Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

<--Jubileusz 65-lecia szkołyJubileusz 65-lecia szkoły

 

Historia szkoły zapisana jest w jej dokumentacji, na kartach kronik i najważniejsze, w pamięci Jej absolwentów. Jubileusz szkoły wywołuje refleksje i chęć dotarcia do tych wspomnień, o których mówią Jej absolwenci. Fantastyczne są wspomnienia zdarzeń i sytuacji, które działy się w czasie nauki szkolnej, na wycieczkach, rajdach czy obozach, zawodach sportowych, wieczorkach klasowych czy dyskotekach szkolnych, gdy mieliśmy po naście lat.

Drodzy Absolwenci, Koleżanki i Koledzy, zapraszamy Was do podzielenia się wspomnieniami, zdarzeniami czy historiami, które udało się zapisać w fotografii z lat szkolnych. Na pewno macie zdjęcia, które nie mówią o nauce (może trochę), a mówią o przyjaźniach, sympatiach, o koleżeństwie z lat szkolnych. Często są to wspaniałe relacje trwające do dzisiaj.

Z okazji jubileuszu 65-lecia szkoły, proszę, przyjmijcie zaproszenie, do przygotowania publikacji pt. „Zdjęcie pełne szkolnych wspomnień”. Wyszukajcie jedno, drugie, czy trzecie zdjęcie z okresu nauki, opiszcie swoje wspomnienie i prześlijcie na specjalnie przygotowany adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na Wasze wspomnienia czekamy do końca grudnia 2021 roku. Za Waszą zgodą opublikujemy je wraz ze zdjęciem na naszym Facebooku i na stronie szkoły. Może uda się z tego ciekawego materiału przygotować publikację - „Zdjęcia pełne szkolnych wspomnień”.

Dyrektor szkoły

Wiesława Kowalik - Matura 1978