Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

<--Jubileusz 65-lecia szkołyJubileusz 65-lecia szkoły

 

Drodzy Absolwenci, Koleżanki i Koledzy

Kolejnym jubileuszom naszej szkoły, tej w Sztumie przy ulicy Kasprowicza 3, towarzyszyły zjazdy absolwentów. Po spotkaniu z Komitetem Organizacyjnym VII Zjazdu Absolwentów, ze względu na pandemię, nie zdecydowaliśmy się na stacjonarne spotkanie Absolwentów szkoły. Proponujemy organizację Wirtualnego Zjazdu Absolwentów - wirtualnych spotkań 9 października 2021 roku.

Mamy doświadczenie w organizacji zdalnej nauki i chcemy zaproponować wirtualne spotkania klas czy roczników. Wystarczy, żeby nasz Absolwent chciał oraz miał urządzenie z dostępem do Internetu (komputer lub smartfon) i adres e-mailowy.

Co trzeba zrobić?:

  1. Wysłać zgłoszenie z dopiskiem „Wirtualny zjazd” na e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. W zgłoszeniu podać swoje imię i nazwisko, adres e-mailowy, rocznik matury, klasę, typ szkoły technikum (zawód - ekonomista, informatyk, logistyk), liceum (ogólnokształcące / profilowane / dla zaocznych) czy inny typ szkoły.
  3. Po uzyskaniu informacji zwrotnej i potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia przez osobę ze szkoły, należy dokonać wpłaty 50 zł na cele organizacyjne na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie - Bank Spółdzielczy 20830900000001809620000020.
  4. 7 i 8 października będziemy przesyłali link do spotkania. Wystarczy w niego kliknąć 9 października i spotkanie się rozpocznie. Proponujemy dwa spotkania w sobotę 9 października 2021 roku. Godzina 10:00 - 14:00 spotkanie przy kawie do południa.Kawa popołudniowa od 16:00 do 20:00. Spotkanie rozpocznie moderator ze szkoły, który w pierwszych minutach pomoże organizacyjnie, później już absolwenci zostaną w swoim gronie.

Niech ten wirtualny zjazd będzie namiastką normalności po pandemii i możliwością spotkania z koleżankami i kolegami z lat szkolnych.

Serdecznie zapraszam

Dyrektor szkoły

Wiesława Kowalik - Matura 1978

 

PS

Dla osób z roczników maturalnych 1960 - 1971 będzie przygotowane Świadectwo Jubileuszu Ukończenia Szkoły - jedyne takie świadectwo, wydawane tylko w tej szkole. Jednak chęć uzyskania tego świadectwa należy zaznaczyć w zgłoszeniu i podać adres do korespondencji stacjonarnej. Świadectwo prześlemy!