszewski Jan, Bernecki Zdzisław, Bielińska Alicja, Boniek Czesław, Czerniak Ewa, Czychnerski Jacek, Domiński Marek, Floriański Józef, Grabowski Leszek, Gralik Marek, Hinz Jolanta, Hoffmann Irena, Hoffmann Tadeusz, Kacprzak Krzysztof, Konefał Jadwiga, Lewandowska Izabela, Mandra Ewa, Nalborska Anna, Ośko Cezary, Peltz Eugenia, Preuss Eugeniusz, Rompa Janusz, Szramowski Paweł, Tabor Wiesława, Tomasiak Krzysztof, Tomczuk Zbigniew, Wilczak Hanna, Wiśniewska Danuta, Wituch Ewa, Zaniewska Jadwiga, Zawistowska Barbara, Zienkiewicz Zofia, Zwolak Jacek.

IV c - wychowawca: Jadwiga Burna

Andrzejewska Bogumiła, Besida Irena, Burczyk Alicja, Cichoracki Roman, Daniszewska Krystyna, Gogol Halina, Golińska Jadwiga, Gozdur Krystyna, Jarosz Irena, Jaśkiewicz Janina, Jurkiewicz Janina, Kaczmarczyk Lucyna, Kamińska Urszula, Koleśnik Grzegorz, Lipińska Grażyna, Makara Ewa, Mierzwicka Halina, Parzych Jacek, Parzych Lucyna, Parzych Stanisław, Pawłowska Izabela, Paźniewski Jan, Pelowski Roman, Rodak Teresa, Saczuk Andrzej, Szalkowska Grażyna, Szpak Krystyna, Tułodziecki Longin, Widźgowska Lidia, Zyska Wiesława.

IV d - wychowawca: Stefania Kaźmierkiewicz

Barańska Łucja, Bojko Grażyna, Buchińska Elżbieta, Czerska Krystyna, Deręgowski Ryszard, Duda Zofia, Gapa Ewa, Horbaczewska Zofia, Kasprowicz Maria, Kiakszto Waldemar, Klatt Andrzej, Kozłowski Mirosław, Laube Andrzej, Lisiecka Regina, Łempicka Grażyna, Markiewicz Bożena, Mońka Włodzimierz, Olszewska Maria, Petrykowska Gabriela, Pliszke Elżbieta, Porowska Teresa, Pyra Roman, Roszkowska Barbara, Rutkowska Hanna, Silska Ewa, Skowroński Edward, Szeląg Łucja, Tritt Beata, Zielińska Renata.

 

Rok szkolny 1977/1978

IV a - wychowawcy: Anna Szulc i Feliks Masternak

Bielicki Andrzej, Chodkiewicz Zofia, Ewiak Mariola, Gawryszewska Teresa, Grzesiak Danuta, Knafel Elżbieta, Konarska Bożena, Kowal Wiesław, Kun Eugenia, Lisewska Bernardeta, Lisowska Elżbieta, Makowska Grażyna, Manteufel Danuta, Markiewicz Elżbieta, Nowak Marlena, Orliński Grzegorz ,Orzech Jolanta, Osmańska Ewa, Pruska Mariola, Przewłoka Jadwiga, Rogowska Danuta, Rogowska Danuta Maria, Rucińska Elżbieta, Stec Helena, Szalkowska Teresa, Szmiłyk Barbara, Wróblewski Andrzej, Zakrzewska Halina, Zaremba Wiesława, Zielińska Ewelina.

IV b - wychowawcy: Maria Nowak i Jerzy Cywiński

Burzacka Jolanta, Byczkowski Romuald, Czarnecki Bohdan, Drożdżal Krzysztof, Drywień Bogdan, Gabryś Marian, Grzybowska Bożena ,Kaczmarczyk Mirosław, Kaliszewski Mariusz, Kaźmierkiewicz Izasława, Kłopotowska Wiesława, Koleśnik Silvia, Kowalik Wiesława, Kowalski Lesław, Krawiec Adam, Krempska Elżbieta, Lepiesza Eulalia, Makara Piotr, Olechowska Marzena, Piotrowski Ryszard, Prendota Janusz, Psuja Teresa, Rozenberg Jerzy, Rozenberg Violetta, Sałek Jolanta, Sekulski Krzysztof, Suchodolski Mariusz, Walichnowska Maria, Warczak Zbigniew, Zarański Mirosław, Żukowski Joachim.

IV c - wychowawca: Danuta Pepłowska-Tymiec

Barański Krzysztof, Belter Urszula, Bucewka Halina, Burczyk Jan, Chmielewska Marzenna, Giron Urszula, Jakubowski Stanisław, Kiełb Maria, Koszaliński Leszek, Kucman Grzegorz, Mulcan Halina, Nowicka Danuta, Olszewska Lidia, Płaczkiewicz Waldemar, Rodziewicz Grażyna, Rożek Barbara, Ukleja Marzena, Warczak Teresa, Waszczuk Krzysztof, Wesołowska Hanna, Wesołowski Jerzy, Wiśniewska Marinetta.

IV d - wychowawca: Zbigniew Kłopotowski

Andrearczyk Piotr, Antkowicz Piotr, Bartczak Andrzej ,Bentler Maria, Chwiłatiuk Halina , Ciesielska Teresa, Dobis Katarzyna, Drywień Alina, Dutka Renata, Dziekan Lech, Filipowicz Krystyna, Góralska Maria, Gralik Mirosław ,Handke Jacek, Jarosz Andrzej , Król Krystyna, Kucińska Mirosława, Kwedera Danuta, Lipski Mariusz, Ładuch Genowefa, Mokwa Halina, Moneta Agnieszka, Nierzwicki Bogdan, Nowak Marek, Okęcka Barbara, Polańska Mariola, Popp Harald, Preuss Anita, Rodak Danuta, Romanowski Arkadiusz, Szlegielmilch Maciej, Thiede Hannelore, Ulbin Barbara, Zawadzka Teresa.

 

Rok szkolny 1978/1979

IV a - wychowawcy: Józef Urbaniak i Mirosława Pastuszuk

Bilińska Maria, Burzacka Joanna, Dziadul Teresa, Dziedowicz Sabina, Formella Jolanta, Gryz Jolanta, Kerepin Krystyna, Krzysiek Anna, Kulik Lucyna, Lubas Halina, Nowak Mirosława, Powłoka Maria, Pozarzycka Zofia, Rynk Barbara, Rynk Wiesława, Semeniuk Elżbieta, Szeniawska Irena, Toporkiewicz Danuta, Wiesner Anita, Wojtacka Gabriela, Wysiecki Jacek, Zielińska Małgorzata.

IV b - wychowawca: Barbara Zielińska

Bator Mirosław, Bator Sławomir, Burny Krzysztof, Chojnacka Aleksandra, Erwardt Jutta, Gilis Joanna, Hamadyk Małgorzata, Hernacki Piotr, Jankowicz Dariusz, Kopicka Janina, Kumuda Dariusz, Marcinkowska Danuta, Megger Barbara, Meller Janina, Nierzwicki Krzysztof, Piekarski Henryk, Porębski Aleksander, Potwardowska Elżbieta, Rogoziński Piotr, Schoeneck Marianna, Siwiec Bożena, Tułnowska Jadwiga, Woźniak Wiesław, Wysocka Jolanta, Zimiński Jerzy, Żebrowski Eugeniusz, Żmudziński Arkadiusz, Żywica Jadwiga.

IV c - wychowawcy: Elżbieta Bielecka i Stefania Kaźmierkiewicz

Banaszak Mariola, Chełmicki Mariusz, Dobrowolska Barbara, Haber Mirosława, Hajder Barbara, Jabłońska Danuta, Jabłoński Mirosław, Jaskulska Beata, Jaworska Ewa, Kilińska Kazimiera, Lis Mariusz, Marciniak Waldemar, Mokwa Wiesława, Mon Lidia, Nowak Krystyna, Peć Mirosław, Peć Tadeusz, Preising Gizela, Słodkowska Bogusława, Szpak Helena, Świderska Bożena, Wilgorska Danuta, Wituch Danuta, Wojtyński Leszek, Wyrzykowska Ewa, Zawistowski Andrzej, Zemło Danuta, Żmuda Małgorzata, Żukowska Lilia.

 

Rok szkolny 1979/1980

 IV a - wychowawca: Barbara  Ślizień

Blicharz Mariola, Chmielowiec Wiesława, Gazda Wiesława, Humin Jolanta, Jurkiewicz Bożena, Kilian Janusz, Knabe Irena, Kociemba Danuta, Kromke Zdzisława, Mazur Dorota, Palczewska Marianna, Paplińska Katarzyna, Paurowski Ryszard, Roszczyk Jacek, Sac Helena, Tymko Elżbieta, Walukiewicz Stanisław, Woś Teresa, Żebrowski Teodor.

IV b - wychowawca: Józef Kaliszewski

Bogdanowicz Tomasz,  Cichowska Łucja, Ciepliński Mirosław, Cieślak Tamara, Gratz, Małgorzata, Hresiukowicz Violetta, Jarliński Jarosław, Jaruszewska Danuta, Jurowiecka Mariola, Kaszuba Andrzej, Kiakszto Danuta, Kulczycka Grażyna, Megger Krzysztof, Pawelczak Halina, Sokalski Roman, Suchodolski Grzegorz, Trawiński Józef, Wasielewski Grzegorz, Węgier Bożena, Woźniak Ewa.

IV c - wychowawca: Elżbieta Sarnowska

Baranowicz Mateusz, Bartosz Anna, Bąk Ewa, Besida Maria, Bębniak Teresa, Borkowska Jolanta, Byczkowska Danuta, Czubek Barbara, Dembek Renata, Deręgowski Piotr, Greding Anita, Handke Renata, Kalinczak Bogdan, Kowalska Ewa, Mróz Dorota, Mróz Małgorzata, Nehring Zdzisław, Orzech Zenona, Psuja Marzena, Tadajewska Danuta, Tatarczuk Ireneusz, Toporkiewicz Jolanta, Wardecka Danuta, Żołdowicz Elwira.

IV d - wychowawca: Teodor Sejka

Banaszek Ewa, Barcik Andrzej, Cendrowska Mariola, Czarnecka Aneta, Derdej Bożena, Diduch Janusz, Górska Leokadia, Kaczmar Hanna, Kałużna Lilianna, Kirsch Antoni, Lipińska Barbara, Meirowski Zbigniew, Mulewski Józef, Murawski Piotr, Nieradka Elżbieta, Nowogrodzka Danuta, Olszewski Lesław, Prądzyńska Grażyna, Słomska Mirosława, Słowicka Anna, Suss Elżbieta, Szczepanik Gabriela, Wudarczyk Edward, Wyborska Benedykta, Tuptońska Elżbieta.

 

Rok szkolny 1980/1981

IV a - wychowawca klasy: Jadwiga Suchodolska

Banasik Piotr, Chybalski Jacek, Czapska Mirosława, Domińska Marzena, Fankidejska Dorota, Głusiuk Barbara, Januszko Danuta, Jeremicz Bogusław, Kacprzak Jolanta, Kruszyńska Anna, Laube Urszula, Leman Gabriel, Lesiczka Marzena, Lewandowska Jolanta, Ludwik Andrzej, Makrocka Małgorzata, Marcinkowska Aleksandra, Nowak Wiesława, Nowak Zuzanna, Prądzyński Grzegorz, Sawko Teresa, Siatecka Grażyna, Skopczyńska Barbara, Sobiesiak Krzysztof, Strzelecka Zofia, Suchodolski Andrzej, Święcińska Teresa, Urbański Tomasz, Ziemińska Bożena, Żuchowski Zygfryd.

IV b - wychowawcy klasy: Janusz Baranowicz i Jerzy Jakubowski

Bujak Alicja, Burny Piotr, Jankowska Ewa, Kaliszewska Małgorzata, Karaśkiewicz Halina, Kostka Katarzyna, Krakos Maria, Krupa Remigiusz, Marchewka Dariusz, Mazurek Ryszard, Michałowska Jadwiga, Michalak Urszula, Mosakowski Marek, Naspińska Grażyna, Mazaruk Dorota, Piotrowski Lech, Potwardowska Małgorzata, Włodarczak Ryszard, Woszczak Andrzej, Ziarko Grzegorz, Żmudziński Sławomir.

 

Rok szkolny 1981/1982

IV a - wychowawca: Jadwiga Burna

Bagińska Ewa, Bełz Ewa, Chojnacka Marzena, Dembek Dariusz, Grec Robert, Guzowska Grażyna, Jankowski Jarosław, Jankowski Krzysztof, Jarlińska Małgorzata, Jedamska Danuta, Kalinczak Jarosław, Kapusta Teresa, Klewicka Małgorzata, Mikulska Marzena, Orzech Bożysława, Pachucy Jolanta, Reichel Jarosław, Rozkwitalska Małgorzata, Rybarczyk Dariusz, Szarycki Jacek, Szewczyk Jolanta, Szlachta Jarosław, Sztejner Wiesława, Ślęzak Stefan, Tuszyńska Małgorzata, Wadowska Mirosława, Wyszomirska Anna.

IV b - wychowawca: Emilia Lachowicz

Borzych Łucja, Bruzi Jolanta, Bystrzyńska Jolanta, Fietko Mariola, Gralik Wojciech, Jankowska Izabela, Końska Małgorzata, Kruza Beata, Lip Marek, Mulcan Alicja, Orlich Rozyta, Pytasz Krystyna, Reimus Izabela, Sztandarski Zbigniew, Toruń Elżbieta ,Wójcik Iwona, Złoch Włodzimierz.

Rok szkolny 1982/1983

IV a – wychowawcy: Zbigniew Kłopotowski, Barbara  Ślizień i Danuta Pepłowska-Tymiec

Borkowski Cezary, Dębowska Anna, Dejworek Ewa, Góralski Zbigniew, Grzenia Dariusz, Iwicka Barbara, Kacprzak Bogusław, Lipiński Mirosław, Lewandowska Elżbieta, Markowicz Daria, Marszałek Krzysztof, Mykowska Irena, Pietruszyńska Jolanta, Rak Piotr, Starostka Katarzyna, Suchomski Zbigniew, Szustak Gabriela, Śliwińska Beata, Tuszyńska Jolanta,  Wierucka Barbara, Worożański Mariusz, Zarańska Ewa, Zielińska Beata.

IV b - wychowawca: Jerzy Cywiński

Bogun Ewa, Czarnecka Marzena, Domaradzki Jakub, Domińska Renata, Furmanik Jacek, Gilis Dariusz, Gilis Olgierd, Grabowska Alina, Janicka Małgorzata, Jankowski Robert, Jaruszewska Ewa, Jarzyna Janusz, Kamrowski Wojciech, Kosmowska Iwona, Kowal Bożena, Krupa Nina, Kostrzewa Grzegorz, Maczyszyn Stanisław, Megger Jolanta, Pacan Stanisława, Podolak Beata, Rozkwitalski Jan, Rzucidło Sławomir, Seta Katarzyna, Ścisłowska Genowefa, Tarasiuk Jolanta, Warchoł Florian, Wasielewska Dorota, Zatorski Dariusz.

 

Rok szkolny 1983/1984

IV a - wychowawca: Mirosława Pastuszuk

Andrzejczyk Danuta, Bożym Mariola, Domińska Mirosława, Jackiewicz Mariola, Jakubowska Alicja, Kikut Andrzej, Klewicka Milena, Klingenberg Anna, Kłopotowski Ryszard, Kwella Joanna, Lipińska Teresa, Magrowska Renata, Michalak Adam, Paździor Leszek, Rosińska Józefa, Samczuk Dariusz, Skopińska Iwona, Sulewski Jacek, Szramowska Benedykta, Turkiewicz  Renata, Wiśniewska Justyna, Zaboronek Zbigniew.

IV b - wychowawca: Stefania Kaźmierkiewicz

Dąbrowska Katarzyna, Ejsymont Ewa, Groeger Małgorzata, Izdepski Janusz, Jagielska Hanna, Knafel Renata, Krajnik Ewa, Lewandowska Mariola, Misiak Joanna, Molska Ewa, Negowski Grzegorz, Seta Krzysztof, Solnica Wojciech, Stadnik Jacek, Strymecki Janusz, Szulga Wincenty, Tomasiak Adam, Węgier Violetta, Wilczak Joanna, Woelk Beata, Wróblewska Wioletta, Zimińska Magdalena, Zimiński Jan, Zwolak Aleksandra.

Rok szkolny 1984/1985

IV a - wychowawcy: Wanda Kłopotowska i Elżbieta Sarnowska

Albrewczyńska Ewa, Bartosiewicz Edward , Borowska Bożena, Cendrowska Krystyna, Chabowski Mariusz, Cierocka Katarzyna, Cukrowska Honorata, Jędrusiak Mariola, Kamiński Mirosław, Krzysztofik Elżbieta, Kaczmarska Małgorzata, Lemkowska Małgorzata, Malitka Urszula, Marchewka Lidia, Marchlewski Mariusz, Megger Iwona, Michońska Marzena, Parafińska Anna, Paurowska Bożena, Rubacka Izabela, Szymańska Ewa, Szymlek Marianna, Wysocka Mirosława, Zarzecka Małgorzata, Zbróg Roman.

IV b - wychowawcy: Lidia Dobis, Elżbieta Płotka i Norbert Kamrowski

Bartczak Małgorzata, Borowska Beata, Cegłowska Grażyna, Chabowska Jolanta, Ciosek Zbigniew, Dominik Ewa, Gorbacz Joanna, Izdepska Goretta, Jarzyna Zdzisław, Jędrzejewska Beata, Jurowiecki Jarosław, Klewicz Katarzyna, Konopski Mirosław, Kozelski Bogusław, Kuczyński Wojciech, Lubiński Jarosław, Maczyszyn Witold, Morawczyński Jacek, Sobczyk Ryszard, Soler Alicja, Stańko Izabela, Wilewska Elżbieta, Wiśniewska Anna.

Rok szkolny 1985/1986

IV a - wychowawca: Barbara Siwirska

Bogacki Marek, Bona Jolanta, Gojdź Teresa, Hajdamowicz Marzena, Hnat Alicja, Kastelli Andrzelina, Markowicz Ewa, Nehring Przemysław, Róg Lucyna, Sałek Wioletta, Siwiec Terencjusz, Sulewski Ireneusz, Sulikowska Aleksandra, Stec Marzena, Święcicka Dorota, Szulga Irena, Walczak Lucyna, Wolak Bożena, Wykrętowicz Barbara.

IV b - wychowawca: Barbara Ślizień

Adamska Anna, Bekacz Marzena, Charabin Marlena, Depa Alina, Gałązka Beata, Gnacińska Natasza, Grabowski Jędrzej, Grochulska Iwona, Gutej Wanda, Jankowski Piotr, Karwan Joanna, Kostka Agnieszka, Kurkowska Agata, Markowicz Anna, Piekarska Katarzyna, Pytasz Anna, Siwiec Arkadiusz, Warczak Sławomir, Ziarko Agnieszka.

IV c - wychowawca: Wiesław Murawski

Bełz Piotr, Ciborowska Jadwiga, Glebko Marcin, Grec Piotr, Juszczak Dariusz, Kowszewicz Dariusz, Lipińska Zdzisława, Meller Beata, Orzeł Bogusława, Stańko Katarzyna, Tykarska Alicja, Wachowska Katarzyna, Witka Sylwia, Witkowska Jolanta, Zajdowska Halina.

 

Rok szkolny 1986/1987

IV a - wychowawca: Feliks Masternak

Błażejewska Beata, Gralik Beata, Jaciw Sławomir, Kalenik Teresa, Kropornicki Dariusz, Kuczmińska Katarzyna, Kwella Beata, Markowicz Joanna, Mróz Remigiusz, Ostrowska Marlena, Pełka Katarzyna, Politowska Izabela, Szmidt Urszula, Szwed Katarzyna, Wróbel Sylwia.

IV b - wychowawca: Jadwiga Burna

Bauer Katarzyna, Furmanik Marzena, Gładczuk Leszek, Jabłońska Joanna, Jarliński Rafał, Jesionowska Marzena, Jędrusiak Marek, Krupa Joanna, Langowska Mariola, Lubańska Mirosława, Łączkowska Beata, Maliszewska Beata, Małachowska Elżbieta, Nawrot Izabela, Przybyszewska Alicja, Skoczyński Jarosław, Szafran Dorota, Szydzik Jolanta, Szypniewski Robert, Wilczak Tomasz, Wróblewski Andrzej, Zielińska Małgorzata.

IV c - wychowawca: Teresa Lubińska

Czarniecka Manuela, Dębicka Maria, Grzegorzewska Wioletta, Izdepska Barbara, Kowal Marzanna, Koziara Roman, Lipowska Joanna, Marchlewska Hanna, Michewicz Jolanta, Michewicz Marek, Młodawska Jolanta, Olpeter Magdalena, Pielak Iwona, Prusik Waldemar, Szlachta Aleksandra, Śladewska Elżbieta, Świeczkowska Joanna, Waszczuk Aleksandra, Włodarczak Lucyna, Zielińska Wioleta.

 

Rok szkolny 1987/1988

IV a - wychowawca: Danuta Pepłowska-Tymiec

Chojnacka Grażyna, Dębniak Agnieszka, Gejda Beata, Giergielewicz-Możajski Lech, Gładysz Anna, Grabowska Justyna, Iwańska Bernadeta, Kalbukowska Barbara, Kobus Sylwia, Kopecka Maria, Konkol Grażyna, Kubala Grażyna, Langowska Joanna, Laskowska Małgorzata, Lipińska Renata, Masikowska Iwona, Muszyńska Katarzyna, Preuss Mariola, Przybyszewska Joanna, Ratusznik Izabela, Ruda Renata, Sombrowska Ewa, Sommer Anna, Suchodolska Małgorzata, Swatek Iwona, Śmietana Joanna, Święcicki Jarosław, Wyłupski Waldemar.

IV b - wychowawca: Jerzy Cywiński

Belcarz Bożena, Belcarz Jolanta, Dudziuk Paweł, Dyrdowski Zbigniew, Giecewicz Robert, Gnacińska Magdalena, Jesionowski Dariusz, Karwat Aleksy, Kowalczyk Joanna, Lipiński Jacek, Ludwiczewski Marian, Maciąg Jacek, Majewski Dariusz, Owczarek Tomasz, Ruczyński Mariusz, Tyl Krystyna, Werońska Joanna, Weroński Justyn, Wiśniewska Wioletta, Witkowski Leszek, Zieman Lidia.

IV c - wychowawca: Stefania Kaźmierkiewicz

Bartczak Iwona, Borkowska Joanna, Cegłowska Elżbieta, Darnowska Katarzyna, Dąbrowska Beata, Detmer Joanna, Drozdowska Mariola, Gorbacz Tomasz, Kołodziejski Zbigniew, Korecki Robert, Kuc Edward, Kulik Jarosław, Mordasiewicz Małgorzata, Plasuń Dorota, Rachańska Agnieszka, Spik Beata, Szulkowska Lidia, Szypniewska Marzena, Tutlewski Dariusz, Usiądek Mirosław, Wittstock Krzysztof, Wujkowska Sylwia, Smolińska Jolanta.

