Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dla rodziców

Konsultacje indywidualne nauczycieli z rodzicami
w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmiot

Termin (dzień tygodnia/godzina)

1.

Kowalik Wiesława

geografia

wtorek 1430-1500

2.

Dąbrowska Bożena

chemia

poniedziałek 1430 -1515

3.

Berg Joanna

j. angielski/j. hiszpański

poniedziałek 1145-1230

4.

Bogdańska Bogusława

konsultacje pedagogiczne

wtorek 1430-1530

5.

Buber-Bubrowiecki Robert

wychowanie fizyczne

piątek 1035-1140

6.

Cebula Ewa

matematyka, przedmioty zawodowe

czwartek 1145 - 1230

7.

Chańko Marcin

wychowanie fizyczne, EDB

czwartek 1430-1515

8.

Chrześcijańska Marzena

j. polski

środa 1430-1515

9.

Chybalska Małgorzata

matematyka

środa 1000-1035

10.

Dziedowicz Małgorzata

matematyka

wtorek 1050-1135

11.

Hoffmann Włodzimierz

religia

środa 855-940

12.

Jakubowska-Smaruj Ewelina

biologia, fizyka

piątek 1145-1230

13.

Kaszuba Henryka

fizyka

czwartek 1430-1515

14.

Kaszuba Joanna

j. angielski

wtorek 1000-1045

15.

Krause Mariusz

historia, historia i społ. geografia, WOK

wtorek 1145-1230

środa 950-1035

16.

Majewska Monika

przedmioty zawodowe

wtorek 950-1035

17.

Maziarz Maja

j. angielski

czwartek 1050-1135

18.

Moderacki Marek

przedmioty zawodowe

środa 1145-1230

19.

Nabojczyk Marcin

wychowanie fizyczne

wtorek 1035-1130

20.

Nieścier Paweł

przedmioty zawodowe

wtorek 1145-1230

21.

Noiński Marcin

historia i WOS

środa 1050-1135

22.

Ostrowska-Nenczak Beata

język polski

czwartek 1145-1230

23.

Pasławska Anna

przedmioty zawodowe

wtorek 950-1035

24.

Wróblewska Aleksandra

j. niemiecki, przedmioty zawodowe

wtorek 1430-1515
(co drugi tydzień)

Wywiadówki w roku szkolnym 2020/2021
dla rodziców/prawnych opiekunów uczniów naszej szkoły

 

 

17 września (czwartek)  2020 roku

wszystkie klasy

Plan organizacji życia szkoły w roku szkolnym 2020/2021.
- O godz. 16:00 - w auli spotkanie dyrektora z Rodzicami uczniów klas pierwszych i maturalnych,
- O godz. 17:00 - w auli spotkanie dyrektora z Rodzicami klas drugich i III T.
Po spotkaniu z dyrektorem odbędą się spotkania  z wychowawcą klasy w gabinetach.
Pierwsza wywiadówka w roku szkolnym to wybory do Rad Oddziałowych w klasach i ukonstytuowanie Rady Rodziców Szkoły.
O godz. 17:30 w czytelni odbędzie się spotkanie inauguracyjne Rady Rodziców Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie w roku szkolnym 2020/2021.
Także o godz. 17:30 w gabinecie dyrektora szkoły odbędzie się spotkanie komitetu organizacyjnego studniówki.
Uwaga:
Ze względów bezpieczeństwa sanitarnego w naszej szkole obowiązuje zasada zasłaniania nosa i ust na jej terenie.

Rada Rodziców Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie
w roku szkolnym 2018/2019

Klasa

Nazwisko i imię

Stanowisko

4t T

Michalik Grażyna

-

3a LO

Michalski Wojciech

-

3b LO

Pięta Justyna

-

3el T

Myszka Diana

Komisja Rewizyjna

3i T

Kopek Katarzyna

-

2a LO

Ścisłowski Andrzej

Przewodniczący

2b LO

Pokojska Agnieszka

-

2t T

Lipieńska Ewelina

Zastępca Przewodniczącego

1a LO

Demska Iwona

Komisja Rewizyjna

1b LO

Kunicka Joanna

Skarbnik

1t T

Lizińczyk Rafał

Komisja Rewizyjna


Wpłaty na rzecz Rady Rodziców

Składka: 10zł miesięcznie

Dofinansowanie prosimy przelewać na konto Rady Rodziców.

BS Sztum Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Sztumie.

Nr 45 8309 0000 0000 4301 2000 0010