Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia w ramach profilaktyki uzależnień

Dnia 23 maja 2018 roku (środa) o godzinie 16:00 w gabinecie nr 13, w ramach profilaktyki uzależnień odbędzie się szkolenie dla rodziców/opiekunów uczniów naszej szkoły z trenerem uzależnień pn. „Dlaczego rodzice powinni wiedzieć więcej o środkach uzależniających”. Prowadzenie - trener Centrum „Medicus” z Kwidzyna. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 21 maja 2018 pod numer telefonu 55 / 640 40 50 wewn. 19 (pedagog szkolny). Informację można również zostawić w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy serdecznie!!!

Pedagog Bogusława Bogdańska