Rok szkolny 1988/1989

IV a - wychowawca: Leokadia Ćwirko- Zielińska

Bartołd Katarzyna, Bystrzyński Marek, Cierocka Małgorzata, Cywińska Ewa, Choma Joanna, Gejda Marzena, Guzowska Joanna, Kamińska Sylwia, Karzarnowicz Jarosław, Klewicki Adam, Kostrzewska Edyta, Lemkowska Bożena, Lewandowska Elżbieta, Mackiewicz Mirosław, Magda Małgorzata, Malanowski Wojciech, Molenda Joanna, Nowosielski Andrzej, Owczarska Anna, Paczkowska Agata, Redlin Iwona, Ruda Ewa, Rzeszotek Beata, Szpalerska Beata, Topolewska Izabela, Trybański Andrzej, Tuszyńska Barbara, Urbanowska Katarzyna, Wajs Joanna.

IV b - wychowawca: Norbert Kamrowski

Adamska Ewa, Cabaj Joanna, Dominikowski Tomasz, Dudziuk Andrzej, Felenczak Edyta, Gołombiewska Anna, Hoffmann Joanna, Janikowska Wioletta, Jędrusiak Krzysztof, Kamińska Agnieszka, Klebach Małgorzata, Kowalska Alicja, Krzemińska Mirosława, Kuffel Maciej, Lamkowska Marzena, Laskowska Katarzyna, Łaskawska Małgorzata, Masternak Jolanta, Prajwowski Grzegorz, Solnica Tomasz, Sudak Ewa, Wilczyńska Edyta, Wojciechowska Sylwia, Wróblewska Małgorzata, Złoch Tomasz.

IV c - wychowawca: Elżbieta Bielecka

Bednarz Barbara, Gajc Aleksandra, Hryniewicka Joanna, Jońca Wioleta, Kantel Elżbieta, Klewicz Jacek, Konefał Joanna, Kowalska Iwona, Kuczyński Maciej, Leszczyńska Bogumiła, Łapacz Krzysztof, Markowicz Sylwia, Matyjasik Renata, Mierzanowska Elwira, Paciorek Barbara, Pallach Marzena, Piekarski Dariusz, Piskorski Dariusz, Pstrong Emilian, Rosowski Dionizy, Staniaszek Beata, Szalkowska Ewa, Szmiłyk Krystyna, Wołowicz Sylwia, Zimochocka Katarzyna.

 

Rok szkolny 1989/1990

IV a - wychowawca: Elżbieta Sarnowska

Chabowska Joanna, Fiereck Ireneusz, Formella Sylwia, Jaciw Krzysztof, Kacprzak Anna, Kalenik Barbara, Kamińska Izabela, Kastelli Stella, Kaźmierczyk Izabela, Kołpak Wioletta, Konarska Ewa, Kordowska Anna, Kowalczyk Arlena, Kwolek Dariusz, Madej Anna, Malanowska Aleksandra, Małkiewicz Katarzyna, Miszkiewicz Mariola, Muszyński Michał, Oleszczak Tamara, Piwowarska Małgorzata, Połom Justyna, Rybczyńska Iwona, Skamarska Joanna, Skipirzepa Agata, Szafrańska Anna, Szpryngel Grażyna, Wiśniewska Beata, Wiśniewska Sabina, Zembrzuska Aldona.

IV b - wychowawca: Waldemar Wnuk i Norbert Kamrowski

Bardachowska Katarzyna, Caban Magdalena, Czarnecki Kamil, Derbich Magdalena, Dębniak Barbara, Gałecka Alicja, Grom Michał, Hresiukowicz Anna, Klewicki Igor, Kordan Sylwia, Kubala Bernadeta, Kulis Marek, Łysik Joanna, Majewska Agnieszka, Morka Adrian, Murawska Izabela , Nasadnik Sylwia, Nowak Piotr, Obrębska Elżbieta, Polachowski Sebastian, Przelińska Małgorzata, Rzucidło Marcin, Sikora Iwona, Smoter Beata, Snoch Tomasz, Sosnowska Ewa, Tessikowska Wioletta, Zacharska Justyna, Zapolska Anna, Zdziennicki Rafał, Zieliński Arnold, Żabniak Katarzyna, Żeligowski Piotr.

 

Rok szkolny 1990/1991

IV a - wychowawca: Feliks Masternak

Bołkowska Karina, Bruździńska Anetta, Giecewicz Sławomir, Glebko Joanna, Gorczyca Cezary, Guzowska Iwona, Karzarnowicz Anna, Kazimierczak Irena, Kołodyńska Dorota, Mackiewicz Andrzej, Marciniak Anna, Misiurek Sylwia, Molska Joanna, Oelberg Dorota, Omieczyński Andrzej, Pangsy Sylwia, Podlewska Aleksandra, Rozwadowska Małgorzata, Rutkowska Laura, Szypniewska Dorota, Truchanowska Beata, Warunek Bogdan, Wyszomirska Joanna, Zdziennicka Anna

IV b - wychowawca: Barbara Siwirska

Biełous Barbara, Borko Wojciech, Borkowska Katarzyna, Chojnacki Tomasz, Ciosek Justyna, Cyboroń Wioletta, Dobrzyński Marek, Dziedowicz Małgorzata, Engler Mariusz, Gładczuk Anna, Gordon Beata, Jabłońska Sabina, Jankowicz Katarzyna, Klinkosz Wojciech, Kłopotowski Sławomir, Koczara Hanna, Komowska Joanna, Konkol Andrzej, Kulik Maciej, Kuśmierz Beata, Łączkowska Agnieszka, Majewska Joanna, Masternak Marzena, Morozowski Wojciech, Pepliński Grzegorz, Psuja Agnieszka, Rombalski Krzysztof, Spinner Monika, Szmiłyk Elżbieta, Wróblewska Magdalena.

IV c - wychowawca: Wiesława Kowalik

Balicka Ilona, Cieplińska Iwona, Frąckiewicz Anna, Grapatyn Regina, Juchno Wioletta, Kamińska Izabela, Kruczyńska Justyna, Lewandowska Ewa, Lieder Barbara, Lipiński Krzysztof, Łapka Natalia, Mikołajuk Agnieszka, Milewski Rafał, Müller Alicja, Ostrowska Wioletta, Pasis  Joanna, Pietruszyńska Anna, Piotrowska Izabela, Pudyn Katarzyna, Rejszel Irena, Smeja Joanna, Zagańczyk Anna, Zellma Edyta, Ziomek Agnieszka.

Rok szkolny 1991/1992

IV a - wychowawcy: Danuta Pepłowska-Tymiec i Ewa Narkun

Badowski Jacek, Demska Wioletta, Doering Robert, Gackowska Izabela, Gadecka Katarzyna, Golubiewski Mariusz, Gurtowska Iwona, Kalińska Beata, Klim Roman, Kozłowska Anna, Kuffel Anna, Liss Anna, Marchlewska Jolanta, Mazerska Magdalena, Olszańska Agnieszka, Osińska Aleksandra, Pełka Teresa ,Piotrowska Sylwia, Pronin Ewa, Sarnowski Marcin, Smolińska Aleksandra, Sobkowiak Alicja, Szpajcher Danuta, Szramowski Wojciech, Szulczewski Cezary, Urbanowska Anna, Wajs Magdalena, Wiśniewska Agnieszka, Wołowiec Iwona, Zięba Marek, Żaglewska Dagmara.

IV b - wychowawca: Czesław Oleksiak

Bagiński Norbert, Borko Aleksandra, Chabowska Magdalena, Czapiewski Maciej, Czerwiec Anna, Damps Sylwia, Derengowska Monika, Detmer Arkadiusz, Furdal Arkadiusz, Gałecki Piotr, Kopij Iwona, Kotulski Tomasz, Kuśmierz Małgorzata, Langowski Tomasz, Lubowiecki Tomasz, Murawski Bogdan, Piróg Maciej, Rozenberg Agnieszka, Rozkwitalski Piotr, Ruciński Cezary, Ruczyński Krzysztof, Saternus Marta, Skamarska Renata, Solecka Anita, Sorocka Agnieszka, Sosnowska Dorota, Sudak Marek, Śledź Grzegorz, Wierzbicka Iwona, Wilczyńska Tamara, Wróblewska Joanna, Zdziennicka Magdalena, Żeligowska Anna.

IV c - wychowawca: Jerzy Cywiński

Dombrowska Anna, Falba Beata, Fugiel Jolanta, Hresiukowicz Izabela, Jabłońska Jolanta, Klimkowski Mariusz, Krawulska Małgorzata, Kulis Beata, Kuźmińska Julita, Malinowska Katarzyna, Mowel Izabela, Opalewska Ewelina, Politowska Anna, Skowron Aleksandra, Smagała Katarzyna, Szlachta Kamila, Wiśniewska Elżbieta, Wojciechowska Anna, Wojciechowska Katarzyna, Wróbel Joanna, Zawadka Marzena, Zieliński Radosław.

Rok szkolny 1992/1993

IV a - wychowawcy: Bożena Dąbrowska i Bożena Morycińska

Banaś Renata, Damps Wioletta, Golubiewska Monika, Jakubik Danuta, Kościński Marek, Kukwa Martin, Liczbik Wioletta, Machnacz Ewa, Maruszak Agnieszka, Nurek Anna, Pawłowska Karolina, Popis Monika, Rakowska Sylwia, Rawicz-Wers Joanna, Sałek Piotr, Samokar Wioletta, Seweryn Piotr, Szustak Iwona, Ścisłowska Joanna, Truchanowska Iwona, Ufnal Katarzyna, Walczykowska Izabela, Wołoszyk Aneta, Wróblewska Aleksandra, Wróblewska Bernadeta, Zdrojewska Agnieszka, Ziemnicka Kamila.

IV b - wychowawca: Leokadia Ćwirko – Zielińska

Białkowska Małgorzata, Burdyn Urszula, Burzacka Małgorzata, Chmielowiec Jolanta, Czarnecka Jolanta, Dykowska Grażyna, Formella Bartosz, Guzowska Anna, Jarzyna Krystyna, Kamrowski Leszek, Karbowski Sebastian, Kołaszewska Katarzyna, Konowalik Edyta, Kopczyńska Agnieszka, Krupa Arkadiusz, Laskowska Aleksandra, Laskowska Anna, Lewandowska Karina, Madeyska Aleksandra, Miętkowska Anna, Pełka Mariola, Piwowarska Marta, Pozorska Ewa, Przybylski Mariusz, Rygielski Jacek, Socha Marek, Sosnowska Katarzyna, Suświłło Leszek, Szmelter Aneta, Tymiec Małgorzata, Warczak Maja, Zapolska Aleksandra.

IV c - wychowawca: Krystyna Stryjewska

Balbuza Elżbieta, Barwik Marzena, Brzezińska Beata, Chełstowska Jolanta, Cieplińska Wioletta, Czaja Dorota, Dębniak Anna, Janasiak Emilia, Janowski Andrzej, Juszczak Marcin, Kierzek Agnieszka, Kotowska Ewelina, Kozak Justyna, Kulik Joanna, Majczyna Monika, Markowicz Piotr, Markowska Anna, Mitek Magdalena, Pabich Marlena, Piełuć Donata, Pronin Beata, Redzińska Ewa, Reksa Kamila, Reszczyńska Agnieszka, Strózik Krzysztof, Sztypka Przemysław, Topolewska Agnieszka, Wilkos Olga, Wołoszyk Katarzyna, Woroniuk Anna.

 

Rok szkolny 1993/1994

IV a - wychowawca: Elżbieta Bielecka i Jerzy Cywiński

Barnaś Joanna, Budzińska Aleksandra, Bugowska Anna, Dobrzyński Kamil, Doering Adriana, Grabowski Maciej, Grabowski Wojciech, Jabłonowski Marcin, Janus Ewa, Kaliszewska Agnieszka, Kaliszewska Ewa, Kamińska Katarzyna, Kaźmierczak Magdalena, Konkol Tamara, Kozubal Dorota, Luterek Tomasz, Makiła Justyna, Marcinkowska Małgorzata, Meyna Agnieszka, Osiński Radosław, Podlewska Anna, Pruska Agnieszka, Rozkwitalska Anna, Rutkowska Magdalena, Sarnowska Anna, Stasiński Rafał, Stawski Grzegorz, Sulewska Diana, Szmiłyk Alicja, Sztucka Wioletta, Wielgosz Anna, Wiśniewska Anita, Zdziennicka Agnieszka.

IV b - wychowawca: Janusz Rompa

Barcikowska Magdalena, Basecka Marta, Borzycki Jarosław, Daroń Aldona, Dąbek Katarzyna, Formela Adrianna, Galiński Marcin, Gutej Joanna, Iwańska Agnieszka, Karwan Bogumiła, Kasińska Małgorzata, Konefał Grzegorz, Kosacz Marta, Kotrys Barbara, Kozłowski Rafał, Kulis Jacek, Laskowski Kornel, Nawrot Adam, Nowak Michał Nowakowski Remigiusz, Oleksa Rafał, Orłowska Anna, Piotrowska Katarzyna, Pudełko Maciej, Rawicz-Wers Eliza, Sarwas Irena, Sierachan Renata, Szymańska Małgorzata, Tyburski Kazimierz, Wilgorski Krzysztof, Wohlert Joanna.

IV c - wychowawcy: Zdzisław Koza i Mirosław Pastuszuk

Archacka Katarzyna, Brzeska Grażyna, Chelińska Wioletta, Chrzan Zenon, Ćwiklińska Monika, Drelich Joanna, Formela Dorota, Gałażyn Lucyna, Garbowska Aleksandra, Giecewicz Mirosław, Gręda Daniel , Klewicz Maciej, Konarska Aleksandra, Lippert Julia, Łączna Anna, Maliszewski Waldemar, Mejrowska Alicja, Muntowska Anna, Najda Agnieszka, Olszewska Wioletta, Opalewska Magdalena, Pawlewicz Agnieszka, Przybyszewski Damian, Reszczyński Krzysztof, Różycki Paweł, Sepioła Dorota, Wudarczyk Waldemar, Zwierzyńska Anna.

IV d - wychowawcy: Krzysztof Żarczyński i Danuta Pepłowska-Tymiec

Baranowska Sylwia, Błaszczyk Beata, Czaja Magdalena, Domańska Magdalena, Domańska Małgorzata, Draheim Jowita, Falba Adam, Gwizdalska Aurelia, Klin Agnieszka, Koszołko Bogumiła, Kotyk Iwona, Kozłowski Dariusz, Liczbińska Małgorzata, Luty Anita, Łopaciuk Magdalena, Mądra Justyna, Mojsiejuk Dagmara, Murawska Aneta, Olędzka Agnieszka, Omieczyński Marek, Ryśnik Magdalena, Skoczyńska Honorata, Stecka Mirosława, Szlacht Marzena, Szulc Agnieszka, Truchanowska Aleksandra, Wiśniewski Witold, Wysocka Ewa.

 

Rok szkolny 1994/1995

IV a - wychowawca: Wiesława Kowalik

Biłeńki Jacek, Franzen Joanna, Gmerek Anna, Gossa Dawid, Grzywińska Agnieszka, Jaciw Mirosława, Kieszkowska Marzena, Kitowski Ryszard, Kocwaj Dawid, Kosmowska Magdalena, Kowalska Joanna, Kwietniewska Lidia, Małż Edyta, Maślankowska Agnieszka, Mazerski Bartosz, Michowski Bartłomiej, Nagy Beata, Ohl Margot, Ostrowska Sylwia, Owczarska Bogumiła, Początek Jolanta, Proszowska Agnieszka, Szpalerska Barbara, Szramowska Helena , Wilewska Alicja, Wudarczyk Alicja, Wudarczyk Marcin, Zawadzka Ewa, Znamierowska Anna.

IV b - wychowawca: Wiesław Murawski

Ciosek Anna, Czapiewski Damian, Denisiuk Artur, Grochowska Małgorzata, Kaszubowska Agnieszka, Kościńska Aleksandra, Kotulski Artur, Liss Andrzej, Łyko Sylwia, Majewski Jarosław, Mazerski Michał, Oleksiak Alicja, Ołdak Maciej, Piotrowski Wojciech, Pozarzycki Michał, Pozorska Jowita, Rozenberg Anna Samonek Olga, Sawicki Piotr, Sosnowska Aleksandra, Szczutkowski Sebastian, Warczak Zbigniew, Waszkowiak Sebastian, Wąsicka Iwona, Wiktorska Iwona, Wiśniewski Piotr, Wróblewska Anna, Wróblewska Joanna, Zasadzki Tomasz, Zołotar Agnieszka.

IV c - wychowawca: Feliks Masternak

Baranowska Elwira, Bargieł Joanna, Boniek Joanna, Borowska Bogumiła, Daroń Monika, Dziubczyk Monika, Idec Teresa, Iwicka Anna, Janiewicz Katarzyna, Kakowska Jowita, Konefał Magorzata, Kowalczyk Małgorzata, Krajewska Joanna, Lemańska Ewa, Lippert Aleksandra, Łączna Ewa, Markowicz Ewelina, Meller Ewelina, Naklicka Aneta, Narloch Joanna, Omieczyńska Agnieszka, Onasz Halina, Osiecka Agnieszka, Pach Beata, Patorska Aneta, Pesta Małgorzata, Pietruszyński Andrzej, Przybylski Piotr, Pypała Jowita, Ściesińska Rozwita, Traczyk Anna.

IV d - wychowawca: Barbara Siwirska

Antkowicz Sylwia, Banaszak Magdalena, Biskup Magdalena, Burdyn Jolanta, Dembek Magdalena, Downarowicz Anna, Dziedowicz Irena, Fierek Anna, Groszkowski Bartosz, Jarmołowska Anna, Kantczak Agnieszka, Karp Katarzyna, Kiełkowski Ryszard, Kubińska Iwona, Lis Jolanta, Maciejewska Natalia, Markowicz Joanna, Michalik Alina, Nawrot Magdalena, Paterek Małgorzata, Piepiórka Marzena, Pilimon Bartłomiej, Pobłocka Danuta, Podolski Bartosz, Pokojska Ewa, Pomorska Monika, Stasińska Aneta, Stankiewicz Aleksandra, Tynda Agnieszka, Wesołowska Dorota, Wnukowska Ewelina.

 

Rok szkolny 1995/1996

IV a - wychowawca: Ewa Narkun

Chętnik Marcin, Chylińska Joanna, Ciesielska Anna, Czapla Aneta, Czerniak Renata, Ćwiąkała Anna, Gołąbiewska Justyna, Jerzyńska Kinga, Kwela Elżbieta, Lewczuk Alicja, Markowicz Agnieszka, Nazarewicz Marta, Powłoka Joanna, Pudełko Aleksandra, Runo Agnieszka, Sokalska Joanna, Szembowski Sebastian, Śliwiak Agnieszka, Topolewska Joanna, Treć Adrianna, Wilanowska Magdalena, Zachariasz Sandra, Załucka Elżbieta.

IV b - wychowawca: Elżbieta Sarnowska

Bałabańska Alicja, Banaś Jarosław, Bełz Monika, Buber-Bubrowiecki Robert, Burda Anna, Chodzińska Aneta, Donajski Piotr, Fila Anna, Glosa Tomasz, Janiuk Dorota, Jankowski Daniel, Jęcz Aleksandra, Klimiuk Kamila, Konkol Wioletta, Konowalik Elżbieta, Koziara Janusz, Kuklik Anna, Lewandowska Ewelina, Niemczyk Wojciech, Niziołek Małgorzata, Orłowska Magdalena, Rabcewicz Adam, Radkowski Łukasz, Raczkowski Krzysztof, Richert Bartosz, Rutkowski Krzysztof, Salamon Anna, Tyl Anna, Wiśniewski Rafał, Zięba Jolanta.

IV c - wychowawca: Grażyna Suska

Bruździńska Wioletta, Budziński Wojciech, Bułyk Marta, Dąbrowska Ewa, Dubień Monika, Falba Agnieszka, Gossa Anna, Kaczmarek Dawid, Kamińska Joanna, Kapuściński Bartłomiej, Kogut Ksenia, Kościńska Magdalena, Kubic Monika, Mądra Małgorzata, Michnicz Katarzyna, Paczkowska Katarzyna, Pietraszewska Daniela, Smolińska Ewa, Smoliński Tomasz, Szwaradzka Barbara, Truchanowska Anita, Warchoł Sabina, Wasążnik Ewa, Lubowiecki Jerzy, Manuszewska Mirosława.

IV d - wychowawca: Dorota Konefał

Barcikowska Beata, Berg Nina, Boniecka Joanna, Brojek Anna, Całka Edyta, Dobosz Wioletta, Fiedorowicz Monika, Grzybowska Grażyna, Idec Anna, Jachowska Anna, Janukiewicz Anna, Jarmołowska Iwona, Juchta Klaudia, Klewicz Anna, Lizińczyk Rafał, Polonis Joanna, Ptaszek Barbara, Ziomek Magdalena.

 

Rok szkolny 1996/1997

IV b - wychowawca: Inga Murawska

Babalska Dorota, Bielawski Jarosław, Biesek Marcin, Czarnecki Rafał, Czerkies Ewa, Detmer Sławomir, Figura Marcin, Grzegorzewski Konrad, Gutowski Grzegorz, Kasiński Tomasz, Klimpel Bogumiła, Kuczkowska Anna , Kurach Piotr, Maliszewski Marek, Ohl Gabriela, Oleksa Barbara, Pawelec Anna, Pokorska Izabela, Pozarzycki Witold, Sadowski Tomasz, Steiniger Marcin, Szafrański Marek , Szramowski Piotr, Tryba Aneta, Tymicki Andrzej, Wieczerzycki Michał, Wierzchowski Rafał, Wolak Seweryn, Zacharska Katarzyna, Zieliński Łukasz.

IV c - wychowawca: Leokadia Ćwirko- Zielińska

Babalski Wojciech, Bartnicka Alicja, Bednarek Ewa, Bruś Juliusz, Garbowska Małgorzata, Golczewski Patryk, Jabłońska Grażyna, Jedamska Joanna, Jurewicz Marzena, Konkolewska Monika, Kraczaj Małgorzata, Luterek Bartosz, Markowicz Anna, Maślak Piotr, Mazurkiewicz Stanisław, Murawska Justyna, Patynowski Krzysztof, Piwowarska Jolanta, Podolska Magdalena, Ranachowska Daria, Skibniewska Katarzyna, Socha Piotr, Tokarek Sylwia, Wójcik Agnieszka, Zawadka Beata.

 

Rok szkolny 1997/1998

IV a - wychowawca: Danuta Pepłowska-Tymiec

Błaszczak Seweryn, Buber-Bubrowiecka Kamila, Cichosz Anna, Janczak Tomasz, Kawacińska Katarzyna, Klimek Przemysław, Krella Marcin, Łachut Sylwia, Maciejewska Iga, Maślankowski Jacek, Mielcarz Agnieszka, Nagy Agnieszka, Nierzwicka Justyna, Nowakowski Maciej, Owczarek Anna, Sitek-Juszczak Artur, Szembowski Rafał, Szramowska Anna, Treć Bartosz, Urbanowska Anna, Wiśniewska Małgorzata, Wnuk Elżbieta, Wróbel Małgorzata.

IV b - wychowawca: Jerzy Cywiński

Arentowicz Małgorzata, Boryczewska Jolanta, Czyżewski Bartosz, Dobies  Marcin, Franzen Marcin, Frąckiewicz Alicja, Gorczyca Dominik, Gutowski Michał, Jakubowska Anna, Jaśtak Tomasz, Kamrowska Beata, Kosmala Marcin, Koza Joanna, Lewkowska Anna, Lubiński Marek, Majewska Mariola, Majewski Paweł, Malewska Sylwia, Michałowski Tomasz, Rawa Małgorzata, Rozenberg Małgorzata, Rutkowska Joanna, Samonek Anna, Sękuła Krzysztof, Sigowska Sonia, Słonina Magdalena, Solecka Justyna,  Wasielewska Dorota, Wilgorska Katarzyna, Wojciechowski Marcin.

IV c - wychowawca: Henryka Kaszuba

Baj Grzegorz, Barchanowicz Marta, Ciosek Agnieszka , Derbich Agnieszka, Dobrowolski Michał, Engler Kamila, Gastoł-Zawicki Łukasz, Grób Aleksandra, Hulewicz Ewa, Janer Wojciech, Konarska Katarzyna, Kukieła Katarzyna, Liszewska Monika, Mosiejczyk Joanna, Nehring Małgorzata, Nieradka Dorota, Nowak Ewelina, Oleszczak Ewelina, Pławska Sylwia, Polonis Anna, Psuja Sebastian, Sak Agnieszka, Skrabek Adrianna, Smolińska Elżbieta, Stelmach Karolina, Szwed Jolanta, Świercz Łukasz, Tokarek Kamila, Wasińska Estera, Więcaszek Magdalena, Zawadka Anna, Zarzycki Piotr, Zgubińska Monika, Zielonko Donata.

 

Rok szkolny 1998/1999

IV a - wychowawca: Wiesław Murawski

Bieliński Maciej, Domiński Jarosław, Dziduch Monika, Garba Katarzyna, Gossa Jakub, Janczak Joanna, Kichler Anna, Kierzkowski Łukasz, Kieszkowska Ewelina, Kogut Dagmara, Konkol Anna, Kornacka Justyna, Kornytowska Joanna, Kot Ewelina, Kozubski Janusz, Kwella Adam, Lacek Krzysztof, Lewandowska Dominika, Lewandowska Katarzyna, Lubańska Aldona, Majszyk Marta, Materka Małgorzata, Nowak Michał, Ossowska Magdalena, Ostrowska Justyna, Połomska Katarzyna, Prystasz Rafał, Romanowska Marzena, Sagan Monika, Seta Aleksandra, Szot Katarzyna, Szramowski Dawid, Wudarczyk Karolina, Zdziebłowska Marta, Ziółkowska Magdalena.

IV b - wychowawca: Wiesława Kowalik

Bałabański Mariusz, Bilicka Agnieszka , Bladowski Marek, Bronk Joanna, Bruś Monika, Czwerenko Wojciech, Denisiuk Rafał, Furmanik Anna, Golczewski Paweł, Gutowska Anna, Jacewicz Karol, Jakubowska Ewelina, Jaźwińska Izabela, Koszalińska Marta, Kościński Maciej, Kotulska Alicja, Krawczykowski Przemysław, Maliszewski Zbigniew, Michalik Piotr, Mielniczek Arkadiusz, Nakonieczna Barbara, Nieradka Monika, Niewitecki Marcin, Oleksiak Anna, Paprocka Dorota, Pietrzyk Michał, Powłoka Agnieszka, Przedpełska Ewa, Przeperski Bartosz, Rumszek Łukasz, Świerczyńska Małgorzata, Tyburska Anna, Wiśniewska Anna.

IV c - wychowawca: Małgorzata Chybalska

Berk Tomasz, Bielawski Andrzej, Bluj Emilia, Błaszczak Lidia, Choma Mariusz, Chrobocińska Marta, Cichosz Magdalena, Cok Małgorzata, Grabowska Anna, Gruszczyńska Katarzyna, Kawacińska Monika, Kazimierowicz Grzegorz, Kosmala Wojciech, Kuc Anna, Maćkiewicz Magdalena, Majewska Alicja, Marszałek Barbara, Mielcarek Karolina, Mielniczek Michał, Nazaruk Karolina, Ostrowska Anna, Pawlewicz Anna, Pawłowska Aleksandra, Paźniewska Julita, Podlewski Piotr, Pudlik Beata, Staniec Adam, Stępień Wojciech, Suska Anna, Ściesińska Emanuela, Wytrążek Ewelina, Zarzycki Marcin, Zgubińska Agnieszka, Lewandowska Monika.

 

Rok szkolny 1999/2000

IV a - wychowawca: Feliks Masternak

Bieniek Katarzyna, Chabowski Wojciech, Czajkowska Monika, Grucelski Michał, Grzmil Ewelina, Grzywińska Emilia, Handke Magdalena, Kapuścińska Anna, Karol Kamila, Klimek Agnieszka, Kmiecik Anna, Kołakowska Ewa, Krzywy Matylda, Kurowski Krzysztof, Kwiatkowska Jolanta, Modelewski Marcin, Murawska Magdalena, Ostolska Kamila, Płoszaj Joanna, Podsiadła Monika, Szafrańska Anna, Tomasiak Izabela, Tomaszewska Agnieszka, Trafalska Justyna, Warczak Karolina, Wierzbicka Daria, Wierzbicki Dawid, Wilanowska Beata, Wudarczyk Michał.

IV b - wychowawca: Barbara Siwirska

Bień Agnieszka, Blacha Igor, Borko Michał, Borkowska Agnieszka, Bronk Radosław, Draganek Alicja, Gołębiewski Arkadiusz, Gostomczyk Joanna, Górski Jacek, Hawryszkiewicz Magdalena, Jaś Piotr, Jerzyńska Karolina, Jezierski Łukasz, Kuczkowska Krystyna, Morżyk Marcin, Nawrocka Joanna, Orłowska Elżbieta, Pobłocka Joanna, Rabcewicz Marek, Rakowski Przemysław, Robak Urszula, Szydłowska Estera, Warjas Aleksandra, Wierbilis Małgorzata, Wróblewska Agata, Zdaniewicz Magdalena, Żurek Iwona.

IV c - wychowawca: Wanda Zdziennicka

Antoniszewska Helena, Bielewicz Piotr, Borodiuk Grzegorz, Burczyk Grzegorz , Cymerys Sylwia, Czarnecka Dajana, Czerski Krzysztof, Dobis Magdalena, Draganek Anna , Dysarz Przemysław, Jaroszczuk Ewelina, Kichler Dorota, Kokot Adrianna, Kot Andrzej, Langowski Adam, Lewandowska Mirella, Maliczenko Łukasz, Małyska Agnieszka, Mielniczek Agata, Mroczkowska Aneta, Niemczyk Łukasz, Nowak Mateusz, Piełuć Dariusz, Sosnowska Marta, Stawarski Tomasz, Stopczyński Piotr, Tymiec Radosław, Urbanowicz Beata, Wróblewski Łukasz, Zdziebłowski Michał, Żarczyński Jakub.

 

Rok szkolny 2000/2001

IV a - wychowawca: Leokadia Ćwirko- Zielińska

Bakierski Łukasz, Borkowska Dorota, Chruścińska Monika, Dubień Justyna, Gałązka Marcin, Garba Małgorzata, Giembicka Marta, Handke Alicja, Karzarnowicz Joanna, Klonowska Agnieszka, Krzysztofik Anna, Kiwak Grażyna, Lubińska Agnieszka, Maliczenko Jakub, Nawrocka Donata, Nieradka Agnieszka, Paciorek Arkadiusz, Pryjomska Małgorzata, Rzeszotarska Małgorzata, Szewczak Sylwia, Talaśka Agnieszka, Tomaszewska Anna, Wiśniewska Anna, Witkowska Monika, Zabrocka Katarzyna, Zieliński Mateusz, Żebrowska Jolanta.

IV b - wychowawca: Elżbieta Sarnowska

Anaczkowski Łukasz, Benet Krzysztof, Brózda Agnieszka, Brzezińska Sylwia, Burda Tomasz, Czerwiec Michał, Dobrzyńska Agnieszka, Drałus Maja, Drałus Milena, Fidora Bartosz, Formela Magdalena, Januszko Agnieszka, Kacprzyk Magdalena, Kawaciński Michał, Kosacz Marta, Kościński Marcin, Kowal Agnieszka, Koza Dagmara, Kulik Ksenia, Leszczyńska Agnieszka, Maciejewski Cyprian, Nickel Anna, Pawski Sebastian, Piątek Magdalena, Połomska Zuzanna, Struzik Krzysztofa, Śledź Anna, Śpiewak Patryk, Tymicki Jarosław, Witkowski Tomasz, Wnuk Jakub, Wróblewska Magdalena.

IV c - wychowawca: Bożena Dąbrowska

Barcikowska Ewa, Bartkowski Bartosz, Bąk Emilia, Bednarek Małgorzata, Biskup Monika, Błaszczak Dominik, Burdzy Kamila, Cyran Sebastian, Czyczyn Małgorzata, Gzella Agnieszka , Kawka Barbara, Kozubska Anna, Lewandowska Agnieszka,  Mietlewski Łukasz, Pajewska Izabela, Paluch Jacek, Popis Karol, Ranachowska Anna, Stawicki Marcin, Stawski Łukasz, Szablicka Dorota,  Szuba Marcin, Trześniewski Łukasz, Waszczuk Karolina, Wenskowska Aleksandra, Wyrzykowska Sylwia, Zacharska Magdalena, Zdziennicki Bartłomiej.

 

Rok szkolny 2001/2002

IV a - wychowawca: Aleksandra Wróblewska

Adamska Marta, Afeltowicz Justyna, Ankudowicz Grzegorz, Barwik Aleksandra, Dziduch Agnieszka, Gostomczyk Jacek, Helowicz Marcin, Jachimczak Iwona, Jachowska Dorota, Kamińska Marta, Kosobucka Małgorzata, Kostrzewska Justyna, Kowalska Marzena, Kozak Łukasz, Kucharska Iwona, Kucharska Joanna, Lidwin Monika, Lipska Patrycja, Mazur Radosław, Mielniczek Dominika, Mirecki Łukasz, Mockus Justyna, Nowakowska Wioletta, Petrykowska Agnieszka, Rachańska Magdalena, Ratusznik Karolina, Waszajło Mariola, Wójcik Barbara, Zacharski Łukasz, Zwolenkiewicz Wojciech, Żarczyńska Małgorzata.

IV b - wychowawca: Danuta Pepłowska-Tymiec

Arentowicz Agnieszka, Borowicz Krzysztof, Bruś Beata, Bułyk Jacek, Chrześcijański Patryk, Cywiński Grzegorz, Czapiewska Marta, Czermański Marek, Czerska Jolanta, Dobis Tomasz, Gałecka Paulina, Grabarek Adriana, Kaczmarek Dorota, Kaszuba Alicja, Krawczykowski Adam, Król Aleksandra, Langowska Anna, Luterek Szymon, Majszyk Łukasz, Mielniczek Tomasz, Oleksiak Elżbieta, Orłowski Krzysztof, Pławska Karolina, Ruszczak Marcin, Stopczyńska Anna, Suska Monika, Szot Karolina, Tobiasz Anna, Wesołkowska Anna, Więckowska Aleksandra, Zacharska Kamila, Ziółkowski Tomasz, Żółtowska Anna.

IV c - wychowawca: Henryka Kaszuba

Antkowicz Adam, Gackowski Tomasz, Grucelska Magdalena, Kapusta Dorian, Kielsz Magdalena, Kobus Anna, Kochańska Magdalena, Kordowski Piotr, Koszaliński Adam, Kozłowski Bartosz, Kozłowski Jakub, Krawczyk Paulina, Leśniewski Mariusz, Mamczarz Katarzyna, Matusewicz Katarzyna, Michałowska Olga, Milner Kamil, Olszewska Marta, Płoszaj Łukas, Rakowski Kamil, Rozwadowski Bartosz, Rumińska Danuta, Sobolewska Paulina, Szałaj Mirosław, Sztaba Monika, Wasiewicz Katarzyna, Woźniak Anna, Zaleski Maciej.

IV d - wychowawca: Paweł Nieścier

Bieniek Michał, Bieniek Tomasz, Ciesielska Julia, Czajka Ewelina, Derbich Rafał, Domaradzki Michał, Fierek Katarzyna, Galińska Małgorzata, Gardyjasz Magdalena, Gurtowska Milena, Junkier Izabela, Kowal Wiesława, Kowalska Marzena, Kufeldt Mateusz, Kurowska Katarzyna, Liniewicz Patrycja, Maciejewska Zuzanna, Mielniczek Monika, Misiurek Patrycja, Ranachowski Marcin, Sinacka Monika, Stępień Angelika, Tymczyszyn Monika, Wengielewska Grażyna, Wichrowska Kamila, Wyrzykowski Mariusz.

 

Rok szkolny 2002/2003

IV a - wychowawca: Wiesława Kowalik

Augustyniak Kamil, Belzyt Michał, Dawidziuk Agnieszka, Gałązka Kamila, Glaza Magdalena, Góra Katarzyna, Iwicki Marcin, Jasiewicz Anna, Jędrusiak Katarzyna, Kaczmarek Anna, Kadamus Łukasz, Kamrowska Kamila, Kawaciński Marcin, Kulecka Justyna, Lisowska Kamila, Lubańska Dominika, Majczyna Janina, Megger Grzegorz, Michnicz Róża, Miliński Krzysztof, Nawrocki Grzegorz, Oblotzka Anna, Paczkowska Marcelina, Pawelec Ewa, Pawowicz Marta, Paździor Paulina, Pudełko Karolina, Rutkowska Anna, Skrzypski Krzysztof, Sudoł Monika, Trafalska Kamila, Wehner Agnieszka, Wengielewska Ewa.

IV b - wychowawca: Janusz Jankiewicz

Bil Piotr, Blacha Grzegorz, Burzyńska Agnieszka, Byczkowska Martyna, Charycki Marek, Ciosek Łukasz, Franke Urszula, Gmerek Emilia, Jasiński Daniel, Jaś Marcin, Karwowski Jarosław, Kaszyńska Anna, Kopecki Ariel, Kosiak Karol, Kosmala Maciej, Kowalczyk Mateusz, Kowalewski Michał, Kwiatkowski Rafał, Majewska Aneta, Metz Róża, Nadrowski Kamil, Neumann Paulina, Olak Marek, Patron Katarzyna, Paźniewski Michał, Pydyn Daniel, Rumszek Małgorzata, Sekulski Michał, Sigowska Iwona, Świąder Anna, Trzciński Damian, Tyl Anna, Wesołowski Filip, Wiesner Magdalena, Wróblewska Monika.

IV c - wychowawca: Maja Maziarz

Baran Marta, Białousz Dagmara, Bielawa Justyna, Bieniek Agnieszka, Bieniek Żaneta, Buszyński Maciej, Cyboroń Anna, Chojnacka Julia, Czaplicka Agnieszka, Dobrowolska Maja, Dolny Karolina, Gastoł-Zawicka Karolina, Grenda Zuzanna, Hałuszczak Marta, Jacheć Karolina, Kiryluk Marek, Konczewska Dorota, Lubiński Krzysztof, Lukas Filip, Łukomski Paweł, Melonek Natalia, Pałka Anna, Paprocka Justyna, Pawlikowska Milena, Piątek Barbara, Pobran Justyna, Połomski Filip, Sinkowski Andrzej, Sztandarska Anna, Szymański Łukasz, Świercz Dominika, Warjas Dorota, Wojtyła Joanna, Zawadzka Karolina, Zwierz Dorota, Żyła Radosław.

 

Rok szkolny 2003/2004

IV a - wychowawca: Leokadia Ćwirko - Zielińska

Banaszek Agata, Barecka Helena, Borkowska Ewa, Borzemska Joanna, Ciesielski Karol, Cyran Magdalena, Czyżewska Justyna, Derbich Karolina, Długoń Marta, Fituła Edyta, Grochowska Magdalena, Grzywiński Mateusz, Kasprzyk Anna 26.02.85, Kasprzyk Anna 30.06.85, Kaszubowska Magdalena, Kozak Przemysław, Książek Anna, Murawska Katarzyna, Ogórek Iwona, Orzechowska Aleksandra, Rusiecka Daria, Sass Katarzyna, Stasiński Błażej, Stępień Anna, Wiśniewska Anna, Zacharska Małgorzata, Zielińska Małgorzata.

IV b - wychowawca: Teresa Lubińska

Burczyk Patrycja, Domańska Natalia, Dysarz Marcin, Faltynowska Agnieszka, Groszkowska Marta, Jabłoński Radosław, Jankowski Jarosław, Jezierski Tomasz, Kowalewski Adam, Król Radosław, Kruczek Dawid, Krużewski Grzegorz, Kułaga Piotr, Luterek Joanna, Łachut Hanna, Łukomski Wojciech, Mądra Iwona, Metz Ewelina, Mroczkowski Michał, Myslińska Justyna, Nadrowska Katarzyna, Nehring Sebastian, Nowak Natalia, Podobajew Daria, Pudełko Arkadiusz, Śnitko Justyna, Welk Dariusz, Ziółkowski Łukasz, Żukowska Michalina, Żyra Michalina.

 IV c - wychowawca: Zbigniew Uchmański

Bebecka Marta, Cichańska Izabela, Czapiewska Aleksandra, Czerkies Jakub, Dopierała Łukasz, Frąckowiak Wojciech, Iwańska Joanna, Janasiak Michał, Jasińska Justyna, Juchta Teresa, Kacprzyk Michał, Konefał Magdalena, Korinth Anna, Kosiorowski Łukasz, Kucharska Katarzyna, Lewicka Ewelina, Markowski Kamil, Podsiadłowska Agnieszka, Pyszniak Marek, Rzeszotarska Joanna, Sierocki Mariusz, Skalmowska Magdalena, Skrzypski Tomasz, Sztypka Piotr, Treć Dariusz, Zdziennicki Paweł, Żukowska Małgorzata.

IV d - wychowawca: Elżbieta Sarnowska

Belzyt Miłosz, Białousz Rafał, Chudzicki Tomasz, Czapla Piotr, Czernicki Łukasz, Czyżo Katarzyna, Ćwiklińska Dagmara, Duda Tomasz, Frydrych Patryk, Gogol Urszula, Grzyb Izabela, Jankowski Łukasz, Kopczyńska Weronika, Mojecka Agnieszka, Murawska Agnieszka, Ossowska Zuzanna, Paźniewski Sławomir, Piotrowski Bartosz, Płocharski Wojciech, Radomski Paweł, Radomski Piotr, Rogowski Arkadiusz, Stawski Adam, Szaciło Piotr, Szydłowska Kornelia, Walasek Bartosz, Wielińska Justyna, Wodzińska Marta, Zarzycki Paweł, Zyborowicz Adam.

IV e - wychowawca: Leszek Kamrowski

Bralewska Beata, Chodkiewicz Karol, Chwiałkowska Kamila, Ciura Tatiana, Czechowski Bartosz, Graban Martyna, Jabłonowska Anna, Jażdżewska Anna, Jezierska Aleksandra, Kaszubski Adam, Kosiecka Alicja, Kosiecka Anna, Kulecka Weronika, Lemiesz Agnieszka, Manista Alina, Markowicz Natalia, Michałowska Agata, Nadolski Mariusz, Ostrowska Magdalena, Sagan Barbara, Sarnowska Olga, Siwiec Małgorzata, Skrzyńska Marlena, Stępniak Anna, Strzelczyk Piotr, Truty Aleksandra, Wasilewska Maria, Wójcicka Emilia, Wudarczyk Aleksandra, Zachariasz Ewa, Zwolak Magdalena, Żyła Agnieszka.

 

Rok szkolny 2004/2005

III a - wychowawca: Danuta Pepłowska -Tymiec

Bartnicki Marcin, Ciosek Dorota, Górniewicz Alicja, Grzyb Joanna, Klinowska Katarzyna, Kaszubowski Jakub, Kirsch Mikołaj, Koszalińska Katarzyna, Koprowski Michał, Kot Łukasz, Kucio Marcin, Kusz Agnieszka,Lewandowski Rafał, Ładuch Wojciech, Pajda Maria, Popis Paulina, Sieniek Marta, Skrzypski Dariusz, Spiżewski Tomasz, Strychalska Paulina, Sycz Przemysław, Wudarczyk Łukasz, Wróblewska Kamila, Zima Piotr, Żejmo Agnieszka.

III b - wychowawca: Paweł Nieścier

Antkowicz Anna, Borzymska Anna, Czwerenko Krzysztof, Dembiński Piotr, Jesionkowska Martyna, Kaproń Kamil, Kaszteranda Joanna, Kierzkowski Tomasz, Kieszkowska Natalia, Kołodziejek Tomasz, Kosmala Dominika, Kyć Paulina, Lajs Bartosz, Lewandowska Kalina, Lewandowska Sylwia, Markowicz Piotr, Murawski Sławomir, Nadarzyński Bartosz, Olech Michał, Olszewski Łukasz, Omieczyński Marek, Robak Bożena, Rogoziński Karol, Stankiewicz Radosław, Stefaniak Tomasz, Strąk Marek, Solecka Ewelina, Waszczuk Jarosław, Wodnicki Krzysztof, Woszczyńska Martyna, Wróblewski Patryk, Zdziennicki Szymon.

III c - wychowawca: Aleksandra Wróblewska

Bandzarewicz Marta, Barska Hanna, Bil Krzysztof, Chodkiewicz Paulina, Czerniec Amelia, Derbich Katarzyna, Górna Barbara, Grzechulska Ewa, Hraj Marzena, Jarosiński Maciej, Jasiński Tomasz, Jendryka Wojciech, Karwowski Arkadiusz, Kaszuba Emilia, Kaszubski Bartosz, Kiryluk Justyna, Knapik Karolina, Krawczykowska Helena, Lukas Agata, Łazar Łukasz, Małochwy Grzegorz, Mardzlewicz Dariusz, Materka Maciej, Moneta Mateusz, Oleksiak Monika, Orlich Ryszard, Pęczek Marta, Stefaniak Magdalena, Szalkowska Marta, Tymoszuk Ilona, Wiatrowski Kamil, Wiesner Dawid, Więckowski Bartosz, Żołędowski Łukasz.

III d - wychowawca: Henryka Kaszuba

Barecka Jadwiga, Beger Sylwia, Chmiel Anna, Cempa Natalia, Chmielowiec Magdalena, Charycka Agnieszka, Czarnowska Joanna, Detmer Sylwia, Dziedzic Magdalena, Frąckowiak Magdalena, Grabowska Martyna, Jaś Aleksandra, Król Anna, Lenkiewicz Aleksandra, Mietlewska Anna, Mroczkowski Jakub, Murawska Magdalena, Omieczyński Piotr, Orlińska Marta, Owczarski Łukasz, Paw Paweł, Piec Aleksandra, Rojek Magdalena, Rzeszutek Milena, Rybarczyk Joanna, Skowroński Jarosław, Sobczyk Mariusz, Stadelmeier Sebastian, Wehner Katarzyna, Wołowiec Alicja, Żyra Malwina.

 

Rok szkolny 2005/2006

III a - wychowawca: Beata Ostrowska-Nenczak

Babieczko Anna, Bartnik Natalia, Bebecka Aleksandra, Białousz Aleksandra, Bruś Julia, Cichowska Sandra, Ciesielska Aniela, Ducka Malwina, Jesionkowski Jarosław, Jesionkowski Michał, Kaszubowska Małgorzata, Kniaź Natalia, Koper Milena, Marcinkowska Iwona, Orzechowska Paulina, Ostrowska Marta, Ostrowski Patryk, Piłat Magdalena, Preuss Paulina, Rodziewicz Justyna, Rudomin Magdalena, Siergiej Marzena, Smoter Agnieszka, Spychalska Natalia, Szprada Ewelina, Wieżel Aleksandra, Wojszkun Karolina, Zima Aneta, Żuchowska Krystyna, Żukowska Joanna.

III b - wychowawca: Janusz Jankiewicz

Baran Alicja, Bardachowska Anna, Chęć Lucyna, Czarnecki Andrzej, Dziduch Oliwia, Gnatek Agata, Gorczyca Gniewomir, Grabowski Bartosz, Grzegorzewski Robert, Krella Michał, Kruczek Krzysztof, Lasowicz Stanisław, Liszewski Łukasz, Nosowski Grzegorz, Nowak Piotr, Orliński Piotr, Pawłowski Łukasz, Pierzyńska Ewa, Pławska Katarzyna, Psuja Przemysław, Rogozińska Paulina, Romanowska Magdalena, Rozenberg Karol, Sumińska Martyna, Szewczak Marta, Treć Paweł, Trybańska Ewelina, Tylicka Joanna, Walichnowska Natalia, Wrzosek Mateusz, Zawadka Joanna, Zdziebłowska Karolina, Żółtowski Piotr.

III c - wychowawca: Wiesława Kowalik

Aniszewska Aleksandra, Augustowska Paulina, Bień Iwona, Brózda Aleksander, Burdzy Piotr, Cyboroń Joanna, Cholewiński Jakub, Chętnik Barbara, Dłużewska Adrianna, Dobrowolski Jakub, Garbacki Łukasz, Górski Marcin, Janiec Piotr, Jankowski Bartosz, Kaczyński Kamil, Kasprzyk Joanna, Kazaniecki Kamil, Koprowski Piotr, Krużewski Marcin, Kulecki Łukasz, Kwiatkowski Łukasz, Machnikowska Ewelina, Nowak Rafał, Ohl Elżbieta, Przybyszewski Jakub, Redlin Mateusz, Rzatkowski Patryk, Szuba Rafał ,Szulc Anna, Waśniewska Magdalena, Wojtczak Katarzyna.

III d - wychowawca: Marcin Chańko

Bakierska Natalia, Buksztejn Paulina, Czerkies Anna, Gerke Ewelina, Gręda Łukasz, Grochoła Żaneta, Hus Agnieszka, Kalina Justyna, Konarska Marta, Kowalska Marta, Kozak Emilia, Książek Monika, Lisiewicz Anna, Makara Paweł, Orlich Beata, Owsiana Magdalena, Pawelec Monika, Pawowicz Karolina, Pryjomski Radomir, Schiling Monika, Semeniuk Anita, Skrobańska Kinga, Sołdek Dominika, Szablicka Benita, Szilling Ewelina, Topór Mariusz, Zielonka Alicja, Zima Natalia, Żebrowska Edyta.

 

Rok szkolny 2006/2007

III a - wychowawca: Bożena Dąbrowska

Bardachowska Małgorzata, Bekier Ewa, Chrześcijańska Natalia, Ciosek Natalia, Dziekan Maciej, Jerzyński Łukasz, Figura Karolina, Kikut Anna, Knapik Paulina, Komincz Anna, Koprowski Marcin, Kumuda Karolina, Lewandowska Angelika, Lukas Tycjan, Mikłosz Małgorzata, Nehring Mateusz, Owczarkowska Dorota, Pawłowska Joanna, Pietrzak Paweł, Płóciennik Ewa, Ruczkowski Jakub, Rutkowska Monika, Rymaszewska Joanna, Smoter Sebastian, Stryjek Sylwia, Szymańska Katarzyna, Wachnicka Elwira, Wachowska Michalina, Wenskowska Kamila, Wiśniewska Żaneta, Wojtkowiak Róża, Woźniak Agnieszka.

III b - wychowawca: Marcin Nabojczyk

Antkowicz Krzysztof, Bakierska Klaudia, Balcer Joanna, Bieniek Paulina, Czajka Andrzej, Filipiak Mariusz, Graban Marcin, Grzywiński Michał, Hawryszkiewicz Mateusz, Kania Jakub, Kopczyńska Alicja, Kowal Kamila, Kujawska Magda, Kuryło Małgorzata, Kropkowski Krzysztof, Lemkowski Paweł, Obroślińska Magdalena, Orzech Damian, Pajewski Artur, Pastewski Jacek, Pokorski Dawid, Rawa Justyna, Rozenberg Edyta, Rutkowski Piotr, Tur Mateusz, Warżel Iwona, Wiśniewska Magdalena, Zięba Agnieszka.

III c - wychowawca: Leszek Kamrowski

Chruścińska Hanna, Falkowska Agnieszka, Groszkowski Michał, Grześków Ewa, Jankowski Wiktor, Kałużna Sandra, Kokot Aleksandra, Kurkowski Marek, Kwiatkowska Wioleta, Lipska Sandra, Ludwik Ewelina, Marcinkowski Marcin, Oblotzki Mateusz, Pędzicki Łukasz, Piłat Maciej, Pięta Tomasz, Puchowski Szymon, Reszczyńska Kamila, Sambor Krystian, Seremak Robert, Szpak Barbara, Trzcińska Monika, Welk Dawid, Wrzosek Michał, Wysocki Michał, Zdziennicki Mariusz, Zielonka Maciej, Żarski Jan.

III d - wychowawca: Leokadia Ćwirko - Zielińska

Bugaj Daria, Chodkiewicz Anna, Czermańska Weronika, Ćwiąkała Katarzyna, Dobrzyński Wojciech, Falkowska Marta, Floriański Miłosz, Garbowski Krzysztof, Głowacka Martyna, Graban Łukasz, Kasprzyk Wojciech, Kogut Agnieszka, Kubacka Sylwia, Kuczkowski Miłosz, Lignowski Marcin, Łachut Agnieszka, Maciejewski Szymon, Milanowski Tomasz, Mroczkowska Agata, Nadrowska Paulina, Olszewski Bartosz, Omieczyńska Anna, Podobajew Aleksandra, Piec Alicja, Polakiewicz Anna, Ponimasz Anna, Potaczała Krzysztof, Raszczyk Monika, Rudomin Krzysztof, Stosik Emilia, Strąk Piotr, Wojnowska Monika, Wołowiec Daria, Zakreta Anna.

III e - wychowawca: Wojciech Brzustewicz

Bielunkiewicz Aleksandra, Blejwas Aleksandra, Bobkowska Magdalena, Bojanowska Justyna, Carowska Joanna, Florianowicz Patrycja, Hebel Marta, Janeczek Marcelina, Kosowska Agnieszka, Kościańczuk Karolina, Krawczykowska Natalia, Krych Karolina, Kustosz Monika, Labuszewska Monika, Lipińska Aleksandra, Mazurkiewicz Anna, Mikołajska Magdalena, Nadolska Kamila, Nowakowska Marzena,Olszewska Magdalena, Pietkiewicz Aleksandra, Potorska Weronika, Radziszewska Karolina, Sierocka Magdalena, Warsińska Anna, Wesołowska Agnieszka, Wiśniewska Anna, Wodnicka Natalia, Korinth Małgorzata.

 

Rok szkolny  2007/2008

III b - wychowawca: Paweł Nieścier

Anaczkowski Jacek, Bator Dorota, Beger Katarzyna, Borodiuk Jakub, Czwerenko Marcin, Gadecki Michał, Gerke Mateusz, Góral Jakub, Gzella Tomasz, Handtke Adam, Izdepski Michał, Iżbicki Bartłomiej, Kalinowska Aleksandra, Krupa Emilia, Krupa Mateusz, Kuźbida Jakub, Lasowicz Joanna, Lemkowski Krystian, Majewska Monika, Pluta Dawid, Pogorzelski Piotr, Pokrzywka Bartłomiej, Ranachowski Łukasz, Rzatkowski Adam, Stankiewicz Jarosław, Stefaniak Agata, Stępka Katarzyna, Woszczyński Łukasz, Wytrążek Przemysław, Zaleski Miłosz, Zima Paulina.

III c - wychowawca: Maja Maziarz

Bieniek Jakub, Bojanowski Piotr, Cukrowska Kamila, Czarnecki Piotr, Daniszewski Krzysztof, Detmer Adrian, Drosińska Marta, Gilarowska Martyna, Guziński Michał, Grabowska Katarzyna, Korda Ilona, Kurosz Marcin, Licznerski Łukasz, Lewandowska Katarzyna, Najda Mateusz, Ossowski Piotr, Piotrowska Joanna, Przeperska Jadwiga, Saczuk Michał, Skalmowski Michał, Spiżewska Anna, Stachowicz Bartosz, Ufnal Mateusz, Walkiewicz Michał, Wojciechowski Wojciech, Zawadko Piotr.

III d - wychowawca: Henryka Kaszuba

Cebula Łukasz, Charycka Karolina, Chrześcijańska Dominika, Chudzik Krzysztof, Czaja Marek, Dziedzina Angelika, Grzyb Magdalena, Jaroszek Nikola, Kądziela Jagoda, Kilichowska Katarzyna, Kincler Aleksandra, Klonowski Marcin, Kłosowska Karolina, Kniecicki Bartosz, Kozak Aneta, Kubkowska Natalia, Kuczkowska Agnieszka, Lasek Małgorzata, Malewska Małgorzata, Marcinkowski Radosław, Martin Jakub, Olszewska Aleksandra ,Pietrzyk Szymon, Pobran Monika, Puchowski Krzysztof, Skoczyński Michał, Smaglińska Monika, Stępniak Dorota, Śledź Magdalena, Treska Magdalena, Woszczyńska Natalia.

III e - wychowawca: Janusz Jankiewicz

Buksztejn Natalia, Bułaj Sonia, Burczyk Amanda, Chwiałkowski Przemysław, Borzych Eliza, Galara Małgorzata, Giron Ewelina, Jabłonowska Aleksandra, Kobylińska Anna, Kołakowski Tomasz, Kozakiewicz Patryk, Krawczyk Kasper, Krupa Kamila, Langowska Karolina, Lewandowska Aleksandra, Lis Tomasz, Lisiewicz Aleksandra, Michowski Piotr, Pawlak Mikołaj, Puchalski Maciej, Puchalski Marcin, Rodziewicz Natalia, Sadowski Marcin, Sycz Marcin, Warżel Łukasz, Wojnowska Paulina, Wudarczyk Małgorzata, Zasowska Katarzyna, Ziemieniak Małgorzata, Żyła Agata.

III f - wychowawca: Bogumiła Płocharska

Brzoska Aneta, Cebula Piotr, Ciura Milena, Czubiński Paweł, Czyżewska Beata, Dembińska Natalia, Dziekan Aleksandra, Falkiewicz Mirosława, Gosek Magdalena, Jażdżewski Seweryn, Kępka Anna, Nadrowska Katarzyna, Obuchowska Aneta, Olszewski Bartosz, Piróg Łukasz, Skwarek Agata, Sławkowska Sylwia, Sojka Katarzyna, Sulich Paulina, Szymański Tomasz, Bujak Irena (ind).

 

Rok szkolny 2008/2009

III a - wychowawca: Beata Ostrowska – Nenczak

Dąbrowski Michał, Gadecka Marta, Koprowska Małgorzata, Kulecki Mateusz, Marcinkowska Beata, Owsiana Elżbieta, Pawlikowska Joanna, Ranachowski Wojciech, Smeja Aleksandra, Stępień Milena, Tymczyszyn Karolina, Wojtacka Anna, Wójcik Sylwia, Wróbel Mateusz, Bednarska Agnieszka, Browalska Karolina, Ciemna Klaudia, Gendźwiłł Jakub, Kamrowska Magdalena, Kostrzewa Wojciech, Krupa Grzegorz, Kustosz Ewa, Michalecki Piotr, Owczarczyk Tomasz, Pindel Paulina, Piotrowska Dominika, Pryjomski Cezary, Puchowska Marta, Rogacki Maciej.

III b - wychowawca: Wiesława Kowalik

Beger Ewelina, Bieniek Aleksandra, Bogdanowicz Marek, Bułaj Michał, Cymerys Hubert, Grabowski Mateusz, Kaszubowska Lucyna, Kurosz Rafał, Krzysztofik Mateusz, Kwiatkowski Łukasz, Olczak Jakub, Pydyn Cezary, Przeperska Zofia, Rompa Anna, Szewczak Tomasz, Śnitko Grzegorz, Trzeciak Sebastian, Warsińska Ewa Maria, Wieliczko Damian, Wrzałka Bartosz, Wrzosek Anna.

III c - wychowawca: Elzbieta Joanna Podolska

Boczek Łukasz, Domiński Dariusz, Itrich Martina Maria, Jankowski Jakub, Januszko Jacek, Kaproń Radosław, Kępski Mateusz, Krych Małgorzata, Lipiec Mateusz, Lis Mateusz Michał, Paźniewski Patryk, Pepliński Wojciech, Rachański Maciej Emil, Robak Katarzyna, Ruszkowska Agnieszka, Sawczuk Michał, Siwiec Michał, Szalkowska Agata, Strychalska Judyta, Śledź Karolina, Weyer Karolina, Wierzejski Jakub, Wiśniewski Piotr Paweł, Zawacki Piotr, Żukowska Karolina.

III d - wychowawca: Wiesław Dombrowski

Bielińska Magda, Borowska Joanna, Brakoniecki Grzegorz, Czaplicki Adam, Czarnowska Monika, Dobrowolska Marta, Dominikowski Mateusz, Franke Izabela, Frąckowiak Anna, Gackowski Łukasz, Grochowska Marzena, Jackiewicz Martyna, Kalinowska Karolina, Kania Karolina, Karol Edyta, Kozłowski Tomasz, Langowska Monika, Lewandowska Magdalena, Łęgowski Paweł, Majewska Daria, Mateńka Piotr, Nawrocka Martyna, Orłowska Ewa, Pajdzik Karolina, Pawełkiewicz Mateusz, Pęczek Przemysław, Preuss Emilia, Pyrka Monika, Zwolak Błażej, Grodek Ruben(ind).

III e - wychowawca: Danuta Pepłowska-Tymiec

Artym Aleksandra, Brzezińska Małgorzata, Cebula Anna, Czernicka Kamila, Dobrzyńska Justyna, Dulska Sara, Gawroński Paweł, Górak Joanna, Hożyn Paulina, Kamińska Martyna, Kida Patrycja Jadwiga Klufczyńska Dagmara, Lemańczyk Anna, Lewczyk Anna, Mańkowska Magdalena, Pawełkiewicz Monika, Penk Justyna, Prusik Natalia, Rudomin Katarzyna, Seta Karolina, Spalk Justyna Elżbieta, Torba Anna, Warczak Dorota, Wesołowska Natalia.

 

Rok szkolny 2009/2010

III AH - wychowawca: Bożena Dąbrowska

Bartnicki Bartłomiej, Focklem Natalia, Krzykalski Mateusz, Lizińska Katarzyna, Prądzyński Martin, Przybysz Emilia, Senger Kamil, Cebula Agnieszka, Cyboroń Magdalena, Gadecka Małgorzata, Grätz Magdalena, Iwicka Paula, Jaźwińska Magdalena, Kaszuba Oliwia, Mackiewicz Martyna, Orlich Izabela, Rędzio Damian, Rzatkowski Adrian, Skalmowska Natalia, Wasilak Natalia, Wiśniewski Michał, Wójcik Patrycja.

III B - wychowawca: Małgorzata Dziedowicz

Belzyt Szymon, Borowska Agnieszka, Borsuk Łukasz, Jagielska Anna, Kopecki Rufin, Kosowska Natalia, Langowski Kamil, Lemkowska Patrycja, Markowicz Łukasz, Maziarz Agata, Orzechowska Weronika, Rybarczyk Jakub, Sambor Angelika, Zaboronek Bartosz, Balcer Piotr, Bełz Mateusz, Dąbrowski Mariusz, Fehrmann Szymon, Gałka Aleksandra, Iwicka Natalia, Jakubiak Mateusz, Kray Łukasz , Krupa Piotr, Liszcz Janusz, Szydłowski Łukasz, Umiński Sławomir, Wenskowska Karolina, Zakrzewski Mateusz, Zdunek Grzegorz.

III C - wychowawca: Marcin Nabojczyk

Aksan Amanda, Balicka Patrycja, Barra Martyna, Bilicka Maja, Chojnacka Natalia, Dolatta Aleksandra, Grenda Patrycja, Izdepska Justyna, Jankowska Agata, Kędzierska Justyna, Kubacka Ewelina, Kuźbida Aleksandra, Langowska Iza, Marcinkowska Alicja, Muraszewska Katarzyna, Ołdak Paulina, Rozińska Magdalena, Skowrońska Karolina, Sołdek Natalia, Szramowska Paulina, Truchanowska Magdalena, Wojciechowska Karolina.

III D - wychowawca: Leokadia Ćwirko-Zielińska

Barcik Dominika, Burczyk Marcin, Dobosz Dominika Anna, Duda Aleksandra, Grześków Stanisław, Grzywińska Aleksandra, Karwowska Marcelina, Karwowski Szymon, Kulikowska Natalia, Marszałkowska Justyna, Misiuk Agnieszka, Neumann Emilia, Orzechowski Szymon, Pachucy Kamila, Pawełkiewicz Karolina, Pilarczyk Aleksandra, Smoter Leszek, Spalk Krzysztof, Tutaj Patryk, Trzcińska Natalia, Wiatrowska Dominika, Wojszkun Maciej, Wójciak Sebastian.

 

Rok szkolny  2010/2011

III AE - wychowawca: Michalina Kapuścińska

Bogdanowicz Marta, Beger Karolina, Charycka Katarzyna, Dembińska Małgorzata, Gostomczyk Weronika, Hus Katarzyna, Kalbukowska Katarzyna, Lipka Patryk, Słodkowska Justyna, Sombrowska Lidia, Sztejner Zofia, Wojtacka Patrycja, Wysocki Paweł, Aleksandrowicz Krystian, Bieniek Beata, Borko Szymon, Byczkowska Agata, Dąbrowski Paweł, Kalinowski Kajetan, Kredziński Piotr, Lukas Zuzanna, Rompa Grzegorz, Szewczak Wojciech, Tyl Jakub, Tyl Mateusz, Wilgorski Adam, Wiśniewski Krystian, Zielonko Katarzyna.

III B - wychowawca: Henryka Kaszuba

Andrzejewski Szymon, Bartczak Michał, Boczek Agnieszka, Domeracki Sebastian Jan, Głowacki Paweł, Grabowski Marcin, Grabowski Tomasz, Iżbicki Kamil, Jastrowska Martyna, Kondratowicz Jan, Korus Alicja, Król Michał, Kubacki Patryk, Laskowska Izabela, Lewowicka Dżesika, Ludwik Bartosz, Omieczyński Mateusz, Orłowski Marcin, Orzech Martyna, Owczarek Klaudia, Piotrowski Wojciech, Pluta Maciej Mirosław, Reichel Igor, Skorupowski Miłosz, Szramowska Natalia, Wesołowska Małgorzata, Wieżel Wojciech, Wnuk Jędrzej, Wyborska Barbara.

III C - wychowawca: Bogusława Bogdańska

Antkiewicz Justyna, Chojnacka Ilona, Dagil Paulina Maria, Dramińska Rozalia, Hennig Adrianna, Jas Katarzyna, Karawaj Anna, Kaszubowska Dominika, Kucińska Milena, Lewandowska Natalia, Możdżyńska Sandra, Myśliwska Patrycja, Ossowska Agnieszka, Ossowska Marta, Oszwa Karolina, Paluszek Renata, Powierża Aneta, Preuss Samanta, Rutkowska Agnieszka , Sarnowska Paulina, Sass Adrianna, Truskawka Marta, Trussner Marta, Warunek Martyna, Więckowska Magdalena, Wiśniewska Monika, Wysocka Magdalena, Zdunek Magdalena, Szota Mateusz.

III D - wychowawca: Katarzyna Rybak

Bronka Aneta, Cylka Ewa, Dochniak Aleksandra, Filcek Karolina, Florianowicz Tomasz, Jackiewicz Monika, Jagiełło Mateusz, Jeleśniańska Jolanta, Karczewska Małgorzata, Kowalczyk Artur, Kowszewicz Katarzyna, Krzysztofik Aleksandra, Krzysztofik Natalia, Pogorzelska Marlena, Pryjomska Dominika, Stutzka Iwona, Zdziennicki Krystian, Danielewska Dominika, Drański Kamil, Dziedowicz Robert, Czyczyn-Egierd Joanna, Jesionkowski Marcin, Lisiewicz Marcin, Nowak Mariola, Petrykowska Arleta, Roman Magdalena, Szot Dawid, Tomaszewska Karolina, Zając Żaneta, Zielonko Olga.

 

Rok szkolny  2011/2012

III AB - wychowawca: Ewelina Jakubowska-Smaruj

Domrzalski Jakub, Guzowski Adrian, Jachimczak Marek, Langowska Magdalena, Lewandowska Patrycja, Ostrowski Filip, Paluszek Anna, Przeperska Aneta, Rogacki Kacper, Rzymska Magdalena, Turzyńska Karolina, Wenskowski Karol, Wiatrowski Piotr, Żołdowicz Marcin, Żyła Damian, Gendziwiłł Bartosz, Grucelski Jakub, Kanarek Piotr, Kłusek Patryk , Kunecki Rafał , Lemkowska Weronika, Maciąg Kacper, Ostrowski Michał, Trzeciak Wojciech, Pietrzyk Wojciech, Wesołowski Marcin, Zdziennicki Kamil.

III C - wychowawca: Marzena Chrześcijańska

Błaszków Magdalena, Cywińska Jagoda, Chmielewska Sonia, Chojnicka Kamila, Chrobociński Mikołaj, Kalbukowska Monika, Kawicki Mateusz, Kosiorowska Agata, Lewandowska Izabela, Małkiewicz Joanna, Marciniak Joanna, Merchut Łukasz, Nicgorska Natalia, Nita Karolina, Ogórek Dominika, Orlich Sylwia, Paczkowska Ewa, Prusik Magdalena, Radtke Ilona, Robak Katarzyna , Roszkowski Łukasz, Szalkowski Michał, Sola Honarota , Sztandarska Hanna, Trzcińska Justyna, Tworkowski Łukasz, Winiarz Katarzyna.

III D - wychowawca: Beata Ostrowska-Nenczak

Bartosiewicz Agnieszka, Bronka Karolina, Capek Błażej, Chudzik Jędrzej, Ciura Samanta, Cukrowski Bogdan, Czuryło Piotr, Giecewicz Klaudia, Grzyb Marcelina, Jędrusiak Piotr , Kamińska Natalia, Kierul Maciej, Kozłowska Magda, Marciniak Katarzyna, Masny Agata, Mackiewicz Karolina, Miętkowski Oskar , Moczadłowski Oskar , Moneta Daria, Obroślińska Małgorzata, Piotrowska Karolina, Psuja Patrycja, Ruczkowski Maciej, Sikorowska Dominika, Skonieczna Dominika, Sobiesiak Krzysztof, Szulc Marcin, Śrutkowska Anita, Toruń Oliwia, Trafimów Natalia, Wójcik Paulina,  Żukowski Karol, Kozioł Mateusz.

III EM - wychowawca: Wiesława Kowalik

Bakierski Alan, Dzieniak Niko, Kalinowska Maja, Kwiatkowska Monika, Maziarz Tomasz, Sosnowska Magdalena, Stutzka Justyna, Walasek Małgorzata, Wiśniewski Jakub, Wabiński Mateusz, Wojtkowiak Natalia, Affek Caroline, Grzyb Marcin, Kotlarz Katarzyna, Kotowski Patryk, Kozłowski Łukasz, Misiak Jakub, Misiak Maciej, Mroczkowski Piotr, Szwed Jacek, Zieliński Jerzy.

 

Rok szkolny 2012/2013

III AC - wychowawca: Małgorzata Chybalska

Antkowicz Katarzyna, Bugowska Alina, Ciborowski Bernard, Kaleta Urszula , Kirschner Sylwia, Ożóg Tymoteusz, Pachucy Jakub, Rogozińska Marta, Wiśniewski Łukasz, Wysocka Monika, Zieliński Maciej, Franke Natalia, Głodowska Justyna, Jarzyńska Angelika, Krzemińska Paulina, Lewowicka Elwira, Muńska Katarzyna, Orlińska Weronika, Paprocka Ewa, Skoczyńska Anna, Smoter Natalia, Szymańska Sara, Tworkowski Łukasz, Zielińska Dominika.

III B - wychowawca: Małgorzata Dziedowicz

Chabowska Paulina, Cyssewski Patryk, Dumalski Mateusz, Frąckowiak Jadwiga, Kazimierczak Krzysztof, Kołodziejski Karol, Kopecka Aleksandra, Kwiatkowski Kacper, Lasowicz Magda, Lewandowska Michalina, Markowicz Tomasz Łukasz, Mielniczek Karol, Monkielewicz Dawid, Namiel Piotr Bartosz, Nosowska Agnieszka, Omieczyński Nikodem, Pietruszyńska Aleksandra, Polakiewicz Łukasz, Seta Joanna, Szramowski Artur, Śnitko Adrianna, Wilanowska Ewelina, Wiśniewski Daniel Fabian, Włodarczak Agnieszka, Wnuk Maciej Zygmunt, Wojtacki Wojciech, Zdunek Katarzyna, Ziemiński Filip, Żukowska Kinga.

III D - wychowawca: Aleksandra Wróblewska

Bartnicka Izabela, Biskup Magdalena, Czuryło Katarzyna, Hańdziuk Brygida, Hinz Patrycja, Janiaszek Piotr, Kara Sylwia, Kaźmierczak Szymon, Kominko Maciej, Kucharska Paulina, Ligęza Aneta, Michalik Jakub, Nadolska Joanna, Pajdzik Natalia, Pietrzyk Aleksandra, Podworska Anna, Polakiewicz Magdalena, Świderska Anna, Tucholska Anna, Weyer Daniela, Wieczerzyska Emilia, Zając Joanna.

 

Rok szkolny  2013/2014

III AB - wychowawca: Henryka Kaszuba

Bogdańska Alicja, Grion Sylwester, Kaczmarek Daria, Kiełbasa Miłosz, Kulik Arkadiusz, Nehring Filip, Nosowska Alicja, Olszewska Antonina Joanna, Podlewska Agnieszka, Polanowska Paulina, Ryszkowska Berenika, Sigowska Paulina, Szalkowska Weronika, Borko Filip, Borko Jakub, Kaźmierczak Mateusz, Kirsch Karol, Lis Marcin, Markowicz Arkadiusz, Robak Daniel, Rozenberg Jakub, Skrzypkowski Jan, Sosnowski Kamil, Szymczak Beniamin, Teska Dawid, Wędrychowski Grzegorz, Żółtowski Robert.

III CD - wychowawca: Katarzyna Rybak

Bugowska Angelika, Czarnecka Izabela, Justa Magda, Lewandowska Magdalena, Lewowicka Karolina, Morka Mateusz, Murawska Magdalena, Rosińska Sandra, Skoczyńska Paulina, Stawicka Dominika, Szmukała Joanna, Szymlek Patrycja, Wiklandt Natalia, Zakierska Magdalena, Barcik Filip, Dominikowska Anna, Drałus Adrianna, Krupa Przemysław Stefan, Krzysztofik Bartosz, Malik Anna, Michoński Jakub, Umińska Anna, Piotrowski Damian, Pozorski Wiktor, Preuss Patrick, Stawasz Szymon, Świderski Bartosz.

 

Rok szkolny 2014/2015

III A - wychowawca: Beata Ostrowska- Nenczak

Affek Łukasz, Blejwas Filip, Budzińska Paulina, Cebula Paulina, Chodyna Katarzyna, Głębiecka Joanna, Głowacki Michał, Gołombiewska Sabina, Grubecka Klaudia , Grubecka Nikola, Hałuszczak Jonasz, Hennoszczenko Wiktoria, Jasiński Karol, Kulkowski Artur, Kondratowicz Olimpia, Kosmala Mikołaj, Luberta Magdalena, Mazurkowicz Kaja, Ruczkowska Kinga, Rymaszewska Anna, Sumińska Katarzyna, Więckowski Radosław, Wilczewska Paulina, Wiśniewski Bartosz.

III B - wychowawca: Janusz Jankiewicz

Adamczyk Daria, Adamczyk Wiktoria, Czech Piotr, Domeracki Łukasz, Floriański Jakub, Korinth Cyprian, Kwiatkowska Agata, Lipiec Ireneusz, Lipka Klaudia, Łazar Sarah, Malinowski Kamil, Miłek Patryk, Smeja Konrad, Sołtys Katarzyna, Śniegocka Sandra, Stempień Wojciech, Trunkwalter Patryk, Wesołowski Jacek, Wlazińska Emilia, Zieliński Rafał, Zimińska Karolina.

III C - wychowawca: Ewa Cebula

Andzel Karolina, Bień Katarzyna, Ducka Dominika, Dulska Joanna, Dumalska Martyna, Hamadyk Natalia, Kardaś Aleksandra, Klatt Katarzyna, Kopczyńska Martyna, Kubińska Daria, Kucharska Martyna, Kustosz Małgorzata, Langmesser Kinga, Lewandowska Katarzyna, Misiuk Dominika, Noskiewicz Ilona, Olszewska Beata, Orlich Iwona, Pędzicka Dominika, Rakowski Karol, Rejszel Dominika, Stankiewicz Kinga, Stolarz Anastazja, Wajs Nikola, Wichert Marta, Zarańska Marta, Żak Jakub.

 

Rok szkolny 2015/2016

III A - wychowawca: Małgorzata Chybalska

Adrianna Błaszczak, Dariusz Bogdański, Maciej Dąbrowski, Przemysław Gos, Dariusz Grunwald, Zofia Jankowska, Anita Kaszuba, Aleksandra Kazimierczak, Michaela Kiełbasa, Edyta Klekowiecka, Magdalena Kopecka, Stanisław Kowalczyk, Adrianna Koza, Patrycja Kruczkowska, Daria Łuniewska, Aleksandra Oleksa, Aleksandra Olszewska, Michał Osowski, Aleksandra Podworska, Izabela Powierża, Partycja Redmer, Monika Ruszkowska, Klaudia Skoczyńska, Mateusz Walichnowski, Bartosz Zachaczewski.

III B - wychowawca: Michalina Kapuścińska

Sandra Gancarz, Daria Grzywińska, Martyna Iwicka, Emilia Kępińska, Maja Kida, Agnieszka Kierzkowska, Natalia Krawczyk, Weronika Paulina Sosnowska, Patryk Śrutkowski, Anna  Wudarczyk, Natalia Zalewska, Daria Zwolińska.

Rok szkolny 2016/2017

III A - Wychowawca: Maja Maziarz

Ciborowska Marta, Domrzalska Zuzanna, Dorna Dominik, Grobelny Marek, Kowal Rafał, Kozubal Cezary, Kuczyński Mateusz, Musiał Anna, Nenczak Michalina, Pawełkiewicz  Dawid, Sztandarski  Michał, Wesołowski Wojciech, Wiącek Weronika, Wielgolaski Robert, Wiwatowska Paula, Zarański Marek.

III B - Wychowawca: Mariusz Krause

Affek Piotr, Capek Dominika, Cebula Roma, Cieślak Nikola, Drański Michał, Jurkiewicz  Hubert, Krupa  Maciej, Labuda Piotr, Latopolska Natalia, Mielniczek Bartosz, Młyńczak Piotr, Monkielewicz Paulina, Reszczyński Remigiusz, Ruck Ewelina, Rydel Dominika, Stefańska Daniela, Szalkowski Łukasz, Świderski Michał, Tomczyk Aleksandra, Tutlewska Klaudia, Wesołowski Łukasz, Wędrychowska Barbara, Wilczewski Mateusz, Woźniak Dawid, Wyrostek Aleksandra.

 

Rok szkolny 2017/2018

III A - Wychowawca: mgr Beata Ostrowska-Nenczak

Beger   Monika, Długołęcka Klaudia, Domińczak Julia, Idziak Paulina, Jarmoła Emilia, Kaczmarczyk Julia, Kanarek Dawid, Kara Aleksandra, Kamrowska Marta, Kotlarek Sandra, Kwiatkowska Karolina, Mehlberg Dagmara, Olszewski Adam, Pawlikowski Igor, Prusiecka Klaudia, Ścira        Agata, Sinicki Bartłomiej, Westfal Dariusz, Wieczerzycka Wiktoria, Zawada Laura, Borko        Miłosz, Grenda Klaudia, Kuczyńska Karolina, Labuszewska Klaudia, Le Canh   Karolina, Lewandowski Bartłomiej, Luberda Monika, Niewdana Szymon, Sosnowski Bartosz, Szymczak Patryk, Trafalska Agata, Żuchowska Patrycja.

 

Rok szkolny 2018/2019

III A - Wychowawca: mgr Małgorzata Chybalska

Barańska Natalia Dominika, Bednarska Katarzyna, Chudzik Marcelina Katarzyna, Jarzyna Agata Emilia, Krupa Maria, Kruszyńska Justyna, Kłopotowski Paweł, Michalska Magdalena Jolanta, Mirończuk Martyna Susan, Nenczak Jakub, Omieczyńska Klara, Peplińska Julia Agnieszka, Pomorski Kacper Marcin, Powierża Wiktoria, Przedpełska Julia, Rutkowski Dawid, Sudoł Patryk, Tworkowski Piotr, Żyła Aleksandra Maria, Wiśniewska Weronika.

III B - Wychowawca: mgr Marcin Nabojczyk

Adamczyk Daniel, Ambroziak Dawid, Balicki Dawid Patryk, Borzych Marcin, Brojek Patryk, Drałus Konrad, Falkowski Przemysław, Gasztkowski Kajetan, Jasiński Piotr, Jastrowski Aleksander Paweł, Jesionkowski Kamil, Kołota Klaudiusz, Kwiatkowski Kacper, Pajdzik Maciej, Pięta Robert, Staszewski Cezary Damian, Warsiński Michał Henryk, Wróbel Michał.

 

Rok szkolny 2019/2020

III A - wychowawca Maja Maziarz

Julia Aniela Bojanowska, Nikola Chmielewska, Sara Chybalska Maja Aleksandra Ciura, Zofia Dorna, Olga Godlewska, Julia Wiktoria Jędrusik, Jessica Victoria Kosałka, Patrycja Klaudia Kowalska, Filip Daniel Królikowski, Natalia Krzemińska, Monika Matlewska, Ewa Anna Pawelczak, Ewa Piskorska, Weronika Polak, Magda Wanda Ryba, Mikołaj Słomski, Nikola Stadnik, Aleksandra Ścisłowska, Daniela Tymoszuk, Katarzyna Żyła.

III B - Małgorzata Dziedowicz

Dominika Brodnicka, Weronika Anna Brodnicka, Patryk Wojciech Cylka, Piotr Kamil Iwański, Karolina Kirsz, Klaudia Komorowska, Łukasz Krupa, Lemański Nikodem, Dominika Marcinkowska, Żaneta Ostrowska, Artur Oliwier Patorski, Bartosz Jan Petryk, Patrycja Piasecka, Karol Mirosław Pięta, Zuzanna Podolska, Robert Mateusz Rafalak, Sandra Skrzypska, Izabela Barbara Smentek, Paulina Surowiec, Mateusz Sebastian Toporkiewicz, Kamil Wojtacki, Maciej Wolski, Klaudia Magdalena Wójcik, Julia Ziarko.

 

Rok szkolny 2020/2021

III A - wychowawca: mgr Ewelina Jakubowska-Smaruj

Balicka Agata, Buklewski Michał Piotr, Chyła Daria, Wojciech Cylka, Demska Aneta, Grabowska Karolina, Kamiński Szymon Tomasz, Kierzek Małgorzata, Kogut Marta, Kowal Kacper, Kruszyńska Joanna, Lipińska Kinga Maria, Lubelska Dagmara Maria, Michalska Natalia Michalina, Mielniczek Tamara Dorota, Opalewska Agata, Pieloch Paulina, Plucińska Amelia Prachnio Nikola Jadwiga, Smoter Sandra Julia, Staszewska Nikola, Szramowski Sebastian, Szyca Dominika, Walichnowski Rafał, Węcławowicz Julia Jadwiga,Wiebranek Nicole, Wojewódzki Paskal.

III B - wychowawca Beata Ostrowska-Nenczak

Barnaś Michalina, Dmitrzak Sandra Angelika, Felczak Dominik, Garbacka Aleksandra Katarzyna, Gresik Joanna, Jesionkowska Joanna, Kowszewicz Marcin, Kunicka Kamila Weronika, Lis Kinga Maria, Lityńska Agata, Maziarz Michał, Nabojczyk Agata, Przybylska Zofia, Rakowski Krzysztof Tomasz, Rakowski Nikodem Mariusz, Ruszkowska Zuzanna, Rzatkowski Cyprian Władysław, Spinner Sebastian, Toruń Anna, Trzaska Hubert, Tutaj Kacper, Walczak Zuzanna, Zawiślak Aleksandra, Zwolińska Laura.

 

Absolwenci Technikum i Liceum Ekonomicznego
w Sztumie
od roku szkolnego 1965/1966

 

Technikum Ekonomiczne

 

Rok szkolny 1965/1966

V - wychowawca: Jan Ziarko

Adamkiewicz Mieczysława, Borowicz Barbara, Chruścińska Regina, Dmitrzak Teresa, Fit  Irena, Fołtyńska Irena, Gliwka  Marianna, Grys Krystyna, Kazimierczak Barbara, Klejna Irena, Kostrzewa Maria, Lenzner Krystyna, Lipińska Renata, Mańkowska Cecylia, Mańkowska Czesława, Maszyńska Leokadia, Mikołajczyk Barbara, Monkielewicz  Jerzy, Mencel Krystyna, Narowicz Teresa, Niechciał Stanisława, Nowak Krystyna, Ołdak Stefan, Ostrowska Irena, Rojek Marianna, Sokalski Michał, Starek Alicja, Szymańska Jolanta, Wójcik Tadeusz, Żukowska Irena.

 

Rok szkolny 1966/1967

V - wychowawca: Elżbieta Wierzbicka

Andrzejewska Mieczysława, Biłan Helena, Bojarowska Urszula, Bylica Irena, Fryczkie Emilia, Jurewicz Mieczysław, Karczewska Zuzanna, Kiszko Janina, Klamann Maria, Kos Ryszard, Kozłowska Ewa, Kulik Henryka, Kulikowski Henryk, Krestjańczyk Łucja, Majda Barbara, Malec Władysław, Mazurczyk Eugeniusz, Mikołajczyk Maria, Młynek Ryszarda, Mróz Jadwiga, Niepla Maria, Pastewski Waldemar, Pawluczuk Cecylia, Pawłowska Lidia, Preissing Urszula, Rittmeyer Roman, Sienkiewicz Irena, Sobusiak Daniela, Sokołowska Teresa, Stępka Urszula ,Szwajlik Stefan, Szynwelska Maria ,Tomaszewski Mieczysław, Tryba Ewa, Wereda Regina, Wróbbel Władysława, Wróbel Józefa,  Wróbel Zofia, Wyszkowska Bogda.

 

Rok szkolny 1967/1968

V - wychowawca: Stefania Kaźmierkiewicz

Boryczewski Romuald, Czernicka Bronisława, Dembiński Zbigniew, Frost Marianna, Garba Stefania, Groszewska Barbara, Gulan Apolonia, Jankowski Andrzej, Jarzyna Barbara, Klebach Helena, Kobeluch Danuta, Kowalik Włodzimierz, Kraińska Helena, Kruszyński Franciszek, Kwiel Teresa, Lewiński Zbigniew, Ludwik Kazimierz, Masłowska Maria, Matacz Jadwiga, Murawska Wiesława, Nowak Danuta, Okońska Zofia, Ołdak Pelagia, Pacer Władysława, Rajczak Ludwika, Reducha Janina, Skok Urszula, Sokalska Maria, Spych Jadwiga, Stolska Ewa, Szramowska Maria, Świokło Irena, Walas Zofia, Waszkiewicz Krystyna, Wonaszek Teresa, Wysocka Ewa, Zdański Stanisław, Zielińska Danuta, Żukowska Krystyna.

 

Rok szkolny 1968/1969

V - wychowawca: Ewa Tomaszewska

Augustyniak Stanisława, Chodkiewicz Stanisława, Cyboroń Zofia, Gackowska Danuta, Grochalska Barbara, Gudzelak Stefania, Kamińska Zofia, Kasprzyk Halina, Koplin Maria, Kosowska Stanisława, Kotowicz Teresa, Kuczer Maria, Lech Zofia, Menczyńska Grażyna, Mękarska Zofia, Nieradka Czesław, Piernicka Ewa, Pobłocki Eugeniusz , Skonecka Alicja, Szynkowska Krystyna, Tumos Alicja, Urbanowicz Ryszard, Wesołowska Jadwiga, Wilk Grażyna, Wójcik Halina, Wygocka Regina , Zielińska Zofia.

 

Rok szkolny 1969/1970

V - wychowawca: Edmund Wójcik

Ambryszewski Edward, Czaplicka Barbara, Depa Irena, Durmała Anna, Guziołek Maria, Jabłońska Teresa, Jankowski Jan, Kalinowska Regina, Kaszubowski Jerzy, Konowalik Stanisława, Kudełka Krystyna, Lepka Lech, Literska Irena, Maliszewski Marian, Michałowska Alicja, Najmow Krystyna, Opalewska Henryka, Ostrowska Renata, Pokorski Ryszard, Rybińska Grażyna, Sokołowska Barbara, Stępień Wiesława, Suświłło Tadeusz, Szostak Jadwiga, Śledź Danuta, Todorowska Joanna, Waluk Łucja, Wojda Czesława, Żuchowska Bożena.

 

Rok szkolny 1970/1971

V - wychowawca: Regina Tatur i Elżbieta Wierzbicka

Boruch Zuzanna, Citowicz Maria, Frydrychowski Stanisław, Hoffmann Teresa, Jóźwiak Wiesława, Kaczmarczyk Halina, Karol Krystyna, Kochanowska Halina, Kocikowska Teresa, Kulikowska Regina, Kułak Rozalia, Kwiel Barbara, Kwolek Czesław, Małyska Janina, Maślankowska Krystyna, Mulak Krystyna, Olszewska Jadwiga, Ostrowski Piotr, Piskuła Danuta, Sobkowiak Teresa, Sociński Tadeusz, Suprun Stanisława, Szmelter Teresa, Szulc Janina, Wysocka Halina.

 

Liceum Ekonomiczne

 

Rok szkolny 1971/1972

IV - wychowawca: Stefania Kaźmierkiewicz

Bejger Maria, Czarnecki Zbigniew, Drożdżal Teresa, Ejsymont Wiesława, Góralska Ewa, Górna Joanna, Karol Stanisława, Kasprzak Barbara, Korszeń Janusz, Kostrubiec Elżbieta, Kozakiewicz Bożena, Krausewicz Elżbieta, Maliszewski Ryszard, Marchel Alicja, Najmow Halina, Potaczała Krystyna, Pucel Irena, Rutkowska Teresa, Sass Janina, Szafrański Piotr, Wójcik Danut, Wyrzykowska Barbara, Zielińska Anna, Zdziebłowska Maria.

Rok szkolny 1972/1973

IV - wychowawca: Lidia Dobis

Andrzejczyk Krystyna, Biedrzycka Maria, Biskup Andrzej, Brzostowska Agnieszka, Bylica Teresa, Durmała Halina, Ejsymont Stefania, Frejtag Elżbieta, Glaza Ewa, Jankowska Hanna, Lamkowski Waldemar, Lasota Krystyna, Meyer Elżbieta, Muszalska Danuta, Naciuk Elżbieta, Nieradka Krystyna, Olszewska Kazimiera, Pęczak Helena, Piernicka Barbara, Pudełko Bernarda, Sadurek Krystyna, Skrobańska Irena, Szadowska Danuta, Wiesbaum Henryka, Wojtkowska Maria, Zaręba Krystyna, Ziemianin Anna, Żeligowska Ewa.

 

Rok szkolny 1973/1974

IV - wychowawca: Zdzisława Antoniuk, Stefania Kaźmierkiewicz i Danuta Sidorczuk

Buchalska Krystyna, Erwardt Alicja, Gackowska Barbara, Gajdziel Maria, Grekulak Mirosław, Gręda Mirosława, Grzywińska Halina, Jankowski Jerzy, Kamińska Anna, Kasprowicz Ewa, Kaźmierkiewicz Anna, Kopacki Józef, Licznerska Małgorzata, Listewnik Jolanta, Łangowska Krystyna, Markowska Małgorzata, Mazurowska Elżbieta, Młotkowska Teresa, Musiał Teresa, Niedziela Halina, Nowak Andrzej, Oryl Halina, Piotrowska Barbara, Popielarz Wiesława, Potarzyńska Ewa, Reiter Maria, Rieger Krystyna, Rybczyńska Barbara, Silska Bogumiła, Słota Stanisława, Szejerka Krystyna, Szyszkowska Grażyna, Weisner Urszula.

 

Rok szkolny 1974/1975

IV - wychowawca: Elżbieta Wierzbicka

Bautenbach Zbigniew, Bekier Krystyna, Biernat Danuta, Giemzik Witold, Jabłońska Danuta, Kaczmarczyk Bogumiła, Kamińska Elżbieta, Karaśkiewicz Leokadia, Kasprzyk Łucja, Kasprzyk Witold, Kazaniecki Zbigniew, Klimiuk Bożena, Kłosińska Halina, Kowalczyk Honorata, Kułakowska Jadwiga, Kurowska Gabriela, Lepka Irena, Marciniak Janusz, Niczyporuk Mirosława, Retko Anna, Rutkowska Jadwiga, Sekida Eugenia, Szefler Jadwiga, Tabor Ewa, Wesołowska Maria, Włodarczyk Ewa.

 

Rok szkolny  1975/1976

IV - wychowawca: Stanisława Wójcik

Błaszczyk Krystyna, Broża Elżbieta, Brzozowska Barbara, Grekulak Włodzimierz, Grochowska Jolanta, Jakowicz Danuta, Jędrzejewska Elżbieta, Jurowski Grzegorz, Karaśkiewicz Mirosław, Kocięda Barbara, Król Krystyna, Leśniakowska Maria, Maciejewska Juta, Maleszewska Elżbieta, Menczyńska Maria, Paurowska Lucyna, Peć Bożena, Rakowska Gabriela, Reiter Wanda, Robakiewicz Edmunda, Sadowska Teodozja, Skórkiewicz Kazimiera, Sokołowska Elżbieta, Szutta Bogumiła, Świder Janina, Tomczak Genowefa, Trzmielewska Elżbieta, Zdrojewska Ewa.

 

Rok szkolny 1976/1977

IV - wychowawca: Lidia Dobis

Buczek Krystyna, Bujak Grażyna, Chwiłatiuk Maria, Drypczewska Jolanta, Gąsiorowska Ewa, Iwasiej Stefania, Kazaniecka Elżbieta, Kiełkowska Alicja, Kierzkowska Halina, Klimowicz Grażyna, Kłosowska Regina, Konopska Elżbieta, Korecka Mirosława, Kostrubiec Jolanta, Kowalska Grażyna, Koza Danuta, Machometa Zofia, Matyjasik Bożena, Michalski Eugeniusz, Murawska Grażyna, Nakielska Gabriela, Nowakowska Halina, Pancielejko Zbigniew, Pęczak Barbara, Połumackanycz Irena, Ptak Elżbieta, Raszewska Elżbieta, Salamon Jolanta, Sałek Barbara, Siwiec Krystyna, Sołek Barbara, Stelmach Barbara, Trzaska Stanisław, Trzcińska Elżbieta, Wangin Zofia, Warczak Irena, Wojtyńska Barbara, Woźniak Teresa, Zielińska Barbara, Żurawicz Wiesława, Żywica Maria.

 

Rok szkolny 1977/1978

IV - wychowawca: Danuta Sidorczuk

Bil Halina, Chudzicka Regina, Cieślicka Grażyna, Gajdziel Teresa, Gajewska Ewa, Gazda Barbara, Grzelczak Jadwiga, Horbowy Maria, Jabłońska Elżbieta, Jaguszewska Jadwiga, Jędrzejewska Maria, Kalinowska Krystyna, Kania Teresa, Kępka Grażyna, Książek Grażyna, Magda Anna, Megger Irena, Pacanek Krystyna, Pańtak Ewa, Pawlikowska Elżbieta, Rydelek Barbara, Sperling Danuta, Sycz Elżbieta, Szkurłat Krystyna,  Tadajewska Elzbieta, Wąsik Adam, Wesołowska Elżbieta, Zdrojewska Joanna, Zielińska Urszula.

 

Rok szkolny 1978/1979

IV - wychowawca: Elżbieta Wierzbicka

Afanasiuk Alicja, Aniszewska Barbara, Banasiak Elżbieta, Bardachowska Barbara, Bekier Ewa, Chrobocińska Ewa, Depa Grażyna, Góralska Ewa, Grochalska Jadwiga, Kaczmaryk Zenona, Kwiatkowska Brygida, Lamkowska Anna, Lipiec Irena, Liszcz Elżbieta, Mazurek Teresa, Obarowska Lucyna, Ostolska Renata , Pasternak Elżbieta, Pytel Grażyna, Remlein Krystyna, Sadowska Urszula, Sawosta Henryka, Sęk Maria, Słota Mieczysława, Sokołowska Maria, Szaciło Danuta, Trzcińska Bogusława, Wichowska Dorota, Wichowska Teresa, Wieliczko Teresa, Wilk  Jolanta, Zagańczyk Bogusława, Zdanowska Joanna.

 

Rok szkolny 1979/1980

Brak absolwentów

 

Rok szkolny 1980/1981

IV c - wychowawca: Stanisława Wójcik

Andrearczyk Joanna, Berk Bożena, Bieniek Wiesława, Borko Danuta, Brzezińska Wiesława, Brzustewicz Mariola, Bukowska Jolanta, Byczkowska Anita, Czarnecka Kazimiera, Dygas Wanda, Falkowska Gabriela, Gruhn Mariola, Grykałowska Wioletta, Guras Barbara, Husing Anna, Klekowiecka Mirosława, Klimek Ewa, Krajewska Romana, Langchans Brygida, Lewandowska Gabriela, Mucha Grażyna, Pac Jadwiga, Płoszaj Bożena, Rzepnikowska Aldona, Sadowska Małgorzata, Sokalska Stanisława, Sułek Bożena, Szrajter Ewa, Ślączko Danuta, Ślęzak Joanna, Tobiasz Grażyna, Wróblewska Małgorzata.

 

IV d - wychowawca: Wanda Kłopotowska

Białkowska Hanna, Czerkies Elżbieta, Ejsymont Alicja, Jesionkowska Grażyna, Kaczmarek Stefania, Lenkiewicz Danuta, Lewicki Marek, Marusiak Bogusława, Murawska Marianna, Rypińska Jolanta, Sabara Wanda, Safader Małgorzata, Sałata Lucyna, Sułkowska Marzenna, Tułnowska Maria, Wentowska Anna, Zdrojewska Małgorzata, Zgódka Jadwiga.

 

Rok szkolny  1981/1982

IV c - wychowawca: Feliks Masternak

Boehnke Renata, Brzozowska Dorota, Gąsiorowska Elżbieta, Groeger Elżbieta, Jackiewicz Małgorzata, Łowicz Anna, Nieżurawska Barbara, Opalewska Janina, Pacanek Wiesława, Reducha Maria, Romankiewicz Grażyna, Sawińska Iwona, Siwiec Grażyna, Siwko Halina, Skrobańska Aurelia, Skrobańska Iwona, Skrzypiec Lubomiła, Sołtys Emilia.

IV d - wychowawca: Danuta Wesołowska i Roman Niemczyk

Antkiewicz Elżbieta, Bartczak Iwona, Bujalska Wiesława, Bukpaś Bogumiła,Bukowska Ewa, Cichoracka Barbara, Dąbrowska Małgorzata, Janeczek Teresa, Jankowska Wanda, Kaliszewska Maria, Lanzer Barbara, Maziarz Anna, Mazurkiewicz Halina, Michalska Elżbieta, Nalborska Barbara, Olek Urszula, Pietrzyk Mariola, Pięknik Małgorzata, Piotrowska Teresa, Pukownik Grażyna, Rędzio Mariola, Rutkowska Danuta, Samul Halina, Sekulska Urszula, Solecka Wiesława, Sombrowska Dorota, Suss Kazimierz, Szczepkowska Danuta, Terebieniec Nadzieja, Wiśniewska Barbara, Zacharz Barbara, Żyła Mariola.

 

Rok szkolny 1982/1983

IV c - wychowawca: Teresa Lubińska i Bożena Morycińska

Banaszkiewicz Dorota, Buć Mariola, Bździon Maria, Cegłowska Krystyna, Fujarowicz Halina, Grec Marcin, Jasińska Łucja, Korzeb Grażyna, Kulpeksza Beata, Laskowska Krystyna, Lewandowska Krystyna, Łodyńska Maria, Majewska Małgorzata, Małysz Grażyna, Mielnik Jolanta, Mitek Julianna, Ossowska Mariola, Piotrowska Ela, Przewłoka Renata, Robakiewicz Halina, Słaba Małgorzata, Szajer Barbara, Szpak Wiesława, Wójcik Liliana, Żych Grażyna.

IV d - wychowawca: Józef Kaliszewski

Aniszewska Alicja, Bacia Irena, Bagińska Małgorzata, Bielińska Beata, Chodkiewicz Krystyna, Graban Małgorzata, Hoddow Ewa, Hus Krystyna, Jarzyna Małgorzata, Kaczmarek Bożena, Kaczmarska Genowefa, Korda Danuta, Kukurudz Joanna, Leśniewska Iwona, Lichacz Irena, Marcinkowska Marzena, Mikczyńska Barbara, Pasoń Róża, Polańska Urszula, Popp Regina, Szczepkowska Krystyna, Wojnowska Katarzyna, Wykrętowicz Jolanta.

 

Rok szkolny 1983/1984

IV c - wychowawca: Barbara Zielińska i Bożena Morycińska

Abryszyńska Jolanta, Babieczko Anna, Balicka Bożena, Chabowska Katarzyna, Dziedowicz Jolanta, Galewska Katarzyna, Giecewicz Mirosława, Harasimowicz Małgorzata, Iszczyńska Zofia, Jankowska Ewa, Kania Renata, Korecka Lidia, Kurek Katarzyna, Laskiewicz Katarzyna, Łowicka Mariola, Majewska Joanna, Majewska Jolanta, Malinowska Alicja, Mądroń Małgorzata, Michałowska Maria, Michałowska Stefania, Miklewicz Krystyna, Nastały Jolanta, Nowakowska Barbara, Pasis Jolanta, Petrykowska Katarzyna, Radtke Alicja, Riehs Małgorzata, Schołtun Jolanta, Szczepkowska Halina, Szygeris Danuta, Zajdowska Ewa

IV d - wychowawca: Grażyna Pozarzycka i Krystyna Stryjewska

Bajtus Jolanta, Błażewicz Renata, Całka Barbara Dorota, Czyżewska Mariola, Derdej Izabela, Grochowska Jadwiga, Horbowy Mirosława, Kaczmarski Andrzej, Kiszko Lidia, Kowaluk Irena, Kozłowska Marzena, Kubińska Wiesława, Kukawka Elżbieta, Lengnowska Gabriela, Łopuch Zofia, Obczyńska Bogusława, Oczkiewicz Grażyna, Raszewska Zofia, Rzepecka Halina, Sejka Barbara, Trafimów Małgorzata.

 

Rok szkolny 1984/1985

IV c - wychowawca: Danuta Kościńska i Jadwiga Suchodolska

Adamska Izabela, Danielewicz Izabela, Górak Anna, Hoppe Sylwia, Kalinowska Ewa, Krakowska Ewa, Kwella Andrzej, Latowska Mariola, Lewandowska, Mariola, Markowicz Danuta, Markowicz Monika, Mądra Emilia, Michałek Grażyna, Pelowska Jolanta, Pruska Marzena, Radzio Barbara, Smoter Maria, Strojecka Bożena, Urbańska Marzena, Waniewska Małgorzat, Wolf  Dagmara, Wróbel Elżbieta.

IV d - wychowawca: Edmund Gralik

Andruszkiewicz Krystyna, Gąsecka Elżbieta, Jedamska Ludwika, Kajzer Teresa, Kornowska Iwona, Kruża Renata, Łusiak Marek, Mościszko Dorota, Orzech Danuta, Osiowa Regina, Pawluczuk Halina, Suczyk Mirosława, Torba Barbara, Wąsik Anna, Wesołowska Marzena, Wiśniewska Ewa, Wiśniewska Mariola.

 

Rok szkolny 1985/1986

IV d - wychowawca: Roman Niemczyk

Bartz Jolanta , Glaza Katarzyna, Gołombiewska Violetta, Hrycyna Anna, Jarzembińska Wanda, Kaczmarek Aleksandra, Kammer Gizela, Kobylińska Katarzyna, Kosin Bożena, Kuratczyk Mariola, Marczuk Ewa, Nowakowska Dorota, Olszewska Justyna, Różek Małgorzata, Samokar Irena, Szymborska Beata, Twardowska Dorota, Woelk Lidia, Wojtaś Marzena, Zarzecka Ewa.

IV e - wychowawca: Zdzisław Koza

Bednarska Lucyna, Dembińska Dorota, Denis Lidia, Jaszkowska Halina, Jermalonek Aldona, Kamińska Marzena, Kapuścińska Bożena, Kleszewski Mariusz, Kocikowska Iwona, Kogut Anna, Legall Bożena, Olszańska Wiesława, Podolak Jolanta, Pukownik Małgorzata, Radtke Jolanta , Sawicka Wiesława, Sosińska Dorota, Strzelecka Urszula, Sztandarska Ewa, Szutiak Genowefa, Tatarzyn Irena, Teszner Maria, Tkacz  Renata, Tłuchowska Marzena, Turkiewicz Małgorzata, Włodarczyk Danuta.

 

Rok szkolny 1986/1987

IV d - wychowawca: Wanda Kłopotowska

Abryszyńska Elżbieta, Barambas Małgorzata, Cendrowska Bogumiła, Gutej Irena, Handke Anna, Jarzembińska Anna, Kierzkowska Ewelina, Kropkowska Iwona, Kryszczak Bożena, Labuda Wiesława, Łęgowska Alicja, Markowicz Wiesława, Megger Urszula, Olszewska Beata, Reda Dorota, Słowikowska Lucyna, Sokalska Ewa, Szpryngiel Joanna , Wantuch Renata, Warchoł Stanisława, Zych Grażyna.

IV e - wychowawca: Stanisława Wójcik

Chełmicka Mariola, Lemkowska Brygida, Lorkowska Marzanna, Nurek Grażyna, Osińska Jadwiga, Rulka Wiesława, Rżysko Małgorzata, Sawicka Halina, Sosnowska Alicja, Stachniak Małgorzata, Urbanowicz Dorota, Wlazińska Monika, Wojtkowiak Beata, Zając Jolanta, Zenke Teresa.

 

Rok szkolny 1987/1988

IV d - wychowawca: Marian Pudełko

Bartczak Beata, Bernacka Zofia, Ciepliński Jarosław, Cieślicka Iwona, Figger Anna, Jackiewicz Ewa, Jatczuk Marzena, Kuśmirek Anna, Lipiński Tomasz, Lis Anna, Meller Justyna, Pracz Ewa, Reszkowska Katarzyna, Runewicz Beata, Ruszczyk Katarzyna, Remlein Anna, Sawiński Grzegorz, Studzińska Janina, Szłapa Beata, Szyszka Beata, Śnitko Elżbieta, Wysocka Jolanta, Zdrojewska Bożena.

IV e - wychowawca: Krystyna Stryjewska

Barnaś Jolanta, Bartnicka Aleksandra, Baźmirowska Bożena, Brytan Anna, Brzozowska Anna, Demczuk Małgorzata, Jasińska Renata, Kaczmarczyk Joanna, Komosińska Bernadeta, Kotowska Iwona, Kotkowska Beata, Labuszewska Beata, Lanzer Mariola, Niewiadomska Beata, Pośpiech Małgorzata, Rogiewicz Anna, Smeja Ewa, Sobiesiak Teresa, Szkurłat Lucyna, Sztandarska Ewa, Szypniewska Ewa, Wenderlich Małgorzata, Zalewska Lucyna, Adamczyk Katarzyna.

 

Rok szkolny 1988/1989

IV d - wychowawca: Barbara Zielińska i Zdzisław Koza

Biedrzycka Anna, Brunow Ewa, Ciszewska Dorota, Dembińska Joanna, Gurtowska Maja, Gładysiak Izabela, Jaworska Mariola, Jarzyna Mariola, Kopacka Anna, Kuczkowski Grzegorz, Maj Izabela, Malinowska Ewa, Malec Anna, Mądra Sabina, Niebrzydowska Renata, Redzimska Anna, Repa Anna, Stolc Jolanta, Szuwalska Alina, Szymlek Katarzyna, Tubacka Ewa, Urbańska Beata, Więckowska Jolanta, Zambrzycka Anna, Zdziarska Joanna.

IV e - wychowawca: Krzysztof Żarczyński

Broda Lucyna, Chmielewska Ewa, Cichańska Anna, Dąbrowska Anna, Dudek Lucyna, Fila Beata, Gałązka Iwona, Gawrońska Jolanta, Jamrozik Katarzyna, Kopania Wioletta, Krajewska Urszula, Krakowski Piotr, Mazurek Jarosław, Narloch Beata, Obrębska Wiesława, Robak Bogusława, Rosicka Iwona, Sawirska Anna, Sierocka Małgorzata, Wichowska Adela, Zaworska Wioletta.

 

Rok szkolny 1989/1990

IV c - wychowawca: Roman Niemczyk

Dominikowska Iwona, Felenczak Renata, Garba Brygida, Grenda Marzena, Jarzembiński Grzegorz, Karwowska Violetta, Krupa Mirosław, Kuczkowska Hanna, Kwiatkowska Bożena, Łaskarzewska Ewa, Nierzwicka Anna, Oleszczak Katarzyna, Pajor Małgorzata, Pawlak Katarzyna, Petryk Jolanta, Piotrowska Barbara, Piwowarska Izabela, Pokojska Beata, Prokop Barbara, Przystup Jolanta, Rutkowska Dorota, Rymarz Jolanta, Smentek Katarzyna, Stadnik Anna, Szymlek Ewa, Tomaszewska Beata, Urban Małgorzata, Warunek Ewa, Woroniuk Katarzyna, Zawadzka Marzena.

IV d - wychowawca: Eugeniusz Maleńczyk

Akierman Krzysztof, Baranik Katarzyna, Bartnicka Sylwia, Bieszk Wioletta, Dąchór Wioletta, Gołębiewska Ewa, Jankowska Anna, Karwaszewska Iwona, Kleszewski Adam, Knitter Wiesława, Kulik Arkadiusz, Kulik Piotr, Kumór Elżbieta, Kwela Kazimierz, Lewandowska Elżbieta, Maślak Monika, Nicińska Wioletta, Podębska Sylwia, Podlewska Wioletta, Radtka Iwona, Sęk Grażyna, Sikorski Krzysztof, Skuza Dorota, Stawska Małgorzata, Tomasiak Katarzyna.

 

Rok szkolny 1990/1991

IV d - wychowawca: Wiesław Murawski

Bartczak Ewa, Brodzik Katarzyna, Grabkowska Renata, Iwańczak Jolanta, Jabłońska Jolanta, Kachniarz Katarzyna, Kapuścińska Elżbieta, Katewicz Katarzyna, Kogut Joanna , Kubacka Beata, Osińska Elżbieta, Pangsy Ewa, Pawluczuk Jolanta, Prystasz Monika, Ruszczyk Anna, Rynkowska Katarzyna, Sałek Jolanta, Sikorska Bożena, Smolińska Aniela, Stępniak Ewa, Ziółkowska Renata.

IV e - wychowawca: Aleksandra Prajwowska

Cydejko Joanna, Czerniejewska Renata, Dmitrzak Magdalena, Domaradzka Grażyna, Floriańska Dorota, Janikowska Katarzyna, Kalwara Anna, Kluska Wioletta, Kulik Katarzyna, Kwiatkowska Wioletta, Kwolik Iwona, Majewska Mariola, Marcinkowska Wiesława, Murawska Anna, Piątek Aneta, Pośpiech Jolanta, Rzeszotek Ewa, Sawińska Aleksandra, Stempkowska Jolanta, Wichrowska Barbara, Wójcik Edyta, Zielińska Dorota.

 

Rok szkolny 1991/1992

IV d - wychowawca: Andrzej Lubiński

Abrewczyńska Mariola, Bielińska Krystyna, Bruździńska Beata, Chwesiuk Katarzyna, Czechowska Wioletta, Fabiszewska Teresa, Garba Agnieszka, Haponiuk Anna, Jędrzejak Emilia, Katewicz Joanna, Kęsicka Wioletta, Kostecka Joanna, Kowalska Katarzyna, Kuczkowska Gabriela, Kwiatkowska Renata, Maliszewska Iwona, Markowicz Krystyna, Nieścigorska Beata, Osińska Katarzyna, Pajor Sylwia, Piórkowska Bożena, Smukalla Małgorzata, Sombrowska Karina, Stawicka Monika, Szylin Aneta, Torhan Anna, Waszak Agnieszka, Zwolińska Agnieszka.

IV e - wychowawca: Teresa Lubińska

Brudzińska Wioletta, Bugowska Ilona, Chabowska Katarzyna, Dzik Roman, Elminowska Beata, Gringel Teresa, Ignatiuk Anna, Kamińska Agnieszka,  Kasprzyk Magdalena, Krupkowska Jolanta, Krusińska Irena, Kubacka Bogumiła, Lewandowska Barbara, Lubińska Iwona, Machnacz Aneta, Marczuk Beata, Markowicz Barbara, Mączyński Adam, Meus Monika, Olszta Aneta, Robak Joanna, Rucińska Elżbieta, Smolińska Gabriela, Snopek Justyna, Sojka Gabriela, Szczuplińska Iwona, Szpalerska Ewa, Śnigórska Anna, Tatczyn Bogusława, Wójcik Jolanta, Zglenicki Tomasz.

 

Rok szkolny 1992/1993

IV d - wychowawca: Anna Klingenberg i Mirosława Damps

Browalska Joanna, Bubiec Ewa, Chojnacka Anita, Data Ewa, Dudek Jolanta, Dzik Anna, Furdal Katarzyna, Gralik Agnieszka, Groszewska Anna, Hoffmann Katarzyna, Jaszewska Sylwia, Jaśtak Katarzyna, Jędrzejak Grażyna, Kamrowska Irena, Klim Alicja, Kunicka Aneta, Kwiatkowska Iwona, Markowska Anna, Meller Wioletta, Mikołajczyk Magdalena, Nieżurawska Małgorzata, Omieczyńska Sylwia, Pędzikowska Renata, Prokop Jolanta, Ryś Beata, Sadłos Dorota, Sinko Aneta, Smentek Małgorzata, Staniszewska Katarzyna, Stankiewicz Joanna, Szwed Bogusława, Tomczak Katarzyna, Wyglądała Izabela, Wysocka Anna.

IV e - wychowawca: Marian Pudełko i Krzysztof Dudziuk

Bielińska Danuta, Brzeski Jarosław, Brzoskowska Mirosława, Burdzy Bogusława, Carowska Katarzyna, Czerniejewska Jadwiga, Formela Emilia, Hus Gabriela, Kaczmarczyk Małgorzata, Klimek Katarzyna, Kołodziej Wioletta, Kwiatkowska Małgorzata, Lemanowicz Anna, Lichota Aneta, Łęgowska Justyna, Łozińska Danuta, Mokwa Marzena, Osińska Mirosława, Ossowska Danuta, Ostrowska Dorota, Paetzke Iwona, Piskorska Beata, Radtke Damaris, Surdyka Małgorzata, Szeląg Ilona, Szpryngiel Marzena, Urbanowicz Dorota, Wojtak Małgorzata, Zaleska Katarzyna.

 

Rok szkolny 1993/1994

IV e - wychowawca: Eugeniusz Maleńczyk i Teresa Lubińska

Bednarska Krystyna, Bruździńska Renata, Cieplińska Dorota, Czechowska Katarzyna, Głowińska Agnieszka, Grochulska Bożena, Guba Krzysztof, Guzowska Bogumiła, Jeżyńska Magdalena, Klimek Ewa, Krauze Aleksandra, Lisewska Alicja, Marczuk Justyna, Oleksiak Małgorzata, Osińska Elżbieta, Pydyn Anna, Redzińska Małgorzata, Rucińska Sylwia, Skucha Iwona, Słowik Ewa, Stosik Magdalena, Ścibor Krystyna, Śliwiak Anna, Trafalska Magdalena, Unger Aneta, Woźniak Agnieszka, Wrzesień Beata.

IV f - wychowawca: Roman Niemczyk

Borkowska Beata, Borsuk Katarzyna, Burdzy Anna, Dąbrowska Agnieszka, Dominiak Aneta , Donajska Anna, Godlewska Joanna, Kamińska Joanna, Kowalczyk Katarzyna, Kwolek Iwona, Lemanowicz Beata, Małkowska Anna, Maślanka Joanna, Nazarewicz Krzysztof, Popis Mariola, Powierża Katarzyna, Stucka Anna, Szilling Wioletta, Szota Iwona, Ścisłowska Anna, Warczak Mariola, Wyglądała Ilona, Zdrojewska Krystyna.

 

Rok szkolny 1994/1995

IV e - wychowawca: Zbigniew Uchmański

Chowaniec Marzena, Ciura Anna, Groszewska Grażyna, Helowicz Dorota, Jarek Jolanta , Jarzyńska Łucja, Kabała Katarzyna, Kaczmaryk Małgorzata, Klinkosz Joanna, Kowalska Anna, Maczyszyn Jadwiga, Markowicz Wioletta, Mazurkiewicz Aneta,  Mietlewska Magdalena, Pastewska Magdalena, Pluta Dorota, Rac Anita, Reszczyńska Katarzyna, Rogowska Milena, Sękuła Beata, Stosik Magdalena, Szlachtowicz Edyta, Śnitko Anna, Uljasz Katarzyna, Wehner Magdalena, Witkowska Katarzyna, Zambrzycka Grażyna, Zawadka Małgorzata, Zielińska Jolanta.

IV f - wychowawca: Janusz Jankiewicz

Baranek Anna, Brodzik Marta, Brodzińska Agnieszka, Cegiełka Aneta, Ciura Marzena, Dębska Anna, Dobosz Joanna, Dombrowska Jadwiga, Furmanek Aneta, Gmerek Joanna, Gossa Paweł, Górczyńska Justyna, Jamrozik Ewa, Karpińska Elżbieta, Kogut Magdalena, Konopacka Renata , Kostrzewa Sylwia, Kozłowska Alicja, Królicka Agnieszka, Kurkiewicz Olga, Łagocka Beata, Maciejczyk Magdalena, Niżnikowska Joanna, Ostrowska Anna, Piórkowska Anna, Rynk  Małgorzata, Sokołowski Sławomir, Stalińska Iwona, Stando Sylwia, Szilling Gabriela, Szota Arkadiusz, Walkowska Katarzyna, Wiśniewska Marzena.

Rok szkolny 1995/1996

IV e - wychowawca: Andrzej Lubiński

Bluj Dariusz, Broda Beata, Czapla Monika, Fridrich Aneta, Gierej Jakub, Grochowska Jolanta, Jedynak Grzegorz, Jendrysiak Alicja, Kalinowska Katarzyna, Klucha Magdalena, Kogowska Agnieszka, Krupińska Anna, Kwolek Anna, Lipińska Małgorzata, Mycek Katarzyna, Parafjanowicz Marlena, Prylewska Beata, Sieniek Anna, Szefler Grzegorz, Śniegórska Katarzyna, Wieprzkowska Anna, Wołoszyk Monika.

IV f - wychowawca: Wojciech Zieliński

Adamus Anna, Berk Ewelina, Block Justyna, Cedro Barbara, Cytawa Karina, Czahuk Anna, Dulska Sylwia, Dziwulska Dominika, Gos Jan, Jarosz Justyna, Jaskólecka Wioletta, Komorowska Katarzyna, Korus Agnieszka, Lisewska Maria, Manczur Irena, Stawicka Danuta, Szymańska Anna, Ściślak Agnieszka, Wroniecka Katarzyna, Ziaja Beata.

IV g - wychowawca: Wanda Zdziennicka

Chętnik Rafał, Derecka Wioletta, Dobosz Martyna, Duchnowska Agnieszka, Frąckiewicz Sylwia, Gmerek Dorota, Gorzka Joanna, Iwańczak Monika, Jankowska Iwona, Kacprowicz Magdalena, Kiliszewska Dorota, Kłosek Elżbieta, Konarska Małgorzata, Kopania Justyna, Kowalska Dorota, Kukwa Marita, Lewandowska Estella, Maczyszyn Lucyna, Markowicz Anna, Markowska Dorota, Michnicz Sylwia, Mielczarek Jolanta, Musiałwska Agnieszka, Pallach Aleksandra, Przybysz Joanna, Sobocińska Wioletta, Staszewska Joanna, Szot Agnieszka, Wesołowska Magdalena.

 

Rok szkolny 1996/1997

IV e - wychowawca: Beata Prusik i Brygida Gładysz

Blok Sylwia, Bodak Agnieszka, Borkowska Barbara, Borsuk Aleksandra, Browarczyk Bogumiła, Chojnacka Ilona, Czarnecka Emilia, Grochulski Dariusz, Guss Anna, Jarmołowska Agnieszka, Jaworska Anita, Jaźwińska Agnieszka, Jeleśniańska Marzena, Kawka Justyna, Krupińska Elżbieta, Krzywy Agnieszka, Ligęza Agnieszka, Mariańska Katarzyna, Michalski Jędrzej, Musiał Anna, Nieścigorska Ewa, Ostrowska Anna, Pławska Małgorzata, Stec Rafał, Stępniak Emilia, Świokło Mariola, Wąs Wioletta, Więcek Alicja, Żaboklicka Monika.

IV f - wychowawca: Regina Tobiasz

Borsuk Agnieszka, Burdzy Agnieszka, Chełstowska Sylwia, Doering Karolina, Donajska Barbara, Dzierlatka Michał, Kamińska Magdalena, Komorowska Monika, Kopczyńska Urszula, Kowalska Joanna, Liniewicz Iwona, Lizińska Agnieszka, Łyko Monika, Makiła Marta, Maślanka Małgorzata, Mojecka Joanna, Mossakowska Beata, Olszta Beata, Paprocki Tomasz, Sikora Agata, Smardzewska Dorota, Szalkowska Agnieszka, Szulc Julia, Waszczuk Żaneta, Wiechowska Katarzyna, Wiśniewska Ewelina, Wiśniewska Regina, Worytko Bogdan, Zakrzewska Joanna.

 

Rok szkolny 1997/1998

IV e - wychowawca: Aleksandra Wróblewska

Abrewczyńska Sylwia, Barańska Magdalena, Brodzińska Kamila, Chętnik Tomasz, Chmielewska Ewa, Chojnacka Gabriela, Cieplińska Mariola, Ciesielska Maria, Ciura Jacek, Dębska Joanna, Górska Iwona, Gruszka Jakub, Jankowska Wioletta, Jetke Emilia, Jędrzejewski Grzegorz, Kawecki Arkadiusz, Kiedrowicz Elżbieta, Kliczkowska  Iza, Kołakowska Małgorzata, Kościńska Dominika, Kurek Aleksandra, Lenkiewicz Magdalena, Maćkiewicz Mirosław, Oliwiński Paweł, Piotrowska Beata, Sadurek Marzena, Smolińska Katarzyna, Szybicka Agnieszka, Szymczak Małgorzata, Uszler Kamila.

IV f - wychowawca: Roman Niemczyk

Bakuła Edyta, Barra Sonia, Bojanowska Anna, Cedro Dorota, Chodzińska Justyna, Fituła Agnieszka, Hawrylicz Anna, Iwańska Justyna, Janer Magda, Karpiniak Anna, Kropkowska Agnieszka, Kwinta Anna, Kwolek Mariola, Mucha Grażyna, Olejarczyk Kamila, Ostolska Małgorzata, Pangsy Renata, Pietruszyńska Beata, Podolska Aleksandra, Polański Krzysztof, Rybacka Dorota, Sinacka Sylwia, Stefańska Alina, Strzelec Rafał, Szot, Małgorzata, Wesołowska Agnieszka, Zakrzewska Joanna, Zalewska Anna, Zaparucha Anna, Zieniewicz Celina, Ulatowska Justyna.

 

Rok szkolny 1998/1999

IV e - wychowawca: Leszek Płocharski

Barnaś Magdalena, Berg Justyna, Borowska Monika, Chrześcijańska Anita, Cylka Halina, Domagała Justyna, Grykałowska Małgorzata, Kałużna Dagmara, Kamińska Alicja, Katulska Małgorzata, Kiedrowska Agnieszka, Koplin Magdalena, Kosy Beata, Leśniewska Magdalena, Łęgowska Beata, Majczyna Anna, Mikołajczyk Agnieszka, Misztal Lucjan, Mitek Anna, Oleksiak Ewa, Orłowska Beata, Paradowska Dorota, Rekiel Jolanta, Siebielec Aneta, Sinacka Marta, Świat Monika, Zawitowska Edyta.

IV f - wychowawca: Janusz Jankiewicz

Bigorajska Beata, Bodzoń Mariusz, Brojek Renata, Chmielewska Agnieszka, Czerkies Monika, Fierek Tamara, Fila Joanna, Górska Monika, Grzybowska Katarzyna, Hoddow Agnieszka, Holc Agnieszka, Kalisz Krzysztof, Kiepiela Katarzyna, Konefał Katarzyna, Kot Justyna, Kowalska Iwona, Krause Sebastian, Kurkiewicz Agnieszka, Kwiatkowski Mirosław, Malinowska Sylwia, Maliszkiewicz Anita, Niewolska Katarzyna, Pietruszyńska Dorota, Pluta Anna, Sulima Agnieszka, Szulc Sylwia, Wiącek Anna, Wilczewska Agnieszka, Wnuk Magdalena, Ziemba Katarzyna, Żuralska Ewelina.

 

Rok szkolny 1999/2000

IV e - wychowawca: Maria Ziółkowska

Chojnacki Filip, Czwerenko Karolina, Czyżewska Małgorzata, Dembińska Patrycja, Jaremek Ewa, Jaszewska Ada, Kalwara Joanna, Kołakowska Natalia, Kostecki Łukasz, Madej Justyna, Marchlewska Aleksandra, Markiewicz Agnieszka, Markowicz Mariusz, Milner Karolina, Mroczek Ewelina, Murawska Beata, Orlich Agnieszka, Ostolska Dorota, Pluta Tomasz, Prill Katarzyna, Przystup Renata, Sarnowska Emilia, Stachowska Monika, Stecyk Aneta, Sulewska Justyna, Świątkowska Jolanta, Tur Robert, Weiss Adam, Weiss Beata, Wyżlic Agnieszka, Zdaniewicz Bożena.

IV f - wychowawca: Andrzej Lubiński

Barnaś Maciej, Barnaś Wioletta, Berk Joanna, Bobko Katarzyna, Brzustewicz Barbara, Chruścińska Kamila, Cyboroń Małgorzata, Dłużewski Rafał, Duchniewicz Anna, Gajek Anna, Gapa Elżbieta, Gogol Małgorzata, Grunwald Anna, Jakubiecka Monika, Januszko Monika, Jarema Joanna, Kalisz Katarzyna, Końka Patrycja, Kotkiewicz Natalia, Kowalska Wioletta, Krupa Krystian, Kruszyńska Anna, Kwiatkowska Joanna, Lizińska Marta, Rokicki Wojciech, Staręga Ilona, Szramowska Izabela, Szulc Dariusz, Wójcik Justyna, Wysocka Halina, Zielińska Monika, Ziemba Agnieszka.

IV g - wychowawca: Bogumiła Płocharska

Adamczewska Beata, Andrzejewska Magdalena, Bruździńska Ewa, Chełmicki Sebastian, Chojnacka Małgorzata, Drosińska Dorota, Falkowska Ewa, Foryś Kamila, Franke Krzysztof, Giers Izabela, Jagiełło Joanna, Kacperczak Dominika, Kacprowicz Cezary, Kawka Karolina, Kita Anna, Kowal Joanna, Kwella Anna, Lesiński Michał, Lipka Agnieszka, Litwora Grzegorz, Mądra Monika, Niźnikowska Ewa, Paszkowska Agnieszka, Piotrowska Anna, Roszkowska Aleksandra, Rutkowska Anna, Rybacka Gabriela, Sztejner Wojciech, Szwoch Anna, Świderska Małgorzata, Wróblewska Barbara, Zacharska Patrycja.

 

Rok szkolny  2000/2001

IV e - wychowawca: Marcin Chańko

Bubiec Anna, Bujalski Andrzej, Ciepliński Zbigniew, Działa Anna, Jakubowska Beata, Kierzkowski Radosław, Kosuda Monika, Kotowska Justyna, Kubacka Katarzyna, Kubiak Magdalena, Kwiatkowska Agnieszka, Manteufel Piotr, Mazurkiewicz Magdalena, Młodzińska Katarzyna, Neidrowska Marta, Obroślińska Izabela, Ołtarzewska Wioletta, Orłowska Dorota, Ostrowska Honorata, Pietraszewska Sabina, Piotrowska Agnieszka, Sander Justyna, Smardzewska Justyna, Szlachta Magdalena, Wachowska Natalia, Wensierski Grzegorz, Wiśniewska Sylwia, Woźniak Małgorzata.

IV f - wychowawca: Regina Tobiasz

Bator Emilia, Bielewicz Joanna, Drozd Dominika, Feleńczak Patrycja, Gawlińska Ewelina, Kaczmaryk Mariusz, Kiełkowska Anna, Kmiecik Barbara, Kościelska Joanna, Kulik Sylwia, Lewandowska Justyna, Lewandowska Karolina, Lewicka Karolina, Małkowska Agnieszka, Marcinkowska Ewa, Mojsiejuk Anna, Murawska Marzena, Nagórska Iwona, Oblotzka Katarzyna, Pater Ewelina, Siwiec Joanna, Smeja Dagmara, Stefańska Jolanta, Suknacka Katarzyna, Warczak Marzena, Wysocki Tomasz.

IV g - wychowawca: Bogusława Stankiewicz

Badźmirowska Maria, Boczek Jolanta, Brytan Magdalena, Brzozowska Monika, Ciura Monika, Dmitrzak Barbara, Drelich Alicja, Drosińska Magdalena, Dudek Anna, Folcher Jolanta, Gągała Hanna, Grochowska Joanna, Jasińska Eliza, Kapuścińska Izabela, Kępski Bartosz, Kostek Dorota, Krzykalska Anna, Kubacka Joanna, Marciniak Izabela, Mikłosz Agnieszka, Modelewska Kamila, Opałka Emilia, Piróg Arkadiusz, Polak Mirosława, Spychalska Dagmara, Szczepańska Agnieszka, Tyl Joanna, Wiącek Katarzyna, Wiwatowska Anna, Wysocka Katarzyna.

 

Rok szkolny 2001/2002

IV e - wychowawca: Brygida Gładysz

Augustowska Justyna, Bełz Adam, Chełmicki Bartosz, Chmielowiec Emilia, Elwarowska Joanna, Gabiuch Wioletta, Giemza Tomasz, Grochola Joanna, Grzegorzewska Adrianna, Hara Ewelina, Jaszewska Marta, Kita Paweł, Kosiecka Magdalena, Krzysztofik Łukasz, Kujawa Jolanta, Michalski Krzysztof, Nakielski Andrzej, Nurkowska Anna, Paszkowska Sylwia, Prusik Agnieszka, Retko Wioletta, Saj Marcin, Sarnowska Katarzyna, Sarnowski Leszek, Szefler Adam, Szefler Sylwia, Szkutnik Anna, Szulc Anita, Wrzałka Jagoda, Zachorbeńska Małgorzata, Zawadzka Agnieszka, Zedig Elżbieta, Zielińska Marta.

IV f - wychowawca: Roman Niemczyk

Bajtus Magdalena, Balcerska Anna, Baranowska Agnieszka, Beger Anna, Borkowska Mariola, Cieplińska Katarzyna, Ciura Klaudia, Czechowska Anna, Danielewska Kamila, Drzymalska Anna, Dunajski Damian, Gajewska Karolina, Ged Magdalena, Joskowska Anna, Kapuścińska Malwina, Kępski Przemysław, Knapik Monika, Kopecka Agnieszka, Kowalczyk Katarzyna, Kubacki Paweł, Kubic Justyna, Moryto Sylwia, Paluszek Joanna, Podsiadła Alicja, Połuszańczyk Aleksandra, Raczkowska Izabela, Siebert Edyta, Sejka Anna, Sosnowska Kamila, Steiniger Anita, Strzelczyk Krzysztof, Śpiewak Monika, Świokło Dorota, Zambrzycka Ewelina.

Rok szkolny 2002/2003

Brak absolwentów

 

Rok szkolny 2003/2004

V e - wychowawca: Regina Tobiasz

Baźmierowska Krystyna, Borowska Magdalena, Brzustewicz Agnieszka, Drosińska Katarzyna, Goerke Małgorzata, Gołębiewska Sylwia, Jarmołowska Karolina, Kotlarek Angelika, Kowalska Emilia, Korecka Katarzyna, Kruczyńska Anna, Łyczkowska Anna, Mikołajska Agnieszka, Mówińska Anna, Ołdak Karolina, Przybysz Lidia, Sobczyk Anna, Szulc Michalina, Śliź Aneta, Wasilewska Magdalena, Wasilewska Monika, Wawrzaszek Iwona, Witkowska Ewelina, Wołyniec Karolina

V f - wychowawca: Marcin Nabojczyk

Andrzejewska Magdalena, Benz Magdalena, Całka Karolina, Chmielewski Krzysztof, Cyboroń Kalina, Czarnecka Anna, Gerke Łukasz, Gębicka Marlena, Jarosz Katarzyna, Kiwak Dominika, Kowalska Sylwia, Kropkowska Weronika, Kulikowski Piotr, Kuśmirek Marta, Mazurkiewicz Kamila, Meyna Agata, Michalak Anna, Nawrot Anna, Neidrowska Milena, Nowak Magdalena, Okoń Agnieszka, Parafiniuk Emilia, Pięta Grzegorz, Szczuplińska Ewelina, Wysocki Krzysztof, Zemlik Aneta, Rybacka Beata.

 

Rok szkolny 2004/2005

V f - wychowawca: Maria Ziółkowska

Archacka Aleksandra, Artym Diana, Bakuła Jacek, Balcerska Małgorzata, Bieniek Magdalena, Borzymska Dorota, Braliński Marcin, Brzozowska Joanna, Ciura Daria, Czahuk Agnieszka, Długołęcka Kamila, Dmitrzak Anna, Dudek Alicja, Giemza Przemysław, Grabowska Aleksandra, Grabowska Wioletta, Guss Małgorzata, Hinc Marzena, Hirkowska Joanna, Konarska Magdalena, Kwiatkowska Ewa, Kwiatkowska Ewelina, Manteufel Renata, Muller Jagoda, Milner Anna, Nowak Magdalena, Ołdak Aneta, Sołtys Kamil, Stankiewicz Marcin, Szymczak Katarzyna, Waszelewska Agnieszka, Wittstock Anna, Wołowiec Agnieszka.

 

Rok szkolny 2005/2006

IV t - wychowawca: Marcin Noiński

Baźmierowski Rafał, Całka Ilona, Cybulska Joanna, Czarnecki Michał, Dunajski Mariusz, Guziński Kamil, Hoffmann Elżbieta, Jakubowski Marcin, Kalinowska Weronika, Kolbusz Ewelina, Kołtunowski  Paweł, Kołtunowski Piotr, Kozakiewicz Justyna, Krauze Małgorzata, Kubiak Aneta, Kusz Piotr, Matyszczak Joanna,  Mazurkiewicz Malwina, Mietlewska Kamila, Nadrowska Paulina, Ossowska Justyna, Owczarek Jowita, Parafińska Magdalena, Przybysz Paulina, Radtke Ewa, Sipak Patrycja, Sosnowska Edyta, Święty Iwona, Wiśniewska Marta, Zachaj Katarzyna.

 

Rok szkolny 2006/2007

IV T1 - wychowawca: Małgorzata Chybalska

Barska Anna, Bekacz Kamila, Bloch Beata, Borowska Izabela, Cichańska Sylwia, Czyżewska Monika, Elwartowska Monika, Gerke Karolina, Gołębiewska Ilona, Gosek Radosław, Hadrysiak Michał, Jaszewski Mateusz, Kaliszewska Karolina, Kapuścińska Paulina, Kaszubowska Karolina, Labuszewska Agnieszka, Liszewski Mateusz, Maczyszyn Beata, Matyszczak Krzysztof, Meyna Izabela, Nowaczyk Damian, Sałek Justyna, Sławkowska Ewelina, Smoter Izabella, Szymańska Agnieszka, Werra Paulina, Wiśniewska Monika, Wittstock Wioletta.

 

Rok szkolny 2007/2008

IV T1 - wychowawca: Elżbieta Sarnowska

Archacka Agata, Arentowicz Beata, Balcerska Agata, Bekacz Katarzyna, Bunikowska Bogumiła, Cegłowska Kamila, Falkiewicz Ireneusz, Gojdź Marcin, Grzywińska Anna, Kleba Katarzyna, Kluczyk Wojciech, Koczara Danuta, Kołtunowska Róża, Maluchnik Grzegorz, Milińska Agnieszka, Miłosz Magdalena, Otka Monika, Pastuszek Łukasz, Rogowska Iwona, Sarnowska Weronika, Smolińska Bożena, Smoliński Krzysztof, Stachurski Krzysztof, Sulich Magdalena, Szprada Arkadiusz, Tkaczyk Weronika, Trocka Marta, Zachaczewski Marek.

IV T2 - wychowawca: Bogusława Stankiewicz

Bator-Dubiel Paulina, Błaszkiewicz Marcin, Ciepliński Adam, Ciura Alicja, Chęć Marcin, Dembiński Łukasz, Dubiel Magdalena, Gajcy Emilia, Gątarek Daniel, Grygowska Karolina, Hraj Anna, Jabłońska Agnieszka, Kander Michał, Kawa Michalina, Kozłowska Magdalena, Kwolek Łukasz, Majewska Małgorzata, Miszker Natalia, Neidowski Leszek, Perwenis Przemysław, Rosińska Monika, Skrzyńska Paulina, Staniaszek Natalia, Szilling Dagmara, Sztejner Adam, Szypniewska Małgorzata, Ścisłowska Jessika, Ścisłowska Lena, Weyer Małgorzata, Żukowski Maciej.

 

Rok szkolny 2008/2009

IV T - wychowawca: Maria Ziółkowska

Borsul Paulina, Bednarek Tomasz, Ciura Adrian, Danielewski Dawid, Elwartowska Aleksandra, Gądek Bożena, Grosch Milena, Kraczaj Irena, Mikołajczyk Marcin, Mirończuk Patryk, Ołdak Katarzyna, Paluszek Małgorzata, Pawłowska Dagmara, Pawłowska Dominika, Pelowski Damian, Piskorska Monika, Robak Izabela, Rygielski Łukasz, Weyer Alicja, Woźniak Daniel, Zielonko Sara.

 

Rok szkolny 2009/2010

IV T - wychowawca: Monika Bruś

Cieplińska Anna, Czahuk Ewa, Elwartowska Natalia, Fila Maciej, Gałka Łukasz, Gątarek Agnieszka, Guziński Mariusz, Jesionkowska Dorota, Kamińska Aleksandra, Klein Grzegorz, Koczara Beata, Krawczykowski Radosław, Kwiatkowska Żaneta, Laskowska Monika, Manczur Michał, Miłosz Paulina, Muchewicz Malwina, Nierzwicka Joanna, Nogowska Aleksandra, Ogórek Piotr, Pędzicka Natalia, Polakiewicz Karolina, Puszakowska Justyna, Repa Marta, Stefanowicz Anna, Sztejner Justyna, Śledź Mateusz, Wardecka Katarzyna, Wojewódzka Patrycja, Wysocka Magdalena.

 

Rok szkolny 2010/2011

IV T - wychowawca: Maja Maziarz

Antkowicz Marta, Bartczak Marta, Bartkowiak Piotr, Braliński Dariusz, Brzózka Mateusz, Gątarek Jarosław, Grzywińska Ksenia, Kania Klaudia, Kotecka Paulina, Kruczyńska Noemi, Kulińska Ewelina, Mikulska Angela, Nogowska Magdalena, Nowak Anna, Ochman Anna, Schufreida Małgorzata, Siecińska Rozalia, Witkowska Katarzyna, Ziaja Ewelina.

IV TL - wychowawca: Marcin Noiński

Chabowska Marlena, Chojnacka Agnieszka, Dolna Agata, Fulara Robert, Jasińska Daria, Kamińska Angelina, Kasprzyk Beata, Klotka Agnieszka, Kotowski Łukasz, Kropkowski Grzegorz, Lipińska Katarzyna, Mikulski Jan, Niewdana Michał, Opalińska Laura, Piłat Mikołaj, Piskorska Sylwia, Rusiecka Paulina, Sanewski Marek, Smolińska Beata, Sumińska Emilia, Tymoszuk Mateusz, Wiśniewska Karina, Zielińska Ewa.

 

Rok szkolny 2011/2012

IV TE - wychowawca: Anna Ranachowska

Berg Ewelina, Czernecka Ewelina, Gabiuch Ilona, Gereluk Żaneta, Gawrońska Paulina, Guss Jagoda, Iwańska Alicja, Iwańska Patrycja, Jurkowska Milena, Kalinowska Ewelina, Kosobucka Paulina, Kotecki Marcin, Krusińska Ewelina, Kukurudz Weronika, Mietlewska Agata, Ossowska Nikoleta, Parohl Michalina, Reh Paulina, Ruck Dawid, Ziaja Natalia.

IV TI - wychowawca: Paweł Nieścier

Bąkiewicz Krzysztof, Broda Kamil, Cierocki Łukasz, Dawiec Szymon, Gibas Damian, Herdzik Adrian, Izdepski Marcin, Lemke Patryk, Leszczyński Jacek, Ligęza Damian, Kowalski Krzysztof, Kogut Karol, Krause Mateusz, Makulski Adam, Meryk Adam, Skorupa Marcin, Staniaszek Dariusz, Stepańczuk Mateusz, Szpryngiel Bartosz, Ściesiński Krystian, Świokło Arkadiusz , Wawrzaszek Mateusz, Zakierski Arkadiusz.

IV TL - wychowawca Janusz Jankiewicz

Abramek Arkadiusz, Bobkowski Marcin, Bożykowski Daniel, Brysiński Patryk, Czarnecka Paulina, Godlewski Artur, Grabowska Magdalena, Kiełbasa Milena, Krzemień Aleksandra, Lewandowski Damian, Malik Damian, Możuch Paula, Neumann Daniel, Paluch Karolina, Piątek Marta, Przeperska Karina Izabela, Szaniawski Szymon, Szczukowski Maciej, Szydłowska Izabela, Turzyński Jakub, Wojtacki Piotr, Wyrostek Marek, Zglińska Marieta.

 

Rok szkolny 2012/2013

IV TLI - wychowawca: Bogusława Bogdańska

Gajewski Michał, Filipiak Piotr, Hennig Joanna, Jankowski Szymon, Jawor Joel, Kruża Alina, Ossowski Tomasz, Paluch Karolina, Pawłowska Kornelia, Polak Paulina, Stawarska Martyna, Wiśniewska Daria, Wujkowski Konrad, Rzatkowski Marek, Żebrowski Tomasz, Gawroński Dawid, Iwański Aleksander, Jończyk Mateusz, Konkolewski Konrad, Kowalczyk Kornel, Misieczko Michał, Orłowski Patryk, Polakowski Paweł, Ruk Bartłomiej, Szpajcher Zbigniew, Szulik Dawid.

IV TE - wychowawca: Bogusława Stankiewicz

Cegłowska Joanna, Chmielewska Karolina, Chruściński Adrian, Domańska Paulina, Czahuk Paweł, Falkowska Paulina, Gretz Karolina, Gregorkiewicz Justyna, Jarosiński Bartłomiej, Kędzierska Katarzyna, Kowalkowska Izabela, Langowski Mateusz, Łebek Ewelina, Markowicz Daria, Sabara Anna.

 

Rok szkolny 2013/2014

IV TI - wychowawca: Marcin Nabojczyk

Borowski Tomasz, Cieślicki Jakub, Czapla Krzysztof, Figura Łukasz, Gackowski Michał, Giedyk Dawid, Guzior Przemysław, Jankowska Anna, Kowszewicz Krzysztof, Lemke Kacper, Nowicka Marta, Pakulski Dawid, Równiak Sebastian, Sekulski Adrian, Śrutkowski Adrian, Traczyk Dawid, Tomaszewski Bartłomiej, Wyborski Artur.

IV TLE - wychowawca: Elżbieta Podolska

Berg Jesika Paula, Borowski Grzegorz, Gojdź Kamil, Jędrzejczak Monika, Kłak Piotr, Mikulski Jakub, Puchalski Filip, Sojka Izabela, Stępień Andrzej, Szalkowski Przemysław, Wiśniewski Dominik, Wojtacki Jakub, Wiktorowicz Mateusz, Dumalski Michał, Giedyk Katarzyna, Grenda Paulina, Kammer Karolina, Kędzierska Elżbieta, Kordan Marta Alicja, Olszewska Małgorzata, Piotrowska Marta, Smentek Patrycja.

 

Rok szkolny 2014/2015

IV TEI - wychowawca: Marcin Noiński

Chmielewska Agnieszka, Derks Angelika, Głowacka Michalina, Jaromij Patrycja, Kamińska Wioleta, Kida Daria, Krupa Patrycja, Orlich Agnieszka, Senz Małgorzata, Siecińska Krzysztofa, Staniaszek Monika, Szulińska Aleksandra, Szymański Michał, Tokarska Edyta, Wyrostek Waldemar, Downarowicz Karol, Dudzic Tomasz, Hinz Dominik, Mykowski Krystian, Nicgorski Patryk, Przybysz Mateusz, Rudzki Tomasz, Skwarek Maciej, Waszczuk Damian, Westfal Grzegorz.

IV TL - wychowawca: Anna Ranachowska

Brakoniecki Szymon, Chojnicka Izabela, Goik Mateusz, Gos Kinga, Klein Aleksandra, Koszołko Fabian, Krajewska Patrycja, Krzysztofik Karol, Kudełka Sara, Kwiatkowska Dominika, Lignowski Mariusz, Marszałkowski Patryk, Mateja Blanka, Miłkosz Monika, Mikucki Kamil, Parafiński Tymoteusz, Polakiewicz Beata, Rafalak Dominika, Schilling Karol, Skonieczny Szymon, Sosnowska Klaudia, Szydłowska Dorota, Trafalska Kamila, Zdaniewicz Aleksandra, Zimolzak Szymon, Żukowska Karolina.

 

Rok szkolny 2015/2016

IV TEL - wychowawca: Aleksandra Drzewiecka

Kowalczyk Marta, Kurkowska Iwona, Lewowicka Angelika, Mueller Olimpia, Orzada Sandra, Podsiadłowska Karolina, Wojenkowski Krystian, Chojnicki Damian, Gajko Paulina, Jankowska Dominika, Król Marta, Manista Nikola, Kędzierska Małgorzata, Siwiec Mateusz.

IV TL - wychowawca: Marzena Chrześcijańska

Barra Natalia, Białousz Małgorzata, Błaszków Dominik, Cysewski Jakub, Dąbrowska Ewelina, Halińska Paulina, Krzyszczak Sandra, Orszulak Cezary, Pietrzyk Maciej, Powierża Maciej, Przybysz Mateusz, Ruszkowski Filip, Skowroński Maciej, Stankiewicz Martyna, Szulc Damian, Szpryngiel Dominik, Toporkiewicz Łukasz, Trussner Ewelina, Wierzbowski Daniel.

 

Rok szkolny 2016/2017

IV TEI - Wychowawca: Małgorzata Dziedowicz

Akierman Piotr, Barnaś Klaudia, Goik  Amadeusz, Grabowska Joanna, Grabowski  Adrian, Gubiec Marcin, Homa Jakub, Jasiński Arkadiusz, Jasiulewicz Jakub, Krupa Anna, Kuliński Kamil, Meler  Oliwia, Mikulska Agnieszka, Omieczyński Łukasz, Paterek Przemysław, Piecek Aleksandra, Rogoda Paulina, Rosińska Kinga, Rumież Aleksander, Ruszkowska Dominika, Słowik Karolina, Stachowiak Mariusz, Stolska Karolina, Torhan Edyta, Toruń Romuald, Tyl Łukasz, Waszelewska Natalia, Wojenkowski Mateusz, Wojtacka Katarzyna, Żochowska Kinga.

 

Rok szkolny 2017/2018

IV T - Wychowawca: Robert Buber-Bubrowiecki

Cegłowska Żaneta, Cieplińska Paulina, Czarnak Anastazja, Czechowska Paulina, Głowacka Katarzyna, Jarzembińska Joanna, Kazimierska Patrycja, Kucharska Agata, Mirosław Marta, Sikorski Szymon, Staniaszek Paulina, Zieliński Łukasz, Zimińska Paulina, Borsuk Maciej, Dańko Natalia, Orlich Weronika, Wołyniec Łukasz, Adamczyk Miłosz, Górecki Grzegorz, Kosmowska Kamila, Kruszewski Damian, Kozakiewicz Krystian, Malik Marcin, Palikowski Damian, Śmigelski Mateusz, Wachowski Kacper.

 

Rok szkolny 2018/2019

IV T - Wychowawca: Ewa Cebula

Cebula Grzegorz, Cebula Paweł, Czeszejko Szymon, Dunajski Krzysztof, Gajek Maciej Piotr, Gnatek Sara Julia, Kazimierska Magdalena, Klusek Dawid Artur, Kosmowski Damian Robert, Mendalka Oskar Marceli, Michalik Aleksander Dobromir, Mielniczek Patryk, Mikucki Konrad Krzysztof, Młyńska Karolina Katarzyna, Muntowska Natalia, Nowak Rozalia, Olszewska Kamila, Paetzke Julia, Rychlewski Adrian, Sikorski Alan Grzegorz, Spinner Adam Wojciech, Stankiewicz Bartosz, Tarkowski Patryk, Treder Marcin, Wieliczko Daniel, Wojewódzki Natan Daniel.

 

Rok szkolny 2019/2020

IV TEL - wychowawca: Marcin Noiński

Kacper Antoniszewski, Rafał Borucki, Weronika Buktus, Julia Karolina Cieplińska, Marcin Hamadyk, Oliwia Jolanta Jabłońska, Dominik Kleina, Natalia Konopacka, Klaudia Lewowicka, Bartosz Piotr Myszka, Edyta Małgorzata Omieczyńska, Klaudia Magdalena Orlich, Grzegorz Tomasz Pajor, Daria Parzych, Jakub Pawlak, Kajetan Rymer, Sandra Anna Sołdek, Piotr Szymon Zdziennicki, Paulina Maria Zielonko, Paweł Ziółkowski,

IV TI – wychowawca: Paweł Nieścier

Eryk Banach, Michał Beczak, Jakub Artur Kopek, Krzysztof Kościecha, Dominik Kruszewski, Jakub Kun, Agata Markowicz, Emanuel Jan Okrój, Kacper Wojciech Rudomin, Radosław Stankiewicz, Fabian Strzelec, Arkadiusz Rafał Stuba, Błażej Adam Szaflik, Karol Kacper Warda, Dominik Wiechowski.

 

Rok szkolny 2020/2021

IV TEI – wychowawca: Aleksandra Wróblewska

Bator Jessica, Bączek Oliwia, Behnke Michalina Sandra, Chmiel Monika, Chojnacki Cezary, Chojnacki Radosław, Gawrońska Nikola Daria, Kazimierska Iwona Barbara, Kilian Szymon Daniel, Kleina Kajetan, Kołodziej Patrycja, Kwiatkowska Klaudia, Lewandowski Sylwester Dominik, Lewandowski Tomasz, Meiners Natalia, Młyński Dawid, Olszewski Dominik, Pięta Jakub, Powierża Dominika, Pudełko Agnieszka Patrycja, Statek Dawid, Szalkowska Aleksandra, Szymański Kamil, Szypniewski Kornel Robert, Tutaj Oskar.

 

 

Absolwenci Liceum Handlowego w Sztumie
od roku szkolnego 1996/1997

 

Rok szkolny 1996/1997

IV h - wychowawca: Bożena Dąbrowska

Bieńka Justyna, Biskup Anna, Borowska Aleksandra, Borowska Małgorzata, Ciura Katarzyna, Jankowicz Joanna, Kołtunowska Anna, Kron Anna, Kropkowska Mirosława, Kuczkowski Przemysław, Ładuch Edyta Michalak Sylwia, Milner Magdalena, Muszalska Aneta, Owczarek Sebastian, Polak Anna, Polus Anna, Stawicka Agnieszka, Stefański Radosław, Stuba Barbara, Sugalska Justyna, Ścisłowska Wioletta, Wąsicka Katarzyna, Zwoliński Leszek.

 

Rok szkolny 1997/1998

IV h - wychowawca: Teresa Lubińska i Andrzej Lipiński

Adamczyk Jolanta, Dudek Agnieszka, Felenczak Aneta, Figura Monika, Frączak Justyna, Gutowska Magdalena, Kosuda Małgorzata, Król Wojciech, Krupa Justyna, Markowicz Elżbieta, Mazurkiewicz Maja, Michalak Irena, Mikiciuk Piotr, Milner Monika, Morawska Sylwia, Morka Karolina, Niska Ewa, Perschke Monika, Przerwa Wioletta, Radzio Anna, Rumińska Magdalena, Skrzypkowska Katarzyna, Sokołowska Justyna, Spik Monika, Talaśka Katarzyna, Woelk Agnieszka, Wolak Justyna, Wroniecka Magdalena

 

Rok szkolny 1998/1999

IV h - wychowawca: Zbigniew Uchmański

Augustyniak Remigiusz, Bator Wioletta, Chojnacka Kamila, Ciura Seweryn, Duda Seweryn, Fiedorowicz Mariusz, Gajos Małgorzata, Grochalska Anna, Guss Monika, Jaźwińska Katarzyna, Kaźmierczak Aleksandra, Kijak Agnieszka, Klein Małgorzata, Konkol Krzysztof, Krzyżykowska Katarzyna, Kulik Lidia, Lewandowska Aleksandra, Lewandowska Joanna, Malinowska Monika, Małyska Joanna, Ostrowska Ewelina, Podsiadła Agnieszka, Polus Łukasz, Pomorska Aneta, Tomaszewska Mirosława, Wajs Łucja, Walaszczyk Anna, Weiss Jadwiga, Wysocka Dorota, Zaatz Izabela, Żabniak Maciej, Żeligowska Oliwia.

 

Rok szkolny 1999/2000

Brak absolwentów

 

Rok szkolny 2000/2001

Brak absolwentów

 

Rok szkolny 2001/2002

IV h - wychowawca: Jerzy Cywiński

Barańska Joanna, Bełza Magdalena, Berg Łukasz, Bułyk Maciej, Drańska Dorota, Filipiak Joanna, Gdaniec Marek, Górski Krzysztof, Gutowska Monika, Jabłoński Bartosz, Jankowska Izabela, Kaźmierczak Michał, Kierzkowski Krzysztof, Klejna Anna, Koniszewska Magdalena, Lewandowska Małgorzata, Łęgowska Karolina, Malinowska Anna, Małyska Anna, Milewska Katarzyna, Mykowska Ewelina, Nierzwicka Anna, Omieczyński Maciej, Ostrowska Marzena, Płocharski Michał, Ruczkowski Wojciech, Szefler Joanna, Szpak Roman, Szwamber Małgorzata, Szwamber Sylwia, Witkowska Emilia, Zwoliński Sebastian.

 

Rok szkolny 2002/2003

Brak absolwentów

 

Rok szkolny 2003/2004

V h - wychowawca: Bożena Dąbrowska

Bajorek Kamil, Czyczyn Dariusz, Dominikowski Bartłomiej, Kamiński Wojciech, Kirchenstein Marta, Kosewska Weronika, Koszalińska Małgorzata, Kubiak Iwona, Kuczkowski Piotr, Lipiński Adam, Milewski Jacek, Ossowska Joanna, Owczarkowska Małgorzata, Pięta Urszula, Pluta Marcin, Przybysz Anna, Surwiłło Robert, Syzdół Justyna, Szarmach Marcin, Szczepańska Marta, Witkowski Marek, Żejmo Jarosław.

 

Rok szkolny 2004/2005

V h - wychowawca: Roman Niemczyk

Banaszak Marta, Borowska Justyna, Burdyn Aleksandra, Ciepliński Łukasz, Cyboroń Mateusz, Domaradzka Magdalena, Gołębiewska Malwina, Jankowski Piotr, Jesionkowska Beata, Kaczmaryk Mirosława, Kiwak Sandra, Kmiecik Ewa, Kowalewska Aleksandra, Kucińska Ewelina, Misieczko Anna, Orzechowska Agnieszka, Oszwa Marta, Otka Daniel, Redzimska Elżbieta, Reksa Natalia, Spiżewski Piotr, Stasiewicz Aneta, Teska Katarzyna, Wojewódzka Weronika, Ziaja Monika, Zielińska Marcelina.

 

 

Absolwenci Liceum Profilowanego w Sztumie
od roku szkolnego 2004/2005

 

Rok szkolny 2004/2005

III e - wychowawca: Robert Buber-Bubrowiecki

Barańska Iwona, Bąk Judyta, Bednarska Natalia, Benz Agnieszka, Czerwiec Anna, Jaszewska Malwina, Jedwabna Katarzyna, Jędrzejewska Jolanta, Kalinowska Aleksandra, Koper Judyta, Kosiorek Kamila, Kozioł Jolanta, Kropisz Iwona, Migawska Natalia, Milner Magdalena, Obuchowska Karolina, Paluszek Martyna, Pawowicz Magdalena, Piekarec Monika, Płosińska Karolina, Polak Małgorzata, Pronin Karolina, Prochoń Justyna, Sojka Beata, Soćko Jowita, Szaflik Beata, Śledź Magdalena, Wewiór Ewelina.

III f - wychowawca: Katarzyna Rybak

Andrzejewska Karolina, Cebula Izabela, Derecki Marcin, Jaroszyński Tomasz, Kikut, Magdalena, Kluczyk Anna, Koplin Grzegorz, Kruczek Marek, Kwiatkowski Karol, Leśniewska Agnieszka, Liszewska Ewa, Marciniak Marcin , Michalska Joanna, Neidowska Mirosława, Omieczyńska Aneta, Pesta Malwina, Perczak Natalia, Piątek Damian, Piotrowski Maciej, Psuja Marcelina, Pyzik Maciej, Raczyńska Justyna, Rafalska Monika, Skowroński Bartosz, Staliński Tomasz, Tocewicz Roksana, Wiatrowska Paulina, Wnęk Zuzanna, Wojtacka Ewelina.

 

Rok szkolny 2005/2006

III E - wychowawca: Bogusława Stankiewicz

Bieniek Monika, Drews Aleksandra, Falkowska Sabina, Grabowska Kamila, Greńców Anna, Jędrzejczyk Anna, Kapusta Joanna, Kępka Marta, Kołaszewski Dawid, Kościecha Michalina,Ludorf Aleksandra, Muchewicz Marta, Niezgódka Katarzyna, Ostolska Małgorzata, Ostrowska Patrycja, Owczarek Maciej, Pałka Magdalena, Pelowska Anna, Petrykowska Monika, Robak Elżbieta, Skoczyńska Dorota, Szmiłyk  Monika, Sztandarska Ewa, Szwoch Natalia, Tusińdska Marcela, Tykałowska Monika, Tyszyński Adrian, Misieczko Katarzyna (ind